Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

allinka79
26. jún 2009

ahoj, tusim som videla nejkaych 1500 sk...
kedy tam ides?

luka04
26. jún 2009

10 jula.... a ty si sa uz niekam objednala??

silvuskaa
26. jún 2009

luka cez pracovne dni je cena 35 Euro 🙂

luka04
26. jún 2009

heeej? super..ja idem piatok...diky

juliett99
26. jún 2009

ahojcek ja idem do HC 7.jula, vecer oj 18:30 a mam si priniest DVD a kazali verbatim nieje to jedno ake prinesiem??

luka04
26. jún 2009

juliett - aj ja idem vecer ale 10 jula.. aj mne kazali verbatim, neviem preco...ale radsej kupim take...aj si sa pytala na cenu prosim ta?? ja som zabudla, jedna baba mi tu pisala ze 35 eur...

juliett99
26. jún 2009

luka objednavala ma moja mamina vies ja som bola v nemocke a ona sa na cenu nepytala,, tak ti neviem povedat ale ked tam budem potom ti napisem ze kolko sme platili..
inak to nechapem stym DVD lebo parametre maju rovnake ale teda aj my kupime take ake kazali.

luka04
26. jún 2009

ok napis.. a preco si bola v nemocnici?? aj ja, uz 2 x 😒

juliett99
26. jún 2009

ja som uz 3X krat krvacala no a toto posledne bolo hrozne jak krvave jatky,, mam problem s palcentou je vsadene v solnom segmente cize v krcu. podla vsekeho by sa mala ete vytiahnut no doktori tomu nejako neveria a pripravuju ma na porod cisarskym.. ale nech hlavne aby bol drobcek OK no nie!
ja mam zakaz chodenia mozem tak maximalne ist na wc..
a co mas ty??

luka04
26. jún 2009

ja som uz 4x krvacala a z toho ma nechali 2x v nemocnici..najprv som mala hematom na maternici, a potom som dostala crevnu chripku,ta mi vyvolala krvacanie a nevedeli zistit preco..nic mi tam nenasli,ale pre istotu som tam lezala..neboli to silne krvacania,ale predsa..a stale spinenie..teraz mam nejake 3 tyzdne pokoj,klopem, ale pohyb mam tiez zakazany,zadna namaha,upratovanie...

silvuskaa
26. jún 2009

juli ahoj, ano DVD je potrebne verbatim+R, pravdepodobne kvoli tomu ze toto dvd berie väcsina dvd prehravacov, takze aby vam do aj doma fungovalo🙂 a potrebne je si zobrat aj uterak.

juliett99
26. jún 2009

iha tak sme natom rovnako,, ako vidim tiez si prvorodicka co??
tak musime len a len relaxovat aby nasi drobcekovia pekne vydrzali u maminky v brusku,, 🙂
drzim palceky aby nam to dopadlo vsetkym ktore mame problemy dobre a drobcekovia boli zdravucky 🙂
a ty si lezala v Nitre?? jak si bola spokojna,?
ja som lezala 3 tyzdne v Trnave a celkom som spokojna bola az z jednou doktorkou.!
jej ty uz aj vies co cakate?? na dr. povedal ze by to mal byt chlapcek ale ja cakam na 3D.

luka04
26. jún 2009

napisala som ti internu postu 🙂

juliett99
26. jún 2009

dakujem ,, 🙂

ewinna
26. jún 2009

to.beruska: ako si dnes dopadla??? už vieš, čo to bude?

juliett99
26. jún 2009

silvuska jej dakujem za radu to uteracik viem,, mamina mi vsetko napisala len na tie peniazky sa zabudla spytat..
no nic ked chcu verbatim +R tak take kupime,, xixix 😀

to.beruska
26. jún 2009

ewinna:no veru nie musim cakat az na 3d.babo bolo zle otocene.no ja viem tiez ze verbatin mi kazala a uteracik.no cenu som sa ani nepytala.co spominala uz ze sa to pohybuje okolo 35 eur a cez vikend 40 a tak nejako to je aj na ich stranke

ewinna
27. jún 2009

áno, hovorila verbatim +R a ten uteráčik

lenka03
27. jún 2009

My sme boli v Hlohovci v maji a stalo to za to 🙂 Verbatim R+ sme nahanali na poslednu chvilu a ked sa nepodarilo tak sme kupili +RW a to nebolo dobre, ze sa to tam velmi velmi dlho zapisuje :( Ale nakoniec vsetko dobre dopadlo a mame sa doma na co divat 🙂

scarlette
28. jún 2009

ahojte,
ja som sa tiez uz objednala na 3D a nevieme sa s mm dockat, ideme buducu nedelu podvecer, zatial podla 2D nam doktorka povedala ze cakame chalanov, najradsej by sme vsak parik ale v podstate je to jedno, hlavne nech su zdravucke a narodia sa kedy maju 😵

sisinka76
28. jún 2009

scarlet, my idem tiez v nedelu, ale o tyzden neskor, na 11.30, uz sa veeeelmi tesim 😵 😵 😵
daj vediet potom co a ako 😉

scarlette
28. jún 2009

sisinka verim ze to bude len pozitivne, zatial som na nich necitala ziaden negativny odkaz 🙂 ale ver ze este v nedelu vecer sa pripojim a napisem 😀

juliett99
9. júl 2009

my sa tiez pridavame k tym spokojnym,,, bolo to nieco uzasne,, neopakovatelny zazitok pre nas oboch. Moj drahy ma drzal za ruku a nevedel oci odtrhnut od telky.. 🙂
Bol tam mlady Bresto,, a ukazal a vysvetlil nam uplne vsetko 🙂

luci,, zajtra si to uzi,, dufam ze mala bude spolupracovat aspon tak ako nas Samko,, 🙂

luka04
10. júl 2009

dakujem slavi 😉 uz sa tesimeeeeeee na vecer....

luka04
11. júl 2009

no mame to za sebou, cakame na 100% dievcatko 😀 je krasnucka, cele to bolo skvele, nechcela sa nam sice ukazat, ale doktor bol vytrvaly 😝 mame 20 foteciek a krasne dvd...meriame 590gr.. doky povedal ze je cely tato, tak si viete predstavit aky hore nos siel so mnou domkov... 😀

juliett99
11. júl 2009

luka to som hrozne rada ze aj vy ste boli spokojny,, a teda dcerenka bude cela tatinko?? takze sa bude chodit hrdo s Leuskou kocikovat 🙂

scarlette
11. júl 2009

my sa tiez pridavame k spokojnym... bolo to uplne uzasne vidiet tych mrnusov, nastastie doktor mal trpezlivost lebo si drobci zavadzali...fotiek mame 8 kde ich vidno dobre a mm si to cele tiez uzival 🙂

juliett99
11. júl 2009

ahojky scarlet,,, tak super uz aj vy to mate za sebou,, 🙂 takze cakate chlapcekov,, uz viete aj mena??

luka04
11. júl 2009

juli...no to dufam 😀

allinka79
11. júl 2009

ahojte, ako vas tak citam, tak zavidim... trosku... tiez tam chceme ist, ale ste mame par tyzdnov cas... objednat sa musim tak ci onak mesiac dopredu, ze? 🙂 takze tam mozno o chivlu zavolame aj my...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre