• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mohlo bábätko prespať UZV?

16. mája 2009 
Ahojte, ja sa len chcem opýtať, či je tu niekto komu sa babo pocas uzv nehybalo. Ja som v 11 tt a babo sa na uzv vobec nehybalo ale srdiecko mu bilo. Ci proste ten ultrazvuk prespalo. Kedze som niekde citala ze uzv dietatko zobudi.
15. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také malé babetko vačšinu času spinká takže sa nečuduj ak mu bilo srdiečko tak je všetko v poriadku :wink:
15. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: vďaka
15. máj 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbarka, neboj môjho malého na 3D musel doktor poklepať,aby sa pohol lebo spal. Inokedy robí ako divý :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak,nic sa neboj barbarka, aj mne ked robil doky usg v 12tt tak babo spalo:o) a tak mi doky jemne poklepal dlanou po brusku so slovami.."halo drobec,ideme si ta poprezerat,ci si ok,pekne sa nam popohybuj :o)" a babo na to hned zareagovalo,prebudilo sa a celych 5 minut sa pohybovalo,mavalo ruckami a tak,bolo to uzasne, v polke usg zase babo zaspalo,doky ho este chcel prebudit,zas mi potlapkal po brusku,ze "halo,kamerujeme ta,tak nam este nieco ukaz :o)" ale babu sa uz nechcelo:o) takze sa neboj,babatka vela spia :o)
15. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne barbarka, ja som si myslela, ze ci je v poriadku, ked len spinka stale. robili mi uzv skoro kazde 2tt (mali sme bohuzial zle predchadzejuce skusenosti :pensive:) a tak naozaj mozem povedat, ze sme si mysleli, ze budeme mat maleho flegmatika, ale prestalo to v 18tt :grinning: odvtedy je to sidlo a aj dnes sme prisli z velkeho uzv vysmiati, lebo maly cely cas kopal lekara do sondy a nechcel sa dat zmerat, lekar len krutil hlavou, ze velmi aktviny je, nemozem ho zmerat :grinning:
takze pohoda, nam spal sustavne, aj ked do neho stuchali...ono sa to kludne moze vsetko zmenit uz na dalsom uzv :dizzy_face: drzte sa xxx
15. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbarka, hlavne klud, nebojkaj sa! Ja som mala velmi zive babo cele teho a koncom 9.mes. sa na vysetreni ani nepohlo!!! Sestricka mi merala prietoky, triasla bruchom ako o zivot a nic! Museli mi opakovat vysetrenie o 2 hodiny a stale nic! Poslali ma domov (nezodpovednost) ale ja som necitila ziadne pohyby dalsie 2 hodiny, tak som volala MUDr., co mam robit, lebo bol piatok poobede a bola som uz s nervami v koncoch. Tak ma este vecer hospitalizovali a az v nemocnici sa moja zlata Barborka zobudila po neviemkolkych hodinach ako keby sa nechumelilo :grinning: na ultrazvuku sme videli ako zíva a potom veselo kopkala az do rana bieleho! No nervy som mala na dranc, ti poviem! Takze len klud :grinning:
15. máj 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kočky ďakujem vám, veľmi ste ma ukľudnili. :slight_smile:
16. máj 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok