Mohlo bábätko prespať UZV?

barbarka
15. máj 2009

Ahojte, ja sa len chcem opýtať, či je tu niekto komu sa babo pocas uzv nehybalo. Ja som v 11 tt a babo sa na uzv vobec nehybalo ale srdiecko mu bilo. Ci proste ten ultrazvuk prespalo. Kedze som niekde citala ze uzv dietatko zobudi.

poseidonka
15. máj 2009

také malé babetko vačšinu času spinká takže sa nečuduj ak mu bilo srdiečko tak je všetko v poriadku 😉

barbarka
autor
15. máj 2009

🙂 vďaka

majula28
15. máj 2009

barbarka, neboj môjho malého na 3D musel doktor poklepať,aby sa pohol lebo spal. Inokedy robí ako divý 🙂 🙂 🙂

smajli
15. máj 2009

presne tak,nic sa neboj barbarka, aj mne ked robil doky usg v 12tt tak babo spalo:o) a tak mi doky jemne poklepal dlanou po brusku so slovami.."halo drobec,ideme si ta poprezerat,ci si ok,pekne sa nam popohybuj :o)" a babo na to hned zareagovalo,prebudilo sa a celych 5 minut sa pohybovalo,mavalo ruckami a tak,bolo to uzasne, v polke usg zase babo zaspalo,doky ho este chcel prebudit,zas mi potlapkal po brusku,ze "halo,kamerujeme ta,tak nam este nieco ukaz :o)" ale babu sa uz nechcelo:o) takze sa neboj,babatka vela spia :o)

tanity
15. máj 2009

presne barbarka, ja som si myslela, ze ci je v poriadku, ked len spinka stale. robili mi uzv skoro kazde 2tt (mali sme bohuzial zle predchadzejuce skusenosti 😔) a tak naozaj mozem povedat, ze sme si mysleli, ze budeme mat maleho flegmatika, ale prestalo to v 18tt 😀 odvtedy je to sidlo a aj dnes sme prisli z velkeho uzv vysmiati, lebo maly cely cas kopal lekara do sondy a nechcel sa dat zmerat, lekar len krutil hlavou, ze velmi aktviny je, nemozem ho zmerat 😀
takze pohoda, nam spal sustavne, aj ked do neho stuchali...ono sa to kludne moze vsetko zmenit uz na dalsom uzv 😵 drzte sa xxx

lenka_da
15. máj 2009

barbarka, hlavne klud, nebojkaj sa! Ja som mala velmi zive babo cele teho a koncom 9.mes. sa na vysetreni ani nepohlo!!! Sestricka mi merala prietoky, triasla bruchom ako o zivot a nic! Museli mi opakovat vysetrenie o 2 hodiny a stale nic! Poslali ma domov (nezodpovednost) ale ja som necitila ziadne pohyby dalsie 2 hodiny, tak som volala MUDr., co mam robit, lebo bol piatok poobede a bola som uz s nervami v koncoch. Tak ma este vecer hospitalizovali a az v nemocnici sa moja zlata Barborka zobudila po neviemkolkych hodinach ako keby sa nechumelilo 😀 na ultrazvuku sme videli ako zíva a potom veselo kopkala az do rana bieleho! No nervy som mala na dranc, ti poviem! Takze len klud 😀

barbarka
autor
16. máj 2009

kočky ďakujem vám, veľmi ste ma ukľudnili. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre