• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Morfologické vyšetrenie - zväčšené PMK. Čo to je?

28. októbra 2008 
Ahojte babenky. Na tomto fore som po prvykrat a potrebujem poradit. Som v 21 tyzdni tehotenstva, zajtra zacina 22. Pred dvoma tyzdnami som bola na morfologiu. Lekarka mi povedala, ze je vsetko v poriadku, babätko rastie. Vsetko ma vraj v norme, akurat PMK ma zväcsene. Napisala to ako hranicna verticulomegalia. Na to sa ma potom pytala, ci som nebola prechladena. Ja ze ano pred tyzdnom. Tak vraj to moze byt preto, ale ze pre istotu mam prist o dva tyzdne na kontrolu. ja vsak od vtedy poriadne nespavam. Bojim sa, ci bude vsetko v poriadku. Inac ja nemam ziadne problemy. Vie mi niekto poradit,o co to vlastne ide. Co ma vlastne zväcsene? Lebo ja som tomu velmi nepochopila. A co vsetko s tym moze suvisiet, ake problemy? Poradte, ci sa mam bat alebo nie. dakujem
26. okt 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, sice ti neporadim, ale odporucam ti ist na stranku www.mamaaja.sk, v sekcii poradne - gynekolog mozes napisat tie udaje, co ti napisala lekarka.Ten doktor velmi rychlo odpoveda na otazky - aj ja som tam pisala.
Hlavne sa snaz nestresovat, aj ked sama viem, ze je tazke, ked ti raz lekar nieco povie na vysetreni, tak potom sa my tehulky vzdy zacneme bat. Snaz sa byt hlavne v pohode a mysli len na pekne veci, drzim palce, ahoj
28. okt 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok