Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

catrin1
28. sep 2010

@arrett ....mali www.stranku ale uz ju nejako nejde najst....keby si chcela adresu ti viem najst a stoji to 40 €...ale najdete to lahko je to taky zlty rodinny dom..ulica myslim sa vola za postou 8...

arrett
28. sep 2010

@catrin1 Dakujem veľmi pekne. A to číslo čo dala @aknomis hore platí?? Skúsim sa tam objednať. Pri prvom som nebola, lebo som mala úžasný morfologicky. No tentokrát to totálne odflakli a ja som nejaká nespokojna. Tak chcem ísť. Tretie babo už neplanujeme , takze už tehotná nebudem a chcem to skúsiť. No v prvom rade kvôli babu, aby som vedela, že je ok.

jasterica
28. sep 2010

@arrett presne ta,je to v HC ulica Za postou 8,doktor Brastansky...mily pristup,stoji to za to 😉

catrin1
28. sep 2010

@arrett ja mam trosku ine cislo v telefone ja som volala sem.. 033 7425754

zuzana219
17. okt 2010

Ahojte, ja som bola na ultrazvuku v 21.týždni, všetko bolo podľa doktora v poriadku a teraz v septembri sa mi narodilo dievčatko s Downovym syndrómom.V porodnici mi viaceri lekari povedali, ze z takehoto ultrazvuku to mal doktor zistit.

luciaalex
26. okt 2010

😉 tvoje dievcatko ti bude urcite prinasat vela radosti.
ale cudujem sa, ze lekari v porodnici ti nieco take povedali.... zvycajne sa tito MUDr.-i ludia zastavaju jeden druheho. ak ste niekto vcera videli na stv relaciu reporteri, bola o dievcatku, ktore sa narodilo bez rucicky (inak ale uplne zdrave). a mamina bola na 3 alebo 4 D, uz neviem... no a lekari hovorili, ze ak je babo zle otocene, v podstate to nemusi byt vidno. a dr. holoman (nie som si ista tym menom), odbornik na prenatalnu diagnostiku povedal, ze najpresnejsia je stale 2d diagnostika, vyssi level je hlavne pre radost rodicov (rozumej pre komercne vyuzitie).

helenkasabinka
29. okt 2010

ja tiez som viacej stale verna klasickemu staremu dobremu sonu ale planujeme ist aj na 3D sono,ale neviem este v ktorom tyzdni pojdeme,viem,ze Brestansky v Hlohovci robi sono od 20tt-30tt a chcela by som vediet aj pohlavie dietatka ,tak pojdem asi okolo 24tt ....asi...

helenkasabinka
2. nov 2010

halo nikto nebol najblizsie na 3D sone u Brestanskeho? 😕

zuzbel1
2. nov 2010

@helenkasabinka ahoj, ja som bola u neho pred tyzdnom.

adra22
3. nov 2010

@zuzbel1 ahoj a aké máš dojmy? V pohode? My ideme 12.11. tak som zvedavá č nám potvrdí dvoch chalanov 🙂 a chceme sa cestou staviť aj v tom Močenku kuknúť kočík 🙂

mimi21
3. nov 2010

@helenkasabinka
@adra22
baby ja som bola v septembri, aj pri prvom babatku som bola v HC a bola som spokojna, obidvakrat som bola u mladeho, vsetko pekne poukazuje, povysvetluje, porata prsteky 🙂 samozrejme kukne medzi nozky 😉
mne len trochu vadilo, ze ked to vsetko komentoval, tak si somral popod nos, ale ked ho upozornite, ze zle rozumiete alebo tak, tak zacne rozpravat pomalsie 🙂

zuzbel1
3. nov 2010

@adra22 ahoj, vyšetrenie bolo uplne v pohode a uzivali sme si ho s manzelom ... na zaciatok si vyberies hudbu, pusti ti ju, proste relax a tak ako pisala mimi21, porata vsetko ca sa da a pozrie sa na vsetky organy ci su v poriadku. Nase babatka sa velmi ukazovat nechceli ,ale trocha ich ponahanal a nakoniec urobil pekne fotky , aby sme mali dokaz ake bude pohlavie 😉. Takze pohlavie podla mna budes vediet urcite 😀 Urobi babatkam zopar fotiek a cele sono napali na CD, k tomu tabulky s vypoctami v akom su tyzdni a tak... je to ine ako u mojho doktora, tam si len cislo, obliekas a vyzliekas sa za chodu 🙂 ale to bude asi tym, ze ma vela pacientek a je odbornik. Tak Vam drzim palce, nech vsetko dobre dopadne, uzite si to, je to dojimave, mozno sa aj pobavite, moje si drzalo pupocnu snuru cely cas 😀

helenkasabinka
3. nov 2010

jeeeeeeeeeeeej tak to je super,ze ste spokojne,ja mam este par tyzdnov cas kym pojdem k nemu ale teda planujem ist k nemu kedze som pocula o nom len chvaly ,co sa tyka tohto sona 😉 😉

adra22
3. nov 2010

@zuzbel1 ahoj a vedel ti povedať či sú jedno alebo dvoj vaječné? Lebo mňa to veľmi zaujíma a doktor môj mi to zatial nepovedal.Len viem že maju každý svoj obal.

zuzbel1
3. nov 2010

@adra22 no kedže to je chlapček a dievčatko, tak jednoznačne dvojvaječné. Ale ked sme nevedli este pohlavie, tak názory doktorov sa rozchadzali, moj doktor od zaciatku tvrdil, ze su dvojvajecne a druhy mi povedal, ze to tak nemusi byt ... tak neviem
Ale myslim, že v 22 t Ti to bude vediet uz povedať 🙂

barborkach
4. nov 2010

@zuzbel1 ahoj, aj ja planujem ist k dr brestanskemu, ako dlho dopredu si sa musela objednat? niekedy sa vraj dlh caka v poradovniku, tak neviem kedy tam uz mam zavolat a objednat sa..nevies mi poradit?tiez neviem v ktorom tt je to naj ist tam...a mas aj cislo na objednavku? dakujem ti, dufam ze velmi neotravujem! 😅
inak super ze mate vsetko v poriadku s malickymi, musi to byt radost mat dvojicky 😅 😵

zuzbel1
4. nov 2010

@barborkach ahoj, objednavala som sa tusim 3 tyzdne pred terminom, oni sa ta opytaju, v ktorom si tyzdni a zrejme podla toho ti daju termin, viem, ze na 3D sa chodi po 20, 21 tt. Ja som bola v 22 tt. Cislo som mala z netu, staci ked hodis do googlu meno dr. a mesto ... Sestričky su tiez velmi zlate a ochotne.
Sme radi , ze vyzeraju byt v poriadku, ved co ine si priat ... 🙂 je velka radost mat dvojicky, zaroven vsak obava aby vsetko dobre dopadlo... je to zazitok, ked im dr. pocita prsteky na rucickach a nozickach 😀 a celkovo ked vidis ake su malinke a zaroven ako im uz vsetko funguje. 🙂
pohlavie chcete vediet ?

barborkach
4. nov 2010

@zuzbel1 hej, je to cele uzasne!!! ja som hotova uz z obycajneho sona🙂 ano, xceli by sme vediet, ak by sa dalo aj pohlavie, uz som veeelmi zvedava! a platili ste tych 40e ci kolko sa to?

helenkasabinka
4. nov 2010

ja som tam volala lebo som sa informovala co a ako a povedali mi sestricky,ze sa u nich robi sono od 20tt-30tt a ja tam tiez planujem ist ale okolo 20-teho by som chcela ist 😉 😉 ze sa treba objednat 3-4 tyzdne dopredu

adra22
7. nov 2010

@zuzbel1 ahoj prosím ťa čo všetko si tam potrebovala? Uterák a CD? či ešte niečo? Sestrička mi to aj vravela ale samozrejme že mi to vyšumelo z hlavy 🙂 tak ďakujem

iwka123456
7. nov 2010

@adra22 staci ti iba uterak 😉 CD vam da dr., ale ak chcete svoju hudbu ako podklad k video zaznamu mozte si doniest vlastnu ale len na cd, my sme mali na USB a nakonec sme si museli vybrat ajtak u neho nejaku na CD bo zevraj USB mu nenacitava.

zuzbel1
7. nov 2010

@adra22 ahoj, stači uterak, ostatne maš v cene 😉

adra22
7. nov 2010

Baby ďakujem 🙂

lienka55
8. nov 2010

Ahojte,
tak my sme boli vcera na sone v Hlohovci u stareho Brestanskeho,v nedelu,dozvedela som sa o tejto moznosti od kamosky,ze aj v nedelu sa da,samozrejme za priplatok 5EUR.Objednavala som sa asi 3 az 4tyzdne pred tym.
Boli sme trosku sklamani,pretoze sme tam isli kvoli tomu aby sme sa dozvedeli ci je drobec v poriadku a mysleli sme si,ze to bude dr. vsetko komentovat,ale museli sme na vsetko pytat sami.
Ale inak dr. bol super.A vsetko vyzera byt ok. 🙂

zajo79
8. nov 2010

@lienka55 kto ti robil sono? mlady doktor, ci stary?

mona22
8. nov 2010

ahojte ja som tam bola približne pred 4-rmi rokmi a povedal mi na 110 percent chlapec a mam chlapca a určite by som tam išla znova krasne foto ajj dvd..

lienka55
8. nov 2010

@zajo79 stary.
@zuzana219 toto nechapem ako je to mozne,ze taketo veci nie su na sone vidiet. 😠 My sme mali pri prvom synovi tiez problemy,na 3D ecku sme neboli,na normalnom nebolo vidiet nic tak sme sa rozhodli ist teraz ci bude vsetko ok. 😉

zajo79
8. nov 2010

na 3dcku doktor dokoncal pocital prstiky na oboch rucickach a nozickach...vidiet to byt muselo 😕

no...stary..ked sa nepytas nic nepovie. mne ked robi sono, tak ticho...ja prestrasena, sa ho pytam vzdy ci je vsetko v poriadku... a on sa zacne smiat, ze preco by nebolo. 😀 ale take veci..ze kde je co hovori. ste sa ho mali pytat ak ste nieco nevedeli.

zajo79
8. nov 2010

@mona22 mne to povedal v 11tt... ze to bude chlapec a aj tak bolo.
asi mu musim doniest neaku cokoladu...nech ho uplatim na spravy o babe. 😝

lienka55
8. nov 2010

@zajo79 no ved ja som to brala ako samozrejmost ,ze nam bude k tomu nieco hovorit,mala som strasny strach a bola som nervozna.Ale manzo sa pytal na vsetko. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre