Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

lenyy
22. okt 2012

@katren no v piatok som to absolvovala u "stareho" dr. brestanskeho a bolo to fajn🙂 aj ked krpec sa za cely cas nechcel otacit a cely cas je zosnimany len z jednej strany 🙂
. inak sestricka sa ma pytala ci chcem ist k synovi, preto som sa pytala ci je lepsi jeden alebo druhy🙂

cimika222
22. okt 2012

ahojte ja idem zajtra na sono a som v 19 týždni, dúfam že nám povie už aj pohlavie a hlavne že je všetko v Poriadku 😉

zankaj
22. okt 2012

@cimika222 V Hlohovci sme boli aj my 🙂 odporucam strasne zlaty doktorko 🙂 Povie ti pohlavie ak bude babatko dobre otocene 🙂 je to zazitok uzijete si to urcite 🙂

cimika222
22. okt 2012

@zankaj dakujeme uvidime ja som tam už bola pre 3 rokmi a tiež nam všetko povedala poukazoval čo a jako

babatkonr
30. okt 2012

@lenyy ahoj. Citam, ze sa te sestricka pytala, ku ktoremu chces ist. Ja som objednana na 9.11. vo vecernych hodinach, tak neviem ci tam bude mlady alebo stary.... Dost ma vyplasili tie zle skusenosti mamiciek a vlastne som sa chcela spytat, ci si zistila, ku komu je lepsie ist. Moc dakujem 🙂

lenyy
30. okt 2012

@babatkonr ahoj. Ja som sa jej pytala ze kt. Brestansky robi a ona mi povedala a potom sa ma opytala ku ktoremu chcem ist. Stary pan doktor bol v pohode, len vobec nekomunikuje, furt som sa ja musela ja vypytovat. To bolo dost divne na to ze si to platis(50e). Asi by som sla k mlademu na tvojom mieste.

tatulienka
14. nov 2012

ahojte..chystam na zajtra objednat na 4D do HC, uz sme tam boli aj pri dcerke, no chcela som sa opytat, ci sa tam da ist aj cez vikend a kolko to stoji cez vikend..dakujem

gilmorka
20. nov 2012

Ahojte. Boli ste niekto na 3D v Hlohovci aj s dietatom? Konkretne 2.5 rocnym, vaham ci ho tam brat alebo radsej nie.

molka
20. nov 2012

@gilmorka ja som bola so 4-ročnou a po pár minútach to tam nevedela vydržať, manžel s ňou musel ísť von. Záleží od toho, aké máš dieťa, či dokáže tých 20-30min. vydržať.

gilmorka
20. nov 2012

@molka a doktorovi nevadilo ked videl ze ste prisli aj s dietatom? Malemu ked vezmem susene jablcka, tak bude sediet az kym ich nedoje, to mam overene aj z kavicky 🙂 Len on je dost vyrecny, ale zas ked tam bude cudzi doktor, mozno bude ticho. Hmm.

molka
20. nov 2012

@gilmorka prečo by mu to malo vadiť? Ešte to tak, veď dieťa nič zlé nerobí. Nie, určite mu malá nevadila, lekár bol veľmi milý. Ja deti beriem skoro všade, ak ich nemám kde nechať.

silvuskaa
21. nov 2012

@gilmorka my sme tam mali tiez maleho ( 3r.) a v pohode, sice nevydrzal uplne do konca ale potom ma cakali s manzelom na chodbe 🙂

ja by som sa vsak chcela spytat mamiciek ci sa este nestalo ze by sa dr pomylil v urceni pohlavia.....nejako neverim ze by to mohlo byt dievcatko a vidim na foto pipika.....

ellahop
21. nov 2012

ja neodporucam, mame vrodenu vyvojovu vadu,, na tomto vysetreni nam povedali ze je vsetko ok, i ked na fotkach a hlavne dvd je to uz vidiet a moj muz cely cas, nechapal. ze preco to tak je,, takze nabuduce uz iba morfologicke naozaj podrobne sono,,, kde ich bude zaujimat aj nieco ine ako to ci to bude chlapec alebo dievca..

tatian1112
24. mar 2013

@tatulienka Ahoj, vidím, že Ti tu nikto neodpísal, no chceme sa objednať na 3D/4D do Hlohovca a tiež by nám to vyhovovalo viac cez víkend, tak sa chcem opýtať ako to s Tebou dopadlo. My sme tam boli pred 2,5 rokmi a taká možnosť bola. Tiež by som poprosila info o cene. Ďakujem

tatulienka
25. mar 2013

@tatian1112 ahoj.boli sme v nedelu a platili sme 50€. staci ked tam vopred zavolas a objednas sa 🙂

lenuska1lele
25. mar 2013

@tatian1112 ahoj my sme boli včera, tiez sme platili 50€, Dr. je milý všetko poukazuje zazartuje uplna pecka 🙂))
Vrelo odporúčam a mame 15 foto+cca 20 min.video 🙂)

tatian1112
25. mar 2013

@tatulienka
@lenuska1lele Ďakujem za informácie. A ešte sa vás teda popýtam, v ktorom týždne je podľa vás najlepšie ísť, resp. kedy ste boli vy a robil vám aj to 4D? Aby som vedela na kedy sa mám objednať. Vopred ďakujem

lenuska1lele
25. mar 2013

@tatian1112
Ja som 21 + 4 tt
Sestrička sa ťa spýta, v ktorom si alebo kedy máš termín a odporučí ti kedy by si mala prísť, objednávajú 3 týždne vopred a skôr ako 20 tt ti nedajú lebo bábätko bude ešte malé a nebude ho pekne vidieť ako aj naše má kožičku na tváričke ešte takú ,,nenatiahnutú,, 😀 ale ja som nemohla už vydržať 😀

tatian1112
25. mar 2013

@lenuska1lele No ja ešte ani nemám stanovený termín pôrodu lebo mi to nejako nesedí, ale pravdepodobne som v 17.tt. Vo štvrtok mi snáď už spresní termín aby som mohla zavolať a objednať sa. Je super, že majú aj takú vymoženosť ísť tam cez víkend. Veľmi pekne ďakujem za rady.

evaeviita
4. jún 2013

@helenkasabinka ahojky, možem sa spytať, či nevieš kde robia toto 4D sono v nitre? rada by som mala aj viac snimok tej mojej malinkej a mám iba jeden, moj gyndo moc ochotny nie je a ja ako prvorodička by som chcela mať nejaké tie snimky či videjko ultrazvuku.. je to možne aj v nr?

helenkasabinka
4. jún 2013

@evaeviita ahojky robi ho aj dr ---------kunsky na klokocine v poliklinike 🙂

marianna1985
24. aug 2013

Chcem sa s Vami podelit o skusenost. Pan dr. bol uplne super aj ked bolo treba sa na vsetko pytat lebo je dost ticho, co mne zasa az tak nevadilo pri vysetreni a mohla osm si to vychutnat. Pocas vysetrenia ryba a nasledne mi zodpovedal na vsetky otazky. Ja som nadmieru spokojna, isla som tam lebo drobcek ma nedovyvinute srdiecko a mozem povedat, ze len srdiecku sa venoval cca 10minut, aj ked nas drobcek nechcel velmi spolupracovat. Bol velmi trpezlivy, sem tam povedal vtip... Ak budem so buducna opat tehotna, urcite pojdem k nemu...

penny007
22. okt 2013

kočky nemá Brešťanský na nete nejaký cenník???

evijan
22. okt 2013

Neviete niekto koľko sa platí za 4D u Dr. Stanka Tomáša v NZ? Či sa oplatí ísť do Hlohovca ... alebo je to jedno...

elje
3. nov 2013

Ahojte. Tie, ktore ste boli u dr. Brestanskeho a nie je to vas obvodny gynekolog, zapisoval vam nieco aj do tehotenskej knizky? Alebo pozeral z nej udaje, ktore ste mali od svojho gynekologa? Ci len urobil svoje merania a z toho potom spravu, s ktorou ste isli ku svojmu gynekologovi?

havana_frost
3. nov 2013

@elje Ako hovoríš druhú (alebo tretiu?) možnosť 🙂 spraví svoju správu s meraniami a tú zaneseš svojmu lekárovi.

elje
4. nov 2013

@havana_frost Dakujem za odpoved. Takze tehu knizku tam teoreticky ani nebudem potrebovat? (ale jasne, ze si ju vezmem) 🙂

havana_frost
4. nov 2013

@elje Teoreticky ju nepotrebuješ, ale prakticky si ju vezmi 🙂

iva187
4. nov 2013

dr.brestansky mladsi,je trochu tichsi,ale ked treba daco vysvetlit tak ozaj vysvetli poriadne..treba sa pripravit ze je to velky vtipkar =)) ja som bola na 3d/4d uzv, cez vikend v nedelu a platila som 50€,treba si priniest cd a uteracik, dostali sme na cd nasho fesaka plus asi 10 fotiek,...odporucam =D

iva187
4. nov 2013

@elje urcite si zober aj knizku =) myslim,ze do nej nezapisoval nic,ale pozrel si o babetku co ti znaci tvoja gynda..=)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre