NT hodnoty

avion
30. mar 2007

kto vie ake su normalne NT hodnoty (meranie hrubky sije ultrazvukom) v 13 - 14?

misicka455
24. dec 2009

Aťje hodně dárečkú i u tveho stromečku, v každem aťje zabalen jeden Šťastní všední den. Všechno nejlepší k vánocúm!

furaha
24. dec 2009

Holky - tak ať je dneska dobře a cítíte, že jste mezi lidmi, kteří vás mají rádi!

furaha
24. dec 2009

ploutvicko - gratuluju k dobrým výsledkům! jen tak dál i v novém roce!

furaha
24. dec 2009

klarko a misicko - už se vám to blíží! wohoooo 🙂 bude to dobré, určitě.

já se zítra přehoupnu do 24+0. Už je to tady! životaschopnost, konec ter. potratů a tak. furt se tak bojím věřit. 8.1 jdu na 4D

furaha
24. dec 2009

delucia - je mi to líto, vůbec se nedivím, že je ti zle. přeju ti hodně sil, víru a naději. špatně to dopadnout nemusí, stále se jedná jen o pravděpodobnosti. doufám, že máš někoho, kdo tě obejme a prožívá to s tebou.

jasovky taky měla hodně vysoké NT - a nakonec to dobře dopadlo.

jasovky - už se taky musíš těšit, koukám, že je to taky za chvilku! tak hlavně zdravíčko!

furaha
24. dec 2009

justynas - jsi silná ženská, gratuluju ke zdravému miminku. to, co jsi prožila mi přijde hrozné, jedna z nejhorších věcí... samy se divíme, co nakonec přežijem viď. tak ať už je jenom líp a Sam ti dělá radost

iwa1
24. dec 2009

Krásne a spokojné Vianoce v kruhu najbližších Vám želám 😉 😀

misicka455
26. dec 2009

Furaha tak ať dobře dopadne 4D 😉 Mě podle včerejšího nálezu řekla doktorka, že to bude ještě letošní mimčo tak jsme z toho docela na větvy, ke všemu jsem od včera nachlazená strašná bolest v krku a rýma a stím se mi fakt rodit nechce tak doufám, že tam malá ještě vydží nějaký ten den aby maminka na porod načerpala síly 😉

furaha
26. dec 2009

misicka - ☹ já to měla taky - pomohlo Oscillococcinum - je to homeopatikum z lékárny. no ale jinak držím palce, ať to dobře dopadne a máš malou co nejdříve u sebe. Přeju hodně sil - fyzických i psychických!!!

misicka455
26. dec 2009

Díky moc 😉

jana3
1. jan 2010

Ahojte... prajem vam do noveho roka vela zdravia, stastia, pokoja a zdrave miminka 😉

moheda
2. jan 2010

Ahoj všichni, opožděně, ale přece přeji všem vše nej.... v novém roce, hlavně zdraví a spokojenost a samá zdravá a úžasná miminka. Ten, kdo můj příběh zná, ví, že u mně to bohužel nedopadlo dobře. Mám za sebou umělé přerušení v 19. týdnu.Dnes už je mi lépe, určitě i proto, že mám oporu ve svém partnerovi a krásného šestiletého kluka. Vánoce jsme vyřešili tak, že jsme odjeli za sluníčkem - do Egypta- a bylo to opravdu moc fajn. Je to už měsíc za mnou. Dnes už vím, že na to asi nikdy nezapomenu, to se nedá, ale už to beru trošku jinak. Když to půjde, určitě to ještě zkusíme. Tak ještě jednou všechno nej nej a mějte se krásně. 😅

furaha
2. jan 2010

Moheda - to jsem moc ráda, že si se ozvala - sluníčko v Egyptě zní úžasně a moc ti přeju, aby tento rok přinesl nějaké dobré věci!

misicka455
2. jan 2010

Ahojky holky, tak nové info o nás v pondělí jdeme na vyvoláni porodu tak držte palečky 😉

furaha
2. jan 2010

to je tak brzy kvůli té cukrovce? no samo budu držet! a malé hlavně. tak se neboj a hlavně dýchej 🙂

misicka455
2. jan 2010

Jo kvůli cukrovce a kvůli tomu, že náš cvalík už má kolem 3,5 kilo 😀

furaha
2. jan 2010

no tak jo - dej vědět až budeš moct, budu na vás myslet!

moheda
2. jan 2010

furaha - moc děkuju, taky věřím,že bude vše v pohodě.
misicka455- budu na tebe myslet a těšit se na první zprávy z porodnice. Drž se. 🙂 😉

tereza.starobova
2. jan 2010

Misicko držím palce 🙂

iwa1
2. jan 2010

misicka drzte sa a daj info 😉

furaha
4. jan 2010

misicka - tak dnes už budeš mít miminko! to je úžasné - držím palce!
...a Klárka nám nějak ztichla - už se jí to taky blíží!

ellit
4. jan 2010

ahojte kocky, tak vam chcem vsetkym popriat do roku 2010 len to najlepsie, aj ked takto oneskorene 🙂

juuuuu misicka moc ti drzim palceky, vsetko bude v poriadku, moc moc na teba myslime 🙂))

johanka1234
4. jan 2010

Nejkrásnější ze všech dárků vkládá život do kočárků. V jednom z nich teď sladce dýchá ,naše štěstí, naše pýcha. Oznamujeme, že dnes ve 12:30 na svět vykoukla Veronika s mírama 3 780g 48 cm, krásná po mamince

MISICKA455

furaha
4. jan 2010

no úžasný! to bylo rychlé! tak ještě to srdíčko, no furt držím palečky. dík za zprávu!

fatimuska
5. jan 2010

ahojte babulky...stalo sa vám niektorej ze NT ste mali nizke a potom tripl test vam na DS vyšiel vyšší?

furaha
5. jan 2010

ahoj fati - tady je více těch, co debatí vysoké NT - lidi s nízkým NT a jinými hodnotami vyššími / moc nízkými zkus hledat v tématech - screening v I trimestu, tripple test, atd.
já měla vysoké NT a i vysoké hodnoty tripplů - 4,9 a 3,0 a přesto mé dítko DS nemá
tripply jsou prý nejméně spolehlivé

delucia
5. jan 2010

Gratulujem misicka! Super! 🙂
Ja idem buduci tyzden na to amnio... bojim sa... ☹

iwa1
5. jan 2010

misicka gratulujeeeeem 😀 😀

ofina1
5. jan 2010

Misicka : moc gratuluju k narození malé Veroničky hlavně přeji to zdravíčko 🙂

furaha
6. jan 2010

delucia - a který den tam jdeš? amnio se neboj - nejhorší je to čekání a to už máš teda pěkně nacvičené. Budeš mít předběžné výsledky do 24 hod?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre