Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

luka04
12. aug 2009

vierka, maju tam vela cedeciek, ani som nevedela vybrat, ale skor taku pomalu alebo klasicku hudbu...videla som tam Enyu, Vangelis a aj take starsie...ale bude to zazitok, tomu ver!! 😉 😉 😉

mayka
13. aug 2009

Kocky zajtra idem aj ja do HC. Treba mat prazdny mocovy mechur alebo plny?
Jo a ako sa tam dostanem od BA?
Dakujem. Uz sa neviem dockat.

juliett99
13. aug 2009

myka mas IP..

jastrab
14. aug 2009

Dobre rano, mna by tiez zaujimala hudba a vsetko okolo... kolko trva to DVD a kolko fotiek dostanete od Dr.? Hodi sa ako podmaz aj normalna pesnicka alebo instrumentalka radsej? A mozem si zobrat vlastne CD, nie je ziadny problem?
Dakujem za skore odpovede, ideme totiz dnes 😉

juliett99
14. aug 2009

jastrab
zlatko, hudbu zalezi na tebe aku si vyberies a mozes mat aj svoje CD.. ak uz citis drobceka tak uz mozno aj vies na aku hudbu reaguje.
fotiek sme dostali zhruba 10 plus DVD a papiere A4 kde su vsetky hodnoty co nameral aj s grafmi.
Nase vysetrenie trvalo zhruba pol hodinku, ale dost zalezi aj od drobceka ci spolupracuje viem ze u niektorych to bolo aj do hodiny 🙂
takze dnes je ten velky den?? budeme cakat na infosky od teba 😵

vierka
14. aug 2009

no ja som sa rozhodla, ze si zoberiem vlastnu hudbu, takze pomaly si zbieram nejake pomale, pekne pesnicky zo soundtrackou (roznych) - take len instrumentalky... a tie si napalim na jedno cd a to si tam zoberiem 😀

jastrab
14. aug 2009

caute partacky juli a vierka, dik za odpovede, vy nesklamete 😉
my uz sice mame potvrdene dievcatko - ale iba z krvi z genetonu, no cakame, ci dnes "nezinfarktujeme" pri inom pohlavi 😀 ...hudbu som vybrala veeeelmo trefnu (okolnosti, miesto pocatia a spol.), tak dufam, ze sa bude hodit - len preto som chcela vediet dlzku DVD, kolko pesniciek sa mi tam zmesti, ci mam este rozmyslat nad nejakymi inymi, juli, kolko trva dvd zaznam?

klauduska
14. aug 2009

my mame 10 fotiek a dvd v dlzke 20 minut.... 😉 platba za nedelu 45 eur... 😉

jastrab
14. aug 2009

dakujem, klaudi a hudbu si si aku vybrala?

klauduska
14. aug 2009

my sme si vabrali tam,manzel vyberal...hned mu padla do rany Enya,ta sa nam aj paci,tak sme si dali tu......aj sa to pekne hodi.... 😉

luka04
14. aug 2009

jastrab... u nas trvalo vysetrenie, aj zaznam skoro hodinku 😀 tak si priprav pre istotu viac pesniciek..

juliett99
15. aug 2009

jastrab,, ako dopadlo 3D??, 🙂

luci,, ako to ze ty mas az hodinku?? 😠 my mame len nejaku pol hodinku,, ☹
hehh ale zavidim co?? 😀 😀

luka04
16. aug 2009

ved som ti to vravela micka 😀 lebo sa nechcela ukazat, tak sme skusali...teda doki....

cycusha
16. aug 2009

to mate podla toho jako je male otocene ci ho je dobre widet podla toho zalezi dlzka pretoze doktor je nespokojny ked newidi twaricku a caka kym sa mu natoci 🙂 ja som si wybrala celin dion ale take to bolo smutne tie pesnicky ze som tam aj plakala🙂

juliett99
16. aug 2009

viem moja,, to len tak sa snazim o zart,,x xxixix 😀 😀 😀
ten nas sa vzdy a vsade otrci,, na kazdom sone mi chcu hned vraviet co to bude,, krpec od mala roztahuje nohy este ze nieje baba 😀 😀 😀 😀 😀

luka04
16. aug 2009

juli...to mas stastie teda ze to neni baba 😀 ale mozno to bude riadny casanova 😀 😀 ja zas mam hanblivu bambulku 😅

juliett99
16. aug 2009

ten sa asi hanbit nebude,, som teda zvedava 🙂 leuska je uz mala slusne dievcatko vie co sa patri,, 😀 😀 😀

jastrab
16. aug 2009

ahojte, tak 3D absolvovane, 50 min, dievcatko 😵 , cely cas si opierala licko o moj chrbat, tak sa natrapil aj Dr. aj ja 😉 , doktor cely cas hovoril "Maria Bozia, dievca moje, pozri sa sme a neschovavaj " 😀 a hned prva hlaska bola, ze je silne oportunisticka 😎 (po mame, ako manzel poznamenal)
dakujem za rady a vsetkym odporucam, je to skvely zazitok a kladne hodnotim najma kontrolu vsetkych organov a pod., co mozno na klasickych uzv vidiet tak podrobne nie je

luka04
16. aug 2009

jastrab...presne vam to prebiehalo ako nam..tiez to tak dlho trvalo, musela som sa otacat z boka na bok, a mala nie a nie sa pohnut zo svojho pelechu 😉 tvarickou sa pozerala k mojmu chrbatu...predpokladam, ze ti robil sono ,,starsii MUDr.Brestansky ,, lebo aj mne daval aj taketo hlasky 😀 ale nakoniec sa zadarilo a nasnimal ju...ako male maciatko, ked si labkami umyva tvarciku...mala som sice bolave brusko dva dni, z toho tlacenia sonom nan, ale stalo to za to.....

jastrab
16. aug 2009

ano, luka, presne takto! brucho este citim, aj ked ja mam hrubu brusnu tukovu dutinu 😀, normalka ma clovek pocit, ze tam ma modriny...no co, nase zabky su asi este netykavky 😉

allinka79
17. aug 2009

ahojte, dobre rano, mna to caka vo stvrtok... tak dufam ze budem rovnako spokojna ako vy...

luka04
17. aug 2009

allinka, urcite budes,,,,boze jak to leti, ze uz ides na 3D, sa mi zda, ze som s tebou pisala davnejsie, ked si bola v zaciatkoch... 😉

flock
17. aug 2009

ahojte,

my sme boli vcera a sme velmi spokojni. Utz nam robil mladsi Brestansky, maleho pekne pomeral, odvazil, presiel kazdy jeden organ, vsetko nam vysvetlil, ak sme nieco nevideli, tak nam to ukazal. Urobil nam par fotiek a zaznam z dvd trval 24 minut, tie merania nam vytlacil a dal spolu s dvd a fotkami, super zazitok 🙂

allinka79
17. aug 2009

luka vidis to, uteka to a uz som v 21tt - sme sa prehupli do polky.

flock, ako to tak citam, tak nasa caka uzasny zazitok. Dufam ze budem popisovat rovnako... 🙂 jeeej...

juliett99
17. aug 2009

veru alinka je to uzasny zazitok,, a DVD je dalsi zazitok ked ho potom doma pozeras z rodinou alebo znamymi 😀

allinka79
17. aug 2009

juliet - to pozeranie DVD ma moc nelaka... ale ved uvidime - mozno rychlo zmenim nazor 🙂

vlastulka
20. aug 2009

Prosím vás ako dlho trvala celá prehliadka, cca? Lebo nevieme, či mám zo sebou zobrať aj 2 a pol ročnú dcérku, či mi tam vydrží 🙂 Síce ona je už v tom, že ide kuki na bábo, tak už sa veľmi teší 🙂 🙂

denisa87
20. aug 2009

trvalo to okolo 20-25 min...

juliett99
20. aug 2009

vlastulka myslim ze tu polhodinku to tam vydrzi ak ju nemas-te kam dat.. 🙂

to.beruska
20. aug 2009

vlastulka:ja si myslim ze tam vydrzi,prinajhorsom sadne na gauc a bude pozerat rozpravky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre