Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

ciefulik
12. júl 2009

ahojte, 3D/4D v HC stojí 1000,- a v nedeľu 1200,- ešte skk 🙂 ja idem 9.8. - termín mali až naozaj až o mesiac - vychádza mi to myslím nejak 21tt

mirusqa
12. júl 2009

aj ja som bola v 21 tt a je to neopisatelny zazitok 🙂

klauduska
15. júl 2009

tak ja idem 2.8.-nedela a cenu mi zatial povedali 45 eur.objednavala som sa v pondelok 😉

tilly
16. júl 2009

klauduska, ja som sa tiež objednala na 2.8. 😀 na ôsmu ráno 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisinka76
16. júl 2009

tilly, my sme boli teraz v nedelu a bol to fakt uuuuuuuuuuuuuzasny zazitok, komentovany vyrokmi nasho Samka 😀 isli sme z BA a ten Hlohovec fakt odporucam. nam robil UZV mlady Brestansky, uzasny a perfektny, jednoducho profesional. tak zelam vela stastia a nech sa ukaze to, co si zelate 😉

sisinka76
16. júl 2009

klauduska, to je nejaka blbost, my sme tiez boli v nedelu /12.7./ a plati sa 40 eur, nie 45 😲

tilly
16. júl 2009

bola si aj s malým? ja chcem tiež zobrať dominika so sebou, len som nevedela, či je to vhodné... len škoda, že nemajú skôr voľné...

sisinka76
16. júl 2009

ano, aj s malym, vsak sme ho nemali kam "zlozit" 😀 a vobec nebol problem. vsetci sme sa riadne nasmiali a Samko mal z toho taky zazitok, ze druhy den vsetkym detom na ihrisku ukazoval ako si bracek daval rucicky a ako mu aj zakyval 🙂
takze Dominika urcite zoberte so sebou, uvidis, ako sa bude z toho tesit 😉

klauduska
17. júl 2009

sisinka....vidis,tak nexhapem preco mi tuto cenu povedala do telefonu.... 😠 Maju aj nejaky cennik potom priamo tam vylepeny?Napr. na dverach?

mejlin
19. júl 2009

Ahojte, ja som bola na 3D v Hlohovci 14.07. o 17.00, ultrazvuk nam robil mlady Breštanský, bol super, zistili sme že cakame dievcatko. Bol aj manžel aj syn. Platili sme 35€. Bol to super zážitok , malá sa predvádzala, máme pekné fotky aj DVD.
Všetkým odporúčam.

to.beruska
19. júl 2009

tillz aj my ideme nedelu rano 2.8 nam povedal ze mame prist okolo osmej deviatej tak asi pojdeme hned po tebe.nas tam strcili kvoli tomu ze sme mali ist toho 13.7 len sme boli v nemocnici tak boli taky doby ze nas tam dali.len tam musim este zavolat presne lebo to tam volala mamina

klauduska
20. júl 2009

tilly a Tebe aku cenu povedali?

tilly
20. júl 2009

zatiaľ žiadnu, ja to musím ešte potvrdiť, ale neviem sa tam dovolať...

tilly
20. júl 2009

som sa preobjednala na 27.7. 😀 hurá, to je len týždeň 😀

mám si priniesť uterák a dvd verbatim +, to vám tiež kázali???

klauduska
20. júl 2009

tilly,mam taky pocit,ze nie kazdemu davaju rovnake infosky...asi zabudnu... 😀 Mne sice kazala uterak,ale to dvd vobec nepsominala.... 😒 ale tak jasne,ze prinesiem....a na tu cenu si sa nepytala?-vlastne to je pondelok,tak je to tych 35 eur..asi..27.7-to mas uz za chvilu...super... 😉

tilly
20. júl 2009

nepýtala som sa, teším sa z toho pondelka

tilly
21. júl 2009

ja som sa hlavne bála, že v 27tt to už bude moc veľké bábo na 4D...

mayka
21. júl 2009

ahojte, ja som sa tiez objednala na 21.8. dufam ze bude babo este dobre vidiet a kazali mi priniest uterak ale dvd nespominali. 😕
a platit budem 40eur. a to je v piatok. nemalo to byt len nejakych 33 eur? No ale uz kaslem na to.
tilly ten termin sa ti ako podaril na skor? aj ja cccceeeeeeem. 😀

sisinka76
21. júl 2009

fiiiha, ako citam, tak kazdej z vas dali ine info o cene 😲
cez pracovny den sa plati 33 a cez vikend 40 eur.
a treba si doniest uterak, to si das pod brusko, ked ta doki namaze tym gelom, aby si sa po skonceni mohla utriet.a to DVD verbatim R+ tiez treba. a ak chcete, mozete si priniest vlastnu hudbu, ktoru chcete ako podmaz na to DVD. ak si neprinesiete, nevadi, doktor tam ma taky uuuuzasny vyber skladieb, ze si nebudete vediet vybrat 🙂

zelam vam krasne zazitky z 3D 😉

klauduska
21. júl 2009

sisi...dik za info...aj ja mam taky pocit,ze nam kazdej dali ine info....
A ty to vies z kadial tak presne?Maju to tam niekde takto vypisane???

mayka
21. júl 2009

sisinka tak aj ja dakujem za info. 😉

to.beruska
21. júl 2009

tilli a preco si preobjednana???nemala si ist tu nedelu 2.8 o osmej

to.beruska
21. júl 2009

no co sa tyka ceny ja som sa ani nepytala veru.no mne kazali uterak a dvd verbatin R+

flock
22. júl 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂

ja som pisala v pondelok mail, ze sa chcem objednat a stale mi nikto neodpisal. V akom case je tam najlepsie zatelefonovat?

ahoj mayka - opat sa stretavame 🙂

tilly
22. júl 2009

😀 no zadarilo sa mi, lebo som sa objednávala pôvodne na 2.8. na ôsmu ráno a dala som sa tam napísať len ceruzkou s tým, že keby som to chcela odvolať, tak môžem zavolať, tak som tam volala, že to potvrdzujem a ešte som sa drzo spýtala, či sa niekto neodlhásil, či nemôžme prísť skôr a ona, že jeeej, že tu sa mi jedna pani odhlásila, tak môžte o týždeň skôr 😀 len som to skúsila 😀

ja som tam v pondelok volala asi 10 krát, nejako sa nedalo dovolať... dovolala som sa až po obede...

sissinka, to si fakt môžem priniesť hudbu na normálnom CD? jeeej, to už presne viem, čo si tam dám 😀

ewinna
23. júl 2009

ahojte, ja som bola včera na 3D, bolo to super, aj keď malinká sa stále skrývala za ruky...
platili sme 35eur, treba si doniesť uterák a aj to dvd verbatim r+ a hudbu nám dal na výber z toho, čo tam mal...bolo to perfektné, všetko skontroloval a všetko je ok!!!! veľmi sa tešíme!!!! 😀

flock
24. júl 2009

ahojte,

tak vcera sa tam mm dovolal, objednali nas na nedelu 16.08. to budem 24tt + 3, tak som nevedela, ci nebude neskoro, ale ewinna ma trosku ukludnila.

tilly
27. júl 2009

a na čo je treba ten uterák? na utretie potom, alebo si na neho ľahnem? ja som ráno narýchlo zobrala osušku, tak dúfam, že tam nebudem vyzerať ako blázon 😀

luka04
27. júl 2009

tilly...uterak ti strcis za pas 😀 a na konci sa utries..lebo ta dobre namaze 😀

tilly
27. júl 2009

som si aj myslela, veď nevadí, že som zobrala osušku, aspoň budem mať viac na utieranie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre