Musí sa prísť nalačo na AFP test?

loren
25. mar 2009

prosim vas pri tomto odbere sa musi prist nalacno alebo nemusi ide o to ze v ten isty den ale skor idem este na dake odbery a neviem ci to zvladnem bez najedenia potom byva mi zle

jacka
25. mar 2009

loren ja idem 1.4 a pýtala som sa dr. či treba tak nie 🙂 .aj potom sestričky som sa opýtala a tá to potvrdila... 😉

loren
autor
25. mar 2009

no super dakujem

kejla
25. mar 2009

Potvrdzujem, nemusis prist nalacno 😉

jacka
26. mar 2009

loren nemáš zač 😉

hanka274
27. mar 2009

no ja som tehu druhykrat ako loren ale pamatam si aj pri Hanke, ze nalacno...samozrejme vodu cistu treba pit...proste mne to sestricka vysvetlovala tak, ze tieto testy su dolezite /downov syndrom atd/, su to krvne testy tak nalacno...aby sme mali istotu, ze sa nic neskresli...
...moj nazor...loren, ved dohodni sa so sestrickou, ze mas este niake odbery rano predtym a ze ti bude isto na odpadnutie, kedze budes hore bez jedla uz skor, ci by ta nemohla vziat bez cakania, hmm??

pink_lady
27. mar 2009

ahojte, mne to brali krv na a-FP vcera a poobede,...takze nalacno som nebola 🙂

lilly21
27. mar 2009

ani ja nie nalacno..

judit7
27. mar 2009

Teraz som druhý krát tehu a už mám tie testy za sebou - chvála Bohu vetko OK. Nebola som nalčno pri prvom tehu a ani teraz.

monka88
9. feb 2011

ahojte babky,zase otvaram tuto temu,prosim vas tak ako to je,treba ist nalacno ci nie? Dakujeeeem 🙂

bosoriak
9. feb 2011

@monka88 Na AFP testy som ja nalacno nebola.

monka88
9. feb 2011

@bosoriak diky moc za info,tak aj ja daco spapam,inak by som umrela od hladuu 🙂

babulina
9. feb 2011

ja som ani raz nalacno nebola

zuveru
10. feb 2011

mne sestricka povedala s dorazom ze nalacno mam prist..... 😅

mirip
10. feb 2011

ani ja som nemusela nalačno len ked sa robia testy a popri tom ešte Dr chce aj krvný obraz inak nalačno ee

jasminet
10. feb 2011

mne tiez vsetky odbery robili nalacno... 😅 ale najlepsie je si zavolat priamo do ordinacie a spytat sa....

tanity
18. dec 2013

mne bolo povedane, ze na tie kombinovane v prvom trimestri nalacno ano, ale ze na AFP nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre