• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

NT hodnoty

26. marca 2017 
me-28
lepsi-nevrtat-nezkoumat-ale-tu-hodnotu-HCG-jsem-mela-uplne-stejnou-vtu-dobu-se-o-tom-nezminovala-az-na-te-genetice-ze-byly-obe-hodnoty-zvysene---jako-v-te-prvni-krvi-a-v-druhe(tripplech)
ono-to-prvni-HCG-pry-neni-az-tak-dulezite-spis-ta-PAPP
evidentne-je-videt-ze-tam-utros-urcitu-roli-hraje-kdyz-jsme-ho-obe-brali-a-tu-hodnotu-mame-6x-vyssi
29. jan 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určitě, četla jsem to i v jiných diskuzích :wink: já mám utroš spíš pro jistotu kvůli minulému MA. Ale už ho přestávám brát. Tak uvidíme jak vyjdou ty triplly, měla bych jít za 14dní-3týdny. Doc byl na utz velmi příjemný a všechno chválil, tak doufám, že už nebudou žádné stresy.
29. jan 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já brala Ascorutin a možná to HCG také ovlivnilo,ale proč jsem měla nízké to PAPP,to fakt netušim :confused:
29. jan 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana......mne ide len o DS, iné výsledky som z krvi mala ok......bojím sa tam zavolať...všetci tam musia prísť osobne
30. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana....neviem si predstaviť nasledujúcu situáciu,,,,zavolám a doki povie, všetko sa dozviete keď prídete, v mojej predstavivosti to bude znamenať, že zlé správy sa do tele nevravia......viem, že už majú výsledky na všetko....u mňa sa jedná ešte o to, že ak nedajbože nebude ničo v poriadku, zstáva mi 3 dni na rozhodnutie...atd
30. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatimuska-ja-to-chapu.....ale-podle-me-kdyby-byl-problem-avzhledem-k-tomu-ze-ti-moc-casu-nezbyva-asi-by-ti-to-uz-zavovali.-nebo-gynekologovi.......
Tak-to-mela-sestra-mela-vyseldeky-ze-4tydny---ale-rovnou-ji-rekli-ze-kdyby-byl-problem-zavolaji-a-kdyz-se-neozvou-bude-mit-vysledky-na-gynde.
30. jan 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vzhledem-k-tomu-ze-jsi-ve--23TT-tak-mi-prijde-ze-je-i-v-jejich-zajmu.kdyby-to-vyslo-spatne-rekli-by-toto-hned--a-down-trva-24hodin.
30. jan 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj myšičko. To jsem ráda, že už jste doma. Malá je krásná. Vypadá jako silná holka, která to zvládne. Snad už těch operací nebude mnoho. Doktoři dnes zvládnou zázraky. Musíme jim věřit. :wink:
30. jan 2010 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myšičko :slight_smile: Verunka je krásná a jste šikovní že jste to tak zvládli :slight_smile: sice to bude boj ale jste stateční a silní takže přeju hodně dalších sil :slight_smile:
30. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana si ma potešila a jemne ukľudnila, snad to tak bude

myšička držím vám palčeky
31. jan 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:Fatimuska-drzim-pesti-ja-jdu-zas-3.2.na-UTZ
Kazdopadne-kdyby-bylo-neco-spatne-urcite-to-zavolaji-hned-a-ne-ze-te-nechaji-3tydny-cekat
to-ze-se-ti-nikdo-neozval-je-dobre-znameni:slight_smile:
31. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana a to ideš na aký UTZ, morfo,pomerať mimi?
31. jan 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatimuska-no jdu na geneticky jak se chodi ve 20tt-byla jsem v 19tt po geneticke konzultaci to mimco taky merili ,koukali na srdce a ostatni organy a ted jdu ve stredu to budu 21 plus neco.....
31. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloana tak aspoň opäť uvidíš mimi...možno Ti aj zamáva..ja ho uvidím asi až v 30tt
31. jan 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatimuska, tak jak? Věřím, že vše v nejlepším pořádku... já stále čekám na výsledky, už mě chytá pomalu neuróza :angry:
3. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fati - taky na tebe myslím. a marketecka - ty se dozvíš kdy?
3. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do dvou týdnů ode dneška mi mají dojít výsledky domů poštou... pevně věřím tom, že to tak bude.... říkám, když mi nikdo nevolá, mohlo by to být v pořádku... a na telefon mi volá denně tolik neznámých čísel, pokaždé mám srdce až v krku, chudák mimčo.
3. feb 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj-holky-tak-jsem-byla-na-genetickem-utz
vse-ok-a-je-to-kluk-jak-buk:slight_smile:)
Fatimuska-drzim-pesti-ale-bude-to-ok:slight_smile:
3. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ještě docela dlouhá doba... jsou to nervy. tak držím pěsti. s tím telefonem to znám, srce se rozbušilo a žaludek stáhnul, ze zvonění telefonu se stal adrenalinový sport. a to jsem uvedla telefon, který nepoužívám tolik - přesně, aby nezvonil pořád
3. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marketicka-taky-si-myslim-ze-kdyz-nikdo-nevola-je-to-na-dobre-ceste.
Sestra-to-tak-mela-rekli-ji-ze-kdyby-neco-daji-ji-do-2-dnu-vedet
3. feb 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eloano, to je parááááda :slight_smile: , já tak nějak čuchám, že budeme mít holčičku... chtěla bych ji mooooc.... ale jak se říká, je jedno, co to bude, hlavně, ať je všechno v pořádku
3. feb 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je to chlapček a je zdravy:slight_smile:
3. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mala by som otazkocku.

NT mam 2,3v 12tt+1...je to v norme, ale kebyze je to menej som kludnejsia....lekar len povedal, ze norma je do 2,5 a je to v norme..trolinku mi to stale vrta v hlave. Vysledky krvi este neviem, krv brana 20.1.
Podrobne som si citala celu diskusiu, niektori lekari stresuju baby stresuju uz pri nad 2, ale skor vynimocne

Otazka: Pokial ste mali zhorseny vysledok genetickeho screeningu krvi, zavolali Vam sami, ci ste si vyzvidli vysledok az na poradni? Ja totiz mam poradnu az 16.2., tak neviem, ci sa nemam u sestricky informovat na vysledky, ale ono zase je lepsie ich aj tak konzultovat s lekarom. Vravim si, ze ak by boli zle, tak volaju...ale no ako ktori...

Mala som IVf s darcovskymi vajickami, darkyna 23 rokov, geneticky testovana....partner genetiku nema robenu, 43 rokov

Asi som smiesna, ale skratka fakt neviem ci mam cakat na vysledky do poradne alebo sa informovat

Dakujem za vsetky odpovede
3. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj-fatimuska-gratulace-jsem-to-rikala :wink:
mircalla-ja-myslim-ze-to-je-ok
patologicka-hodnota-byva-az-od-3mm.Jinak-me-treba-krev-nevysla-uplne-ok-HCG-bylo-zvysene-ale-bylo-to-asi-Utrogestanem-takze-pokud-jsi-ho-brala.....ale-ne-kazdema,ale-treba-sarlota-ji-mela-zvysenou-uplne-stejne-jak-ja-a-utros-brala-taky
3. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no utorgestan som brala, to ma tiez vplyv?
3. feb 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy-doktor-na-to-ma-asi-svuj-nazor
me-genetik-rekl-pac-jsem-mela-HCG-zvysene-i-v-trippel-testu-ze-na-to-vliv-ma-anijak-to-neresili
3. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocula som, ze najdolezitejsia je hodnota PAPP-A...co sa krvi tyka
3. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano-to-mi-rekla-geneticka
ze-to-je-pro-ne-smerodatna-hodnota---idealni-je-kolem-1---ja-mela-1,5-coz-je-pry-dobra-hodnota-a-nema-klesnou-pod-0,5---vadi-nizsi-hodnota
3. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, oki...dik za info...asi si budem musiet pockat do 16.2.
3. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to-si-tam-zavolej:slight_smile:do-konce-tydne-by-to-melo-byt
3. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok