Midwife v Londýne. Máte skúsenosti?

mzuzka
11. júl 2009

ahojte,mate prosim vas niektora skusenosti s midwife centrom v Newham? Byvam na Becktone, je to Newham borough a neviem podla coho mam vyberat midwife. Cim sa mam riadit? S GP je problem najst dobreho, tak neviem ako je to s midwife centrami. pomoze mi kazdy postreh. dakujem.

vicky
12. júl 2009

Ja byvam asi 7 min pesi od W.Junction tube station, smerom na north acton, takze to nie je az tak blizko asdy, da sa tam dostat do 10 min busom.
U GP som bola minuly pondelok, vlastne hned po navrate z dovolenky som jej zavolala a ked som jej povedala ze som teda asi tehotna, tak ona ze ok a ze do ktorej nemocnice chcem ist. Kukala som ako debil na nu. Aj teraz mi je tak divne, vobec nic necitim (teda okrem bolavych prsnikov) a sem tam sa ciitim nejak zvlastne, inak by som ani nevedela ze som tehotna. Uz sa neviem dockat kedy pojdem za svojim lekarom.
Inak oni ti volali z nemocnice alebo ti poslali list ze sa mas objednat na appointment?

derek
12. júl 2009

Kocky Slovenske obchody najdete na Goldens Green a Hounslov Central, hned pri metre, na Goldaci je cisto slovensky obchod a myslim si , ze by Vam doniesli tovar podla poziadavky.... ale ja mam velmi rada kokteilove ceresne,ktore sa pouzivaju do miesanych drinkov a dostanete ich v kazdom supermarkete.......

mzuzka
autor
12. júl 2009

my ideme na dovolenku posledne 2 augustove tyzdne, to by som mala byt tak 10 tyzdnov tehu, tak skocim do centra, kde mi robili IVFko, aj na kontrolu zospodu, ia ked si myslim, ze je dost mozne ze ma poslu i tu, lebo 1mesiac pred IVFkom som bola na colposcopy tretment kvoli predrakovinovym zmenam na krcku a nedala som si robit zakrok, prave preto, ze sme uz 5 rokov bojovali mat babatko, tak som to riskla a hadam o dotiahneme do zdarneho konca, a potom nech uz operuju, strihaju z krcka kolko chcu 😒

tie slovenske obchody su o domna presne na opacny koniec ☹ ale ked clovek poskusa, co to sa podoba.

januska26
12. júl 2009

Vicky, no ja byvam tiez asi 10minut pesi na Willesden Junction tube station. ale blizsie mam Harlesden tube station.asdu mam tiez asi 10minut busom.tak to sme fakt kusok od seba. mozes ma dojst niekedy kuknut, to by ma potesilo🙂)
Oni mi poslali list, to som bola asi v 8tyzdni, a objednana som bola v 10tyzdni.
ja som mavala dost zle pocity zo zaciatku, na vracainie, nechut do jedla, tocenie hlavy, unava...
No ja som v tom obchode na Goldens green bola tento tyzden, viem, ze este jeden je na FInchley Central, ale je to uuuplne na opacnom konci, ako byvam ja...:((ale obcas tam skocim, len sa fakt nejak nechce...ked mam minutu od domu Tesco.
Mzuzka, drzim palce, snad vsetko dobre dopadne!!!

januska26
14. júl 2009

MZuzka,tak vcera som si kupila konecne visne🙂)hehe, som sa tesila jak mala🙂)a ty co nove???Vicky, a kde presne byvas,hmm?

zabcal
18. aug 2009

januska 26, podobne ako Slovensku tocenu najdes v Lidli a maju tam nemecke spekacky a su chutovo lepsie ako nase 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre