MUDr. Filkaszová Alexandra

mata128
1. sep 2017

Babule,rodila som u tejto mudr. v roku 2012 starsieho syna a aj teraz v auguste mladsieho....bola som max.spokojna a chcela by som tuto lekarku ako svoju gynekologicku. Neviete prosim,ci ma svoju ambulanciu a ci aj berie pacientky??? Na poradni na Antolskej bola raz na c.108, potom 26....len ma zaujima,ci robi iba takto poradne alebo je mozne ku nej chodit aj na bezne prehliadky...dakujem vam krasne

mata128
autor
1. sep 2017

Nikto nic babule???

momof3
1. sep 2017

Robi a stale sa da zazmluvnit

mata128
autor
1. sep 2017

@momof3 ja viem,ze robi, 14.8.som u nej rodila 🙂
Ja potrebujem zistit,ci ma aj svoju ambulanciu,ci je mozne ju mat aj ako bezneho gynekologa

momof3
1. sep 2017

@mata128 prepáč 😀 To neviem

rd1812
20. sep 2017

Mňa by tiež zaujímalo, či sa k nej dá ísť aj keď mi teraz 9 dní mešká menštruácia a tehotenský test mi vyšiel pozitívny. Moju lekárku mám zatiaľ ďaleko, nenašla som si ešte novú v BA. Teraz je asi ten najvyšší čas nájsť niekoho v BA 🙂

smig
22. nov 2021

@mata128 Dobrý deň, podarilo sa Vám dostať do klientely pani lekárky A. Filkászovej? a neviete náhodou ako to má teraz? ďakujem za odpoveď aj Váš čas

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre