Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

erika222
30. nov 2006

ahoj vavka33 jasné,že by som tam už neišla iba kvôli fotkám,chcela som hlavne vedieť či je všetko v poriadku a hlavne aby skontroloval rázštepy či sú tam žiadne neni /čím skôr sa na ne príde,tým lepšie sa môžme na pripraviť či z psychickej ale hlavne tej lekárskej stránky/.povedal že tam žiadne nevidí a aj krvné testy mi dobre vyšli tak ja dúfam,že je to všetko o.k.a myslím,že už tam nepôjdem.tak papa 🙂

vavka33
30. nov 2006

dobre si sa rozhodla.Urcite je setko v poriadku.PAPA

emmaelzer
29. dec 2006

Ja zijem v Anglicku a tu nerobia 3d scan viac ako 45 min. Tvrdia, ze je to optimalny a neskodny cas. natocia tu babo aj na DVD a urobia zopar fotiek. A ked je babo nespravne otoceny poslu mamicku na pol hodinu sa poprechadzat. Robia v tom Hlohovci aj DVD?

vavka33
29. dec 2006

ano,mame aj dvd,aj fotky 😀

zuzula
29. dec 2006

Emi ano, daju ti DVD a asi 10 fotiek, aspon my sme tak dostali. 🙂
A ten doktor tam je fakt srandista, akurat vzdy ma rozosmial a potom zahriakol ze co sa natriasam ale tak zo srandy, je velmi mily aj sestricky... 😀

vavka33
29. dec 2006

aj mna stale upozornoval,ze sa trasiem a kazim zabery,ale ked on fakt stale srandoval 😀

melory
30. dec 2006

ja som si z videa urobila fotky, da sa to lahko, len sa terba opytat niekoho kdo sa vyzna lepsie v PC.
mam aj vysledky ale co s nimi to neviem 😅

bubonic
31. dec 2006

melory výsledky sú skôr pre lekára, ale tebe povedia ako presne sa trafili do vypočítaného termínu. ak by niečo v tých výsledkoch bolo zlé určite ťa na to upozornia.
ja rozmýšľam, že pôjdem tak v polovici januára, to budem tak 32-33 tt. hádam sa malý otočí aj na kameru 😀

levon
5. jan 2007

kočky, myslíte si, že má význam robiť 3/4D v 15tt? Teda u nás v júlovkách dala jedna naša júlovečka tip na Ginfiv, že je tam akcia..Tak som kukla na tú stránku a majú tam novinku, 3D v 12 - 16tt. Keď som bola teraz u svojho dr na utz, neadalo sa mu spraviť presvetlenie šije, tak preto sa pýtam..
Na 3D to bude určite dobre vidno, ale predsa, nemôže takto skoro 3D bábenku škodiť? Veď všade píšu, že najvhodnejší čas je až po 20tt, tak ja fakt neviem či ísť alebo neísť 😒

adrian
5. jan 2007

levon neviem ale asi tam budes vdiet iba same kosticky babatka neviem ci by sa ti to oplatilo ja by som si radsej pockala a neskor sa da spravit aj viac vysetreni ked bude babo lepsie vidiet nie??

melory
5. jan 2007

najlepsie je od 20tt

danona
5. jan 2007

ahojte, ja som bola na 3/4D v DS v 27tt, mám nádherné zábery tváričky, nožičiek, ručičiek... dr skontroloval srdiečko, močový mechúr, velkosti a dlžky... na dvd mám cca 70 záberov a a 2 krátke videá... no len asi na 15-tich záberoch je zretelne a krásne spoznať na prvý pohlad že čo to je... určite sa to oplatí absolvovať... 😉

melory
5. jan 2007

levon pockaj a budes spokojna, ako pisem od 20tt vyssie

levon
5. jan 2007

babule, ďakujem vám za rady 🙂
Ale mne nejde o to vidieť tváričku a pekné telíčko, hlavne chcem vedieť, či je v poriadku, písala som o tom presvetlení šije, čo sa lekárovi kôli polohe nedalo vyšetriť 😒 A tiež som si neni úplne istá, či chcem vedieť pohlavíčko vopred 😉 Preto tak moc netrvám na 3D v tom 20tt...
Ale každopádne ďakujem, ste strašne zlaté, vôbec celý Modrý koník je perfektná stránka 😉
A zasa u nás v júlovkách som si práve prečítala príspevok, kde sa píše, že najvhodnejší čas pre 3D je 10 až 14tt a potom 17 až 2?, tak hovoria v Sanatóriu Helios v Brne 🙂
Ešte raz, ďakujem a prajem krásny víkend všetkýýýýýým 😉

katkanr
5. jan 2007

Tiež musim pochvalit toho Dr. v Hlohovci.Myslim,že sa volal Brestansky.Sympaticky ujo bolo vidiet,že ho ta praca bavi.S manželom sa bavil ako so starym kamošom. 😀 Boli sme tam viac ako hodinu,poriadne nas skontroloval,pomeral...
Takže musim iba odporučit. 😵

fatima
30. jan 2007

babule chcem sa vás opýtať na ten 3D ultrazvuk, mám tam ísť 9.2. sestrička mi povedala, že si mám doniesť DVD značky Verbatine +, musí to byť iba takáto značka DVD, alebo aj iná, neviem totiž verbatne nikde zohnať. Ďakujem za radu.

zabka1003
21. aug 2007

Ajojte babulky boli ste niektorá teraz v poslednej dobe v Hlohovci na 3D a ako ste boli spokojné?

nika2
7. jan 2008

Ahojte , teraz 4.1. 2008 som bola na odbere plodovej vody lebo mam vysise AFP vysledok a 1:25 riziko rastepu, preto som radsej isla na ten odber v BA. Doktorka povedala ,ale ze este by som mala ist aj na asi tento 3D ultrazvuk lebo,ze rastepy su tam skor vydiet ako z tej plodovej vody. Teraz som v 20+3tt. Mam cislo do BA ale tam mi povedala,ze to staci az ked budem mat vysledok z odberu,ale mne sa to zda neskoro lebo to budem uz v 23tt a neviem ako dlho sa tam caka. Citala som ,ze aj v Hlohovci ho robia a chcem sa spytat ci mate niektora cislo do ambulancie kde sa da objednat lebo som z Piestan a to by bolo lepsie ked sa tam da objednat aj bez odporucenia. Aspon by som uz vedela aspon na com sme. Ak mate to cislo poprosila by som Vas aj do IP mozete poslat. dakujem hrozne moc. nika

matinka
7. jan 2008

nika, akurat som si ho dnes opisovala: 033 74 25 937, tak nech ti vsetko dobre dopadne 😉

nika2
7. jan 2008

Este sa chcem spytat, uz som sa objednala idem teraz v stredu, a ze si mam priniest aj uterak. To naco? Ako to tam prebieha? Nie je to ako klasicky ultrazvuk? nika

certica
7. jan 2008

nika, na utretie bruska

nika2
7. jan 2008

Aha . Lebo inde ho nepotrebujem tak zato ma to tak prekvapilo. A ty si tam tiez bola certica?

melory
7. jan 2008

ja som bola v hlohovci a uterak mi nekazali, asi sa to za posledny rok tam zmenilo a uz im nedodavaju papierove utierky 🙄

certica
7. jan 2008

nika, neboli sme - mali sme termin vcera, lenze muz odmietol v takom pocasi a namrznutych cestach niekam ist, takze to uz ani neabsolvujeme... 😒

jastericka
7. jan 2008

levon: určite by som šla na ultrazvuk aj v 15tt a nemusíš sa obávať, že to škodí bábätku. Pýtala som sa na to doktora. Škodiť by to mohlo prvých 12týždňov, keď sa bábo ešte len vyvíja, potom už v podstate len rastie. Prípustná dĺžká je do 45 minút, dlhšie by ti ultrazvuk robiť nemali. Ja som bola v HC najmä kvôli rázštepom, ktoré mi po skríningu vyšli pozitívne, bola som v 20tt a doktor ich v podstate vylúčil, krásne bolo vidno všetko, čo malo byť. Dieťatko v týždni ktorý opisuješ už má všetko, čo má mať, síce sa ešte neobaluje tukom, takže je to taký koštialik, ale tú šiju by ti tam mohol skontrolovať. 🙂

nika2
7. jan 2008

Jastericka: aj ja mam ist teraz v stredu do Hlohovca lebo som mala vyssie AFP vysledky. Sice som bola aj na odbere plodovej vody v piatok ale aj tak, ze to skor vidiet na to ultrazvuku. Myslela som ci este teraz nebude skoro lebo v stredu ked tam mam ist budem v 20+5tt.Ale ako pises asi to uz staci.nika

fabiana
7. jan 2008

Kočky, ja som mala tiež zvýšené AFP, tiež uvažujem nad 3D, aj keď dnes som bola na uzv a bábo ležalo čielkom dole, bolo ho vidieť len z profilu, tak som zvedavá, či je to ok poloha. Na uzv vyzeralo byť všetko v poriadku... Ja by som sa bála ísť na odber plodovej vody... 😖

petka015
7. jan 2008

nika aj ja idem v stredu o ktorej tam mas byt? ja 15.30hod. ze je to super aj hudbu si mozes vybrat aku na dvd chces a obrazovku mas priamo pred sebou trva to 45minut.

nika2
7. jan 2008

Fabiana: ten odber nieje taky strasny a rizika su tam minimalne, je to ako ked beru krv z ruky.
Petka015: ja idem az o 18:00. tesim sa a konecne budem kludnejsia ,lebo na vysledky odberu musim cakat az do 25.1.

andy.a
7. jan 2008

ja som bola v HC na 3-D-UZV minulý rok,v marci,myslím že v 26.tt..bola som veľmi spokojná,aj manžel..uterák bolo tiež treba.. 😀
Dr.Brešťanský bol veľmi príjemný,milý,všetko vysvetlil,ukázal..a veľmi nás potešil tým,keď nám povedal,že čakáme dievčatko/a nie chlapčeka,ako nám bolo povedané na klasickom UZV../... 😅
samozrejme,hlavne že malá bola v poriadku.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre