• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nepostrehnutá zreteľná patológia plodu. Čo to znamená?

5. júna 2007 
čo znamená, ked vám lekár napíše na papier od ultrazvuku, že nebola postrehnutá zreteľná patologia plodu - vyššia váha pacientky
5. jún 2007 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som odbornik, ale patologicke je nieco chore, zle, takze on nic take nepostrehol a tak je vsetko v poriadku
5. jún 2007 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Že prvdepodobne kvôli vyššej váhe pacientky, nemal uzv dobrý dosah na bábätko, preto neboli postrehnuté pohyby, alebo bitie srdiečka..
V ktorom tt si?
5. jún 2007 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
25
5. jún 2007 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
že videl len limitovaný obraz
5. jún 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale môže to znamenať aj to, čo napísala Zuzka..
Záleží na tom, čo Ti dr. povedal..
5. jún 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to bude potom ako pisala katika, asi nevidel dobre babetko a nemohol vsetko popozerat a premerat
5. jún 2007 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Patológia človeka

patológia človeka je náuka o chorobných procesoch a zmenách v tele človeka s cieľom nájsť príčiny chorôb.

:slight_smile:
5. jún 2007 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Patológia človeka

patológia človeka je náuka o chorobných procesoch a zmenách v tele človeka s cieľom nájsť príčiny chorôb.

...takže to čo tam napísal, znamená, že nemohol vidieť chorobné procesy a zmeny v tele dieťatka pre vyššiu hmotnosť pacientky...
5. jún 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no namerať nameral, lebo mám tam hodnoty a aj odchýlky medzi meraniami, napr. stehnná kostička je menšia viac ako o 2 týždne.
5. jún 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nativa, tak keď si už v 25tt, tak to znamenalo to, že nenašiel nič zlé na bábätku, žiadfnu poruchu, ale zaručiť sa nemôže, nakoľko mal limitovaný obraz.
5. jún 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nepostrehol ziadne chorobne zmeny na babetku, nie? podla toho Kati
autor
pozeral to ešte aj môj gynekolog, ten povedal že ok. Vlastne on na všetko povie ok.
nativa, aj ja som mala stehennu kost mensiu o 2-3 tyzdne od hlavicky v 25 tt a v 28 tt sa to uz vyrovnalo, ono raz rastie asi viac hlavicka a potom zase nozicka, som zvedava kolko budeme mat teraz v 31 tt, idem vo stvrtok na uzv
5. jún 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana aj ti lekar povedal nieco nato? kam chodievas v ba?
5. jún 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, chodievam v NR, mne lekar nic nepovedal, len ze hlavicka je o tyzden vacsia, ale bola vacsia o 2 tt, podla hodnot , ktore som nasla na internete, aj som sa trochu stresovala, ale potom som sa pytala aj porodnej asistentky kam chodim na cvicenie a ta povedala, ze sa to casto stava, ze hlavicka rastie viac a potom zase ine casti tela
5. jún 2007 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nativa,mne tiez vzdy povedali ze cez tuk nieje babo dobre vidno,no vzdy bolo vsetko o.k.
5. jún 2007 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze to znamena, ze vsetko co videl bolo v poriadku, ale horsie sa to zobrazovalo...je to tak trosk alibisticka fraza :unamused:
5. jún 2007 o 08:56  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa to tiez zdalo alibisticke
5. jún 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v kolkatom si tyzdni?
5. jún 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v 25 tt
5. jún 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas krvne testy za sebou,keby bolo nieco zle tak by ta poslal na dalsie vysetrenie,tak sa neboj.
5. jún 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok