Neonatologické centrum a Dr. Varady v Košiciach. Aké sú vaše skúsenosti?

katy2
28. júl 2009

Ahojte, Kosicanky,
chcem sa vas opytat, ake mate skusenosti s tymto centrom a s lekarom.... My sme tam tiez boli poslani obvodnou pediatrickou, kvoli podozreniu na reflux..... A teraz tam chodime dost casto....

beadz
29. júl 2009

ahoj katy, my tam tiez chodime a dr. varady je jeden spickovy doktor. som velmi rada ze okrem poradne chodime aj k nemu, stale vsetko skontroluje.

katy2
autor
29. júl 2009

Mne s tiez zda byt odbornik.... Uz bral malej 2x krv na krvny obraz (nema ho v poriadku), na bilirubin, mala zltacku a ine vysetrenia.... Stale vsetko skontroluje... Len sa mi zda, ze to az prehana.... Ale zasa asi je dobre, ze ma vsetko pod kontrolou a nic mu neunikne....

mofer
31. júl 2009

Ku Dr.Váradymu chodíme aj my, malý má novorodeneckú žltačku. Ja som zdravotná sestra, pracujem už dlho v zdravotníctve, ale osobne som sa nikdy nestretla s tak láskavým prístupom zo strany doktora...tiež nám stále všetko skontroluje, vysvetlí...som veľmi rada, že som sa k nemu dostala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre