Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

jastericka
7. nov 2013

U pána doktora Brešťanského som bola pred 6. rokmi, keď som čakala dcérku. Aj keď bývam na Liptove, teraz v nedeľu ideme za ním opäť s našim chlapčekom, nech ho poriadne pozrie......Profesionálny prístup, maximálna spokojnosť, už sa tešíme 😅 🙂

erikav
8. jan 2014

pomylil sa doktor Brestansky niektorej v urceni pohlavia babatka?

lauram
23. apr 2014

Ahojte, ja som bola u dr. Brestanskeho starsieho 3 roky dozadu a urobil nam z 3D taky zazitok ze az. Bol aj vtipny. Krasne nam vsetko priblizil, videli sme ako sa nam malicka hybe a prve co povedal, ze "tak toto bude baba". Hroooozne som sa potesila lebo som tuzila mat dievcatko. Aj ked mne sa to nezdalo, stale som tam videla akoby pipika, tak som sa ho zase opytala, ci si je isty a vsetko mi priblizil detailne poukazoval a povedal "toto je baba na 7mil. %"...a aj bola 🙂 Zajtra tam ideme zase s dalsim baby, tak som plna ocakavani lebo este nevieme co to bude, som v 21+1 tt, tak uvidime 😅

lauram
25. apr 2014

Tak a som tu zase. Vcera sme boli na tom 3D u MUDr. Brestanskeho st. a nastastie je vsetko v poriadku. Bolo super, zase kopec srandy a cakame chlapceka. Tu svoju pychu nam nase zlaticko hrdo ukazalo 🙂
Takze odpoved na tvoju otazku erikav je, ze si myslim, ze na tom 3D sa hadam ani neda pomylit.

ivkabene
13. máj 2014

@lauram kolko sa plati za 3D? dik za info 🙂

katka.l
13. máj 2014

@erikav ano, mojej kamaratke povedal, ze caka dievcatko a ma chlapca. Ma to aj v papieroch od neho...

lauram
13. máj 2014

@ivkabene
Ahoj, za 3D sa plati 50 €. Nie je to malo, ale stalo to za to. Dostali sme 12 foto + DVD.

sya
27. máj 2014

Ake pesnicky ste si zvolili pri ultrazvuku.viem ze ponuka na vyber ale mate neake svoje vybrate ktore by sa hodili?

gogina8
30. máj 2014

Baby, prosim vas ako dlho ste cakali na vysetrenie (3D/4D)? resp. objednal vas hned, alebo ste si museli niekolko tyz. pockat. dakujem

sansulinka
30. máj 2014

@gogina8 ahoj,myslim ze to zalezi od toho v ktorom si tyzdni.sestricka sa pyta a podla toho objednava

gogina8
1. jún 2014

@sansulinka dakujem velmi pekne 🙂

sansulinka
1. jún 2014

@gogina8 nemas vobeec zaco 😉 ja som bola v 21tt a boli super vidiet deticky 🙂

gogina8
2. jún 2014

@sansulinka ja som v 19tt, asi este nebudem ponahlat 🙂 pohlavie vieme, ale aj tak som zvedava na tvaricku

majka_3
8. jún 2014

@gogina8 tvaricka je krasne vidiet okolo 25tt 🙂 baculata babetkovska tvaricka 🙂
aj ja viem pohlavie aj ze je vsetko ok tak idem az v 25tt
@gogina8 presne tak,podla toho v ktorom si tyzdni... 🙂 od 17tt sa mozes objednat ... ale ako mne povadali okolo 22tt ideal....

endy
18. aug 2014

Ahojte,ja som bola u pána doktora Brešťanského včera.Bol to úžasný zážitok.Všeto nám pekne poukazoval, povysvetľoval. Aj tváričku sme pekne videli,aj pohlavie.Myslela som si,že nič nebude vidno,ale bolo všetko a krásne zreteľne.Tiež som práve teraz v 21tt.

mamina_eva
2. sep 2014

@endy Ahoj, prosím ťa, ešte stále platí u neho suma 50€ za foto a video v 4D? dakujem 😉

endy
2. sep 2014

@mamina_eva Ahoj,áno platí sa 50 €.

mamina_eva
2. sep 2014

@endy Dakujeme, idem tam zavolať na budúci týždeň a objednať sa 🙂

alexfee
20. sep 2014

tiez odporucam 🙂 ja som teraz v 31tt a nemali problem ma zobrat , v BA ma odbili , ze robia len do max 30tt aj to je otazne ... mame kopec krasnych fotiek, DVD , vsetko krpcovi pomeral , boli sme unho asi 45min , a keby sme nesli k nemu tak ani neviem , ze ma pupocnu snuru okolo krku , pekne to ukazal , ako idu prietoky , oblicky , srdiecko, vsetko spisal vytlacil .. no super bolo ... sestricka je velmi mila osobka , a panuje tam kludna priatelska atmosfera ...

franzziska
21. mar 2015

ahojte bol tam niekto aj v 1. trimestri?

katushka16
21. mar 2015

@franzziska aspon,čo ja viem,oni objednávajú po 21tt

franzziska
21. mar 2015

@katushka16 ale na stranke maju napisany aj v 1.

katushka16
21. mar 2015

@franzziska neviem,ja z vlastnej skúsenosti viem,že od toho 21tt aj kamarátky,čo boli...tak tam skús zavolať,to bude najlepšie,čo ti povie sestrička...

franzziska
23. mar 2015

baby neviete co maju s telefonom? volam tam a hlasi mi ze je telefon docasne odpojeny od prevadzky..cislo mam z ich stranky

andzela16
23. mar 2015

skus im napisat mail , ja som sa objednavala tak nie telefonicky 🙂

franzziska
23. mar 2015

@andzela16 len ktovie ako casto zas kukaju email....aj na to mobilne cislo mi toto hlasi..nemavaju zapojenu linku az poobede nahodou?

andzela16
23. mar 2015

mne odpisali hned , velmi ochotna a zlata bola sestricka 🙂 vies , co mne uz vcera spominala kamaratka ze sa im nevedela dovolat lebo sa chcela tiez objednat tak neviem co mozu mat s telefonom .

franzziska
23. mar 2015

@andzela16 a co im mam napisat? pribliznu hodinu kedy chcem ci ee?

andzela16
23. mar 2015

Ja som im napisala datumy ktore mozeme s priatelom nakolko robi vselijako ona mi odpisala z tych dni ktore ma volne a dala nam na vyber cas z ktoreho som si mohla vybrat ktory nam vyhovoval . 🙂

franzziska
2. apr 2015

ahojte som objednana...povedali mi 35 eur, uterak, ze budu fotky...mala by som prosim este daco vediet? robia v 13tt uz cez brusko uzv? a povie mi uz aj pohlavie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre