NT hodnoty

avion
30. mar 2007

kto vie ake su normalne NT hodnoty (meranie hrubky sije ultrazvukom) v 13 - 14?

eloana
29. jan 2010

me-28
lepsi-nevrtat-nezkoumat-ale-tu-hodnotu-HCG-jsem-mela-uplne-stejnou-vtu-dobu-se-o-tom-nezminovala-az-na-te-genetice-ze-byly-obe-hodnoty-zvysene---jako-v-te-prvni-krvi-a-v-druhe(tripplech)
ono-to-prvni-HCG-pry-neni-az-tak-dulezite-spis-ta-PAPP
evidentne-je-videt-ze-tam-utros-urcitu-roli-hraje-kdyz-jsme-ho-obe-brali-a-tu-hodnotu-mame-6x-vyssi

sarlotta
29. jan 2010

určitě, četla jsem to i v jiných diskuzích 😉 já mám utroš spíš pro jistotu kvůli minulému MA. Ale už ho přestávám brát. Tak uvidíme jak vyjdou ty triplly, měla bych jít za 14dní-3týdny. Doc byl na utz velmi příjemný a všechno chválil, tak doufám, že už nebudou žádné stresy.

claca
29. jan 2010

já brala Ascorutin a možná to HCG také ovlivnilo,ale proč jsem měla nízké to PAPP,to fakt netušim 😕

fatimuska
30. jan 2010

eloana......mne ide len o DS, iné výsledky som z krvi mala ok......bojím sa tam zavolať...všetci tam musia prísť osobne

fatimuska
30. jan 2010

eloana....neviem si predstaviť nasledujúcu situáciu,,,,zavolám a doki povie, všetko sa dozviete keď prídete, v mojej predstavivosti to bude znamenať, že zlé správy sa do tele nevravia......viem, že už majú výsledky na všetko....u mňa sa jedná ešte o to, že ak nedajbože nebude ničo v poriadku, zstáva mi 3 dni na rozhodnutie...atd

eloana
30. jan 2010

fatimuska-ja-to-chapu.....ale-podle-me-kdyby-byl-problem-avzhledem-k-tomu-ze-ti-moc-casu-nezbyva-asi-by-ti-to-uz-zavovali.-nebo-gynekologovi.......
Tak-to-mela-sestra-mela-vyseldeky-ze-4tydny---ale-rovnou-ji-rekli-ze-kdyby-byl-problem-zavolaji-a-kdyz-se-neozvou-bude-mit-vysledky-na-gynde.

eloana
30. jan 2010

vzhledem-k-tomu-ze-jsi-ve--23TT-tak-mi-prijde-ze-je-i-v-jejich-zajmu.kdyby-to-vyslo-spatne-rekli-by-toto-hned--a-down-trva-24hodin.

klara.t
30. jan 2010

Ahoj myšičko. To jsem ráda, že už jste doma. Malá je krásná. Vypadá jako silná holka, která to zvládne. Snad už těch operací nebude mnoho. Doktoři dnes zvládnou zázraky. Musíme jim věřit. 😉

ofina1
30. jan 2010

Myšičko 🙂 Verunka je krásná a jste šikovní že jste to tak zvládli 🙂 sice to bude boj ale jste stateční a silní takže přeju hodně dalších sil 🙂

fatimuska
31. jan 2010

eloana si ma potešila a jemne ukľudnila, snad to tak bude

myšička držím vám palčeky

eloana
31. jan 2010

🙂Fatimuska-drzim-pesti-ja-jdu-zas-3.2.na-UTZ
Kazdopadne-kdyby-bylo-neco-spatne-urcite-to-zavolaji-hned-a-ne-ze-te-nechaji-3tydny-cekat
to-ze-se-ti-nikdo-neozval-je-dobre-znameni🙂

fatimuska
31. jan 2010

eloana a to ideš na aký UTZ, morfo,pomerať mimi?

eloana
31. jan 2010

fatimuska-no jdu na geneticky jak se chodi ve 20tt-byla jsem v 19tt po geneticke konzultaci to mimco taky merili ,koukali na srdce a ostatni organy a ted jdu ve stredu to budu 21 plus neco.....

fatimuska
31. jan 2010

eloana tak aspoň opäť uvidíš mimi...možno Ti aj zamáva..ja ho uvidím asi až v 30tt

marketecka
3. feb 2010

fatimuska, tak jak? Věřím, že vše v nejlepším pořádku... já stále čekám na výsledky, už mě chytá pomalu neuróza 😠

furaha
3. feb 2010

fati - taky na tebe myslím. a marketecka - ty se dozvíš kdy?

marketecka
3. feb 2010

Do dvou týdnů ode dneška mi mají dojít výsledky domů poštou... pevně věřím tom, že to tak bude.... říkám, když mi nikdo nevolá, mohlo by to být v pořádku... a na telefon mi volá denně tolik neznámých čísel, pokaždé mám srdce až v krku, chudák mimčo.

eloana
3. feb 2010

Ahoj-holky-tak-jsem-byla-na-genetickem-utz
vse-ok-a-je-to-kluk-jak-buk🙂)
Fatimuska-drzim-pesti-ale-bude-to-ok🙂

furaha
3. feb 2010

to je ještě docela dlouhá doba... jsou to nervy. tak držím pěsti. s tím telefonem to znám, srce se rozbušilo a žaludek stáhnul, ze zvonění telefonu se stal adrenalinový sport. a to jsem uvedla telefon, který nepoužívám tolik - přesně, aby nezvonil pořád

eloana
3. feb 2010

marketicka-taky-si-myslim-ze-kdyz-nikdo-nevola-je-to-na-dobre-ceste.
Sestra-to-tak-mela-rekli-ji-ze-kdyby-neco-daji-ji-do-2-dnu-vedet

marketecka
3. feb 2010

eloano, to je parááááda 🙂 , já tak nějak čuchám, že budeme mít holčičku... chtěla bych ji mooooc.... ale jak se říká, je jedno, co to bude, hlavně, ať je všechno v pořádku

fatimuska
3. feb 2010

tak je to chlapček a je zdravy🙂

mircalla
3. feb 2010

Ahojte, mala by som otazkocku.

NT mam 2,3v 12tt+1...je to v norme, ale kebyze je to menej som kludnejsia....lekar len povedal, ze norma je do 2,5 a je to v norme..trolinku mi to stale vrta v hlave. Vysledky krvi este neviem, krv brana 20.1.
Podrobne som si citala celu diskusiu, niektori lekari stresuju baby stresuju uz pri nad 2, ale skor vynimocne

Otazka: Pokial ste mali zhorseny vysledok genetickeho screeningu krvi, zavolali Vam sami, ci ste si vyzvidli vysledok az na poradni? Ja totiz mam poradnu az 16.2., tak neviem, ci sa nemam u sestricky informovat na vysledky, ale ono zase je lepsie ich aj tak konzultovat s lekarom. Vravim si, ze ak by boli zle, tak volaju...ale no ako ktori...

Mala som IVf s darcovskymi vajickami, darkyna 23 rokov, geneticky testovana....partner genetiku nema robenu, 43 rokov

Asi som smiesna, ale skratka fakt neviem ci mam cakat na vysledky do poradne alebo sa informovat

Dakujem za vsetky odpovede

eloana
3. feb 2010

Ahoj-fatimuska-gratulace-jsem-to-rikala 😉
mircalla-ja-myslim-ze-to-je-ok
patologicka-hodnota-byva-az-od-3mm.Jinak-me-treba-krev-nevysla-uplne-ok-HCG-bylo-zvysene-ale-bylo-to-asi-Utrogestanem-takze-pokud-jsi-ho-brala.....ale-ne-kazdema,ale-treba-sarlota-ji-mela-zvysenou-uplne-stejne-jak-ja-a-utros-brala-taky

mircalla
3. feb 2010

no utorgestan som brala, to ma tiez vplyv?

eloana
3. feb 2010

kazdy-doktor-na-to-ma-asi-svuj-nazor
me-genetik-rekl-pac-jsem-mela-HCG-zvysene-i-v-trippel-testu-ze-na-to-vliv-ma-anijak-to-neresili

mircalla
3. feb 2010

pocula som, ze najdolezitejsia je hodnota PAPP-A...co sa krvi tyka

eloana
3. feb 2010

ano-to-mi-rekla-geneticka
ze-to-je-pro-ne-smerodatna-hodnota---idealni-je-kolem-1---ja-mela-1,5-coz-je-pry-dobra-hodnota-a-nema-klesnou-pod-0,5---vadi-nizsi-hodnota

mircalla
3. feb 2010

aha, oki...dik za info...asi si budem musiet pockat do 16.2.

eloana
3. feb 2010

to-si-tam-zavolej🙂do-konce-tydne-by-to-melo-byt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre