Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

monika0001
9. nov 2010
helenkasabinka
9. nov 2010

preco robia 3D az od 20tt ? ja by som chcela ist aj skor ☹

helenkasabinka
9. nov 2010

lucatko
10. nov 2010

Ja som bola v Hlohovci na 3D v 28 týždni, malinká už bola trošku stiesnená, ale vidieť bolo všetko. Mali sme mladého doktora a tiež mi vadilo že rozprával potichu a ešte tam k tomu hrala tá hudba. Pri druhom dieťatku sme boli na morfologickom uzv u doktora Čunderlíka, kvoli zlým AFP testom, takže môžem porovnať a jednoznačne sa mi viac páčil jeho uzv, bol tam veľký plazmový televízor a manžel mal super pohodlné kožené kreslo, a dieťatko sme videli ovela lepšie a skutočne som z uzv odchádzala s istotou že našej teraz už dvojročnej dcérke žiadny rázštep nehrozí. 🙂 Hlohovec sa mi zdá až moc prechválený, ale kto nezažil lepšie, tak nevie. To je samozrejme môj osobný názor.

zajo79
10. nov 2010

@helenkasabinka ved ked si to zaplatis, im to moze byt jedno. len od 20tt je dietatko take gulatsie uz

helenkasabinka
10. nov 2010

@zajo79 no dnes som tam volala,ze oni robia len od 20tt ale potom som volala do NR a tan Linder robi kedy chcem,teda od ktoreho tt chcem ale,ze pohlavie je vidiet od 20tt najlepsie a aj v nitre maju 4D sono 😉

alca85
11. nov 2010

@helenkasabinka a nevieš koľko dopredu sa treba objednať?

helenkasabinka
11. nov 2010

@alca85 3-4 tyzdne 😉

olganr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babe19
11. dec 2010

ahoooj, ja vam len hlohovec mozem len a len odporucat. velka spokojnost, vsetko prebehlo v poriadku,dokino bol velmi mily,vsetko poukazoval,vysvetlil. tých 40 eur stoji za to si myslim. je to uplne niečo iné 🙂 ozaj a čakáme chlapčeka,takze sa moje tusenie od prvého dna potvrdilo 🙂 🙂 🙂

lensam
13. dec 2010

no neviem ci sa v hlohovci striedaju lekari, alebo hovorite vsetky o tom istom, ale ja som taka nadsena nebola. mlady lekar. nic poriadne nevysvetlil, obcas si nieco zasepkal do monitoru, babatku nebolo vidiet do tvare, takze ani fotky nic moc a ked som tam bola do 20 min, tak to aj s vyzliekanim a platenim. takze ked pojdem nabuduce, urcite inde

myiska1
13. dec 2010

ahojte, chcela by som aj ja prispieť, nakoľko som tiež absolvovala 3D vyšetrenie v Hlohovci a bola som veľmi spokojná, hoci som čakala v čakárni o 15-20 minút dlhšie, ale stálo to zato. Môj manžel je dosť "háklivý" na nemocničné prostredie, ale bol milo prekvapený, ako tam bolo útulne, doktor bol milý, ochotný, odpovedal na každú nami položenú otázku, dokonca bol aj ftipný... čo sa týka toho, prečo až od 20tt, mňa tam poslal doktor aj kôli tomu, aby doktor zmeral všetko na bábätku - hlavičku, srdiečko, kostičky, množstvo plodovej vody, pozrel na srdiečko a popritom nám aj povedal pohlavie. čakáme dievčatko. neviem, či to nebude reklama, ale bola som v ULMUS-e, za poštou, u MUDr. Brešťanského. stálo nás to 40EUR. ale koľko ľudí, toľko názorov.

zanin
13. dec 2010

@lensam asi si natrafila na syna. Lebo doky Brestansky je lekar v rokoch. Je to moj gynekolog a je naozaj fajn.

e.lle
14. dec 2010

@helenkasabinka heli nemáš kontakt do tej nitry? dík

helenkasabinka
14. dec 2010

@e.lle linderovi na 3D sono myslis?

helenkasabinka
14. dec 2010

dr.Linder 037/321 33 25 😉 to je priamo k nemu

e.lle
14. dec 2010

@helenkasabinka ano to 3D, ďakujem. 🙂 sii sa už objednávala?

helenkasabinka
14. dec 2010

@e.lle no volala som tam ale presne sa este len budem objednavat 😉

e.lle
14. dec 2010

@helenkasabinka a nemajú nejakú internetovú sttránku? ja sa chcem objednať na konieč januára. ..

helenkasabinka
14. dec 2010

@e.lle juj neviem veru moja ale asi nie 😅 😕

e.lle
14. dec 2010

@helenkasabinka fnuk, tak si zavolám 😵 aj tak moc dííííík 😉

helenkasabinka
14. dec 2010

@e.lle neni za co,ja pojdem k nim na 3D sono,nebudem sa hnat do Hlohovca 😉

e.lle
14. dec 2010

@helenkasabinka mne to je aj jedno ci Nitra alebo Hlohovec, ja som z TT. len chcem ísť tak okolo 20-21tt, tak aby ma zobrali. a tiež som chcela porovnať cenu a referencie...
koľko to stojí v NR? aj poznáš niekoho kto tam bol?

zuzana76
14. dec 2010

@e.lle ja som mala ist najskor do Hlohovca, ale ochorel nam starsi syn a musela som to zrusit, tak som potom isla do Nitry, vyhoda je,ze tu sa nemusi cakat tie 3-4 tyzdne, dohodnete si termin, pdola toho ako ma volne a je to urcite skor, mozno tyzden-par dni, ale v NR robi 3D skor sestricka ako Dr. Linder, ale mne to vyhovovalo, sestricka je skusena. Dietatko zameria, poukazuje v 2D , 3D a 4D obraze, tu to stoji 20 eur, ked chces len fotky a 40 eur fotky plus DVD.

helenkasabinka
14. dec 2010

@e.lle hej viacere kamosky tam boli a stoji to 40€ a tiez davaju aj fotky aj dvd a robia 3D aj 4D sono 😉

helenkasabinka
14. dec 2010

@zuzana76 ahojky hej ,ked chcem len fotky tak 20€ to som nevedela 😕

e.lle
14. dec 2010

@helenkasabinka ja by som tiež len fotky chcela, to video sa mi zdá aj tak také - no nič moc... fotky sú krajšie 😉

helenkasabinka
14. dec 2010

@e.lle presne moj nazor 😉

martuska75
14. dec 2010

@helenkasabinka Baby môžem sono v MC v NR len odporučiť. Inak pani sestrička je fakt naozaj veľmi precízna a podľa mňa oveľa príjemnejšia ako doktor 🙂 Všetko mi poukazovala, porozprávala, urobila fotečky ... Dokonca som sa ani neobjednávala len som tam ráno nabehla a zobrali ma hneď - ide to tam veľmi šikovne. 😉 Ale aj je doktor bol ok - len to berie asi viac ako rutinu. Myslím že by som do Hlohovca kvôli tomu určite nešla.

helenkasabinka
16. dec 2010

@martuska75 jej dakujem za super spravicky,aj mne povedala sestricka,ked som tam volala,ze mam si v 20tt zaklopat rano na dvere a ,ze pozrieme cez 3D babatko a pohlavie 😵 😵 😵 tak sa uz teraz tesim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre