NT hodnoty

avion
30. mar 2007

kto vie ake su normalne NT hodnoty (meranie hrubky sije ultrazvukom) v 13 - 14?

claca
28. jan 2010

hodnotí se hladina PAPP-A v krvi,neměla by být menší jak 0,5Mom,pak hodnota HCG-ta by zase neměla být moc vysoká,tuším max.2,5Mom,velikost šíjového projasnění-NT-max 2,5mm a přítomnost nosní kůstky,mě ještě vyšetřovali i nějaký průtok chlopní,nevim jestli je vše dobře napsané

sarlotta
28. jan 2010

aha, myslela jsem že je toho víc z krve. díky.

sarlotta
28. jan 2010

a co je AFP a E3 ?

eloana
28. jan 2010

AFP-test-se-dela-v16tt-jako-tripel-test

sarlotta
28. jan 2010

díky el🙂

fatimuska
28. jan 2010

jonas neboj sa🙂

fatimuska
28. jan 2010

claca tak sa s Tebou veľmi teším že to takto výborne dopadlo...to sú ale stresy to čakanie

jonas17
28. jan 2010

claca, gratulujem! 🙂

claca
28. jan 2010

Děkuji,stresy to byly velké,i když "pouze" týdení,ale stačilo to,ono je to těžké,někdo mi radil,ať ani na testy nechodim,ale to by znamenalo stres až do konce těhu,to tohle byla asi lepší varianta

fatimuska
29. jan 2010

claca tak si vieš predstaviť ja čakám 21 dní

eloana
29. jan 2010

Fatimuska-mysis-ze-by-tam-nejake-vysledky-uz-nemeli?-down-trva-24-hodin-vysetsit.
KAzdopadne-kdyby-ti-tam-neco-vyso-spatne-urcite-by-ti-dali-vedet
3tydny-se-ceka-na-kompletni-vysledky.Ale-jednotlive-uz-musi-vedet

eloana
29. jan 2010

Jeste-jsem-procetla-diskuze-s-genetikem
Tak-opravdu-leky--na-podporu-tehotenstvi-na-stimulace-k-ivf-iui.mohou-krveni-testy-ovlivnit
dale-je-to-krvaceni-spineni-atd......

jonas17
29. jan 2010

ja som si myslela, že práve krvácanie tie lieky zastavujú.U nás ich dávajú práve vtedy, ak začne žena krvácať.Kto sa v tom má vyznať.napr.ten duphaston, ascorutin, či ako sa volá.
dnes je tu článok o amniocentéze:

http://www.najmama.sk/clanok/224470/kedy-je-nev...

eloana
29. jan 2010

jonas-ja-brala-utrogestan-to-same-je-duphaston-na-udrzeni-tehu-a-na-spineni-ascorutin
Ale-dali-to-preventivne-nejake-problemy-jsem-nemela.
Az-v15tt-spineni-vlivem-nizko-posazene-placenty

misicka455
29. jan 2010

Holky tak my jsme doma po operaci malá tam chudák byla skoro čtyři týdny a já jedenáct dní. Musím říct těch nejdivnějších co jsme kdy zažila., Bylo to jak fyzicky tak psychicky vyčerpavajicí 😒 Malé operovaly to zužení na aortě , ale bohužel nás časem ještě min 2 operace čekají tedka je na pozorovaní takže každej měsíc na kardio 😒 Ale ona je silná holka a vše to zvladne 😉 Doma je to super jen nám dělá problém jídlo, měla nějakou infekci ve střevech takže mi moc nejí a když tak strašně malo tak jí musím davát častěji takže je to hodně vyčerpavajicí, ale doufám že se to vše taky časem spraví. 😉 Měsíc ještě musíme být doma a držet karenténu a pak snad zase bude o něco líp když už budeme moct i ven 😉

claca
29. jan 2010

Fatimuska,chápu jak Ti je,ale myslím,že když zavoláš,něco by Ti už říci mohli,jinak držim palečky

furaha
29. jan 2010

no misicko to jsou strasti, jsem ráda, že už jste doma. snad se papání spraví a bude chvíli klid. chodím do tvého alba sledovat novinky, malá je prostě nádherná. srdíčko bude určitě časem dobrý, už to dneska umí. ale asi si ještě užijete. přeju ti hodně sil.

misicka455
29. jan 2010

Jo jo je to boj a ještě bude, ale my se nevzdáme 😉

furaha
29. jan 2010

klarko taky dík za zprávy - a jsem ráda, že to tak dobtře dopadlo! tak hodně štěstí i nadále!

furaha
29. jan 2010

no jasně misicko! to je videt už z tvého příběhu! jste rozjetí tak se držte, v téhle síle vás nic neporazí!

furaha
29. jan 2010

claca gratuluju! jo jo, já když dostala výsledky, tak jsem se úlevou sesypala! 🙂

fati - nějaké novinky?

furaha
29. jan 2010

delucia se už nevrátila, asi jí to špatně dopadlo. tak posílám duševní pohlazení ☹

jonas17
29. jan 2010

misicka, držím ti palce, nech je malá rýchlo zdravá a v poriadku!

sarlotta
29. jan 2010

Ahojík holky, tak mám výsledky... sestra říkala, že negativní🙂
T21 1:5300/v termínu/ a priori dle věku 1/840 to znamená co ? to je podle nějakých tabulek ?
No a PAPP-A 2,79 to je ok, že
Ale FshCG 6,15 MoM není to moc ?
Ještě beru utrogestan 3x denně- že by to bylo tím ?

eloana
29. jan 2010

sarlota-PAPP-je-trosku--zvysena---ale-horsi-je-kdyz-je-pod-0,5
HCG-je-pry-dobre-mit-do-2----ale-to-neres-ja-ji-mela-presne-jako-ty----6,06
brala-jsem-utros-je-to-asi-tim
v-triplech-jsem-ji-mela-pak-taky-zvysenou-----apak-se-mi-tim-riziko-zvysilo:((----ale-na-plodovku-me-nehnali

eloana
29. jan 2010

sarlota-pak-bacha-na-ty-triply-me-docela-zamotaly-hlavu
Ale-hodnotu-HCG-mame-uplne-stejnou---tak-je-videt-ze-tam-hraje-roli-utros---brala-jsem-ho-az-do-15tt

eloana
29. jan 2010

jiank-mi-vysel-screening-v-prvnim-trimestru-vysel-vpodstate-stejne-jako-tobe🙂

sarlotta
29. jan 2010

el a vyhodnotili Ti ho jako negativní ? no a pak tripply horší a co dál ? Nic ?

eloana
29. jan 2010

sarlot---jj-screening-vI.trim.-negativni---
tripel-pozitivni-ale-finale-byl-NEGATIVNI-ATYPICKY--dali-ty-dva-testy-do-sebe
kvuli-zvysene-HCG-geneticka-to-prilis-neresila-rekla-ze-tam-hraje-roli-UTROGESTAN-udelali-mi-utz-a-na-dalsi-jdu-ted-ve-stredu
Ale-ten-screening-v-I-trimestru-mam-negativni

pozitivni-se-bere-az-od-rizika--1/250

sarlotta
29. jan 2010

el. tak to bude v pořádku. 😎
Já se v tom už radši nebudu hrabat🙂 napsali negativní tak jim budu věřit, oni jsou odborníci. A kolik Ti je ? mě bude 31.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre