• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

NT hodnoty

23. marca 2017 
@misicka455 Určitě to bude v pořádku. Držím moc palce. :slight_smile:
11. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@boruvka123 Gratulace, krásná zpráva :wink: Mě taky vyšly tripply negativní, tak jsem si taky dost oddechla, i když genetický UTZ nás samozřejmě čeká a nemine a musí se to ještě všechno prověřit tam.

@misicka455 Míši, vydrž, to čekání je děsný, já už z toho pomalu magořila ... ale uvidíš, všechno bude vpořádku :wink:
12. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
13. nov 2011 o 14:05 • misicka455
misicka - nefunguje to - prosím, dej odkaz znovu
13. nov 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
13. nov 2011 o 22:58 • misicka455
15. nov 2011 o 08:37 • misicka455
Ahoj holky, může mi prosím z Vás někdo říct, jestli je můj výsledek dobry x špatný, je mi 23 let, nosni kustka a projasneni v poradku, riziko 1:960, podle věku kolem 1:1500, moc tomu nerozumím, viděla jsem že někdo má i třeba 1:70000...

@boruvka123
@furaha
22. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maudn výsledek je negativní, takže v pořádku.
22. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jmisa děkuji moc
22. nov 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo maudn, je to OK :slight_smile:
25. nov 2011 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky, pisi po delsi dobe a snad Vam dodam alepson trosku nadeji. Jak jsem tu psala v 1.screengu jsem mela NT 3,41, spatna krev, diagnostikovana vada srdce, riziko DS 1:8 - nasledoval odber klku kde byl DS vyloucen. Pak se vzorky posilaly do gennetu do Prahy kde zkoumaly primo DNA a prisly nam vysledky a byly negativni!!! :slight_smile: Jeste jsme si musely pockat do 22tt na ultrazvuk srdicka a nastetsi je vse o.k. a mala je naprosto zdrava :slight_smile: Holky, kterym to vyjde spatne tak hlavu vzhuru a dokud nemate podrobny vysledky tak nadeje stale zije :slight_smile: Drzte se tu a jen doufam,ze tyhle testy budou do budoucna vice presnejsi :slight_smile:
29. nov 2011 o 22:59  •  čaká bábätko, termín má v marci 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...dnes som bola na NT a najprv mi to Dr. nemohol nijako zmerat, lebo mimi bolo straaaaaasne zle obratene, ale nejako sa mu to nakoniec podarilo. Povedal, ze to vyzera okey, bola som spokojna a do knizky mi potom napisal: NT 0,18 v norme...lenze ked vsade mozne teraz citam, tak normalne NT by malo byt od 1...hmmm, co myslite?
7. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denissa83 asi to psal v cm takže jinak 1,8 :wink:
7. dec 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketa137 - nooo ved jedine nad tym rozmyslam :slight_smile:)) lebo kebyze to bolo zle, tak by mi nieco hadam povedal :wink:
7. dec 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denissa83 no to by řekl určitě :wink: . on většinou pak doktor řekne jestli vše vypadá ok a nebo jestli je tam nějaký problém. já byla na screeningu v úterý a už jsem měla šílený sny od soboty jak to dopadne šíleně a nakonec je vše ok a příští pátek mam ještě genetickou konzultaci ale alespon zase uvidim mimčo :wink:
7. dec 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketa137 - ved to, ze teray sa asi vsetky strachujeme, ci je vsetko v poriadku a potom to tak potesi, ked sa vsetko vyvija tak ako ma :wink: Mne napriklad o genetickej konzultacii nic nevravel :( Ale dnes som vlastne pri nom uz zrusila kartu a od januara budem u novej doktorky, tak hadam bude zhovorcivejsia :grinning:
7. dec 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denissa83 :wink: no já v 8tt málem potratila a od tý doby je tam obrovský hematom :frowning2: . naštěstí screening je ok, ale jsme celkově riziková, navíc během 6 týdnů jsme brala dvoje atb tak kvůli tomu, naštěstí jsem brala ty co nevadí v těhu takže další utz mě nevadí :grinning: . ted zase že vyšla špatně moč a asi zánět takže tam jdu zítra co a jak :unamused:
7. dec 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketa137 - ach moja, tak len davaj na seba pozor a zajtra nech to dopadne dobre. Ja mam zasa myom na maternici a cystu na vajecniku...teraz sa to nemoze riesit, az po porode a ten myom mam tak ulozeny, ze musim jedine cisarakom rodit, ale zevraaaaj sa to moze este vselijako zmenit. Tak zajtra ti drziiim prsteky! :wink:
7. dec 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denissa83 díky :wink: , spíš je hrozný furt někde lítat po doktorech :unamused: , na druhou stranu zase lepší že se na to přišlo ted než aby se to celé rozjelo :unamused: . cystu jsem měla minule a ta zmizela sama ale ten myom taky nic moc vi´d :unamused: Já už rodila 2x sekcí a ted mě bude čekat třetí :wink: , hlavně zdraví no :wink:
7. dec 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marketa137 - ides na 3. sekciu? ooo...potom, ked budes mat cas, tak mi napis spravicku, ze ako to cele prebieha, lebo ja sa uz teraz toho bojim :slight_smile: a ako dlho si sa z toho potom zotavovala? Tak zajtra pekny dnik a same dobre spravicky :wink: papa
7. dec 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denissa83 budu muset :grinning: . Domů jdeš 6 den a já byla úplně ok za těch 14 dní, to víš žádná sranda je to operace ale dá se to :wink: a manžel si chválí že mam alespon spodek furt stejně zachovalej :grinning:
7. dec 2011 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes mala NT 0,8 nie je to nejako malo? Som 12tt+5. Doktor povedal, ze je to dobre. Tak neviem
8. dec 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leeena_4 Chtěla jsem poděkovat za podporu a taky napsat, že čekáme zdravé miminko. K Dominikovi nám na přelomu dubna a května přibude Andrejka. Ještě jednou děkuji a přeji klidné prožití Vánoc
15. dec 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fiallinka Zdravím i tobě jsem chtěla poděkovat za podporu. Čekáme zdravé miminko. K Dominikovi nám na přelomu dubna a května přibude Andrejka. Ještě jednou děkuji a přeji klidné prožití Vánoc
15. dec 2011 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luky82 to moc ráda slyším :dizzy_face: Tak hodně štěstí celé rodince :slight_smile:
15. dec 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luky82 to je úžasné, gratuluju - teď si vánoce krásně užijete :slight_smile:. Říkala jsem si, co s tebou je - čekali jste na ty celkové výsledky?
15. dec 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@verka1978 Tedy.. to tu ještě nikdo neřešil, že by to bylo málo. Pokud vím, tak málo je naopak dobře a dolní hranice snad ani žádná není, jen horní - ta riziková. Vím, že někdo někde psal i 0,5 a bylo to dobře. Neboj se věřit doktorovi, že je to dobré, prtože je:slight_smile:.
15. dec 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem
15. dec 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj muzete poradit včera jsem byla na NT to vyslo 1,4 riziko dawna 1/322 celkovou zprava zni screening negativni presto me dr.rekla ze celkove to vyslo dobre ale kvuli veku ze to nemuze spocitat presne je me 32let a ze si mysli ze mimi neni nemocne presto me objednala na genetickou konzultaci a asi i plodovku.Jenze te se bojim mam za sebou dost zleho .Co by jste delali na mem miste ja jsem nahlodana nikam nejit a pockat na ten 20tt ale samozrejme uvitam vsechny rady
29. dec 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lentilkal co se týká screeningu, pokud vyšel negativní, tak vyšel negativní. v celkovém součtu všeho je zahrnut i tvůj věk, takže je to spočítané i vůči tvému věku. nevím, proč tě tak straší, že to nemůžou spočítat kvůli tvému věku přesně, když všechny tyto údaje jdou přes genetika. NT máš naprosto v pořádku, za hraniční riziko se považuje 1:150. určitě bych zašla aspoň na tu konzultaci a tam se domluvila. ale pokud první hovoří jasně, že negativně, tak bych to neřešila. navíc, kdy ti brali krev?? bere se nejpozději v 11. týdnu max. začátek 12. týdne., to může taky dělat hodně :wink:
29. dec 2011 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok