Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

piskootka
26. dec 2010

Myslíte, že maličké bude vidieť dobre aj v 26. týždni? A môže byť pri mne aj môj priateľ? Veľmi sa už tešíme 🙂

kristina03
3. jan 2011

Ahoj ja som tiež bola na sono v Hlohovci a bola som veľmi spokojná 🙂 p. doktor aj jeho prístup bol úplne v pohode a aj posrandoval, takže to vyšetrenie bolo uvoľnené žiadne stresy 😀 a čo sa týka toho či je v Hlohovci jeden doktor tak sú dvaja otec aj syn, takže čo som počula tak viac precíznejší je p. Brešťanský ale starší a u neho sme boli aj my..... na mladšieho sme až také dobré referencie nepočuli..... neviem aký je, ale staršieho môžem odporučiť, boli sme tam 45 minút všetko poriadne popozeral, manželovi povysvetloval, lebo sem- tam bol mimo 😀 a ukázal že bude mať na milion % dcéru, posrandoval, nakoniec dal fotky aj s DVD.... myslím že za tých 40 eur to stálo 🙂 to je teda môj názor...

pami2
5. jan 2011

@kristina03 prosim ta v ktorom tt si bola? mozes prosim poslat cislo na toho starsieho?

helenkasabinka
5. jan 2011

aj ja by som isla radsej k starsiemu ako k tomu mlademu 😅 mam na to svoje dovody

gordanka
7. jan 2011

Ahojte kočky,
tak ja som objednaná na 8.2. na 16tu v Hlohovci, už sa veľmi teším 🙂
potom dám vedieť ako bolo 😉

linduska2
9. jan 2011

@gordanka mi sme sa tiez rozhodovali kam ale je rozhodnute pojdeme do hlohovca ,zajtra tam volam.pocula som ze sa tam treba objednat mesiac dopredu najvyssi cas🙂

gordanka
9. jan 2011

@linduska2 ahoj ano,
presne to mi povedala sestricka, ze dobre volam a nie skoro, lebo ze objednavaju na mesiac dopredu, takze akurat ;)

helenkasabinka
12. jan 2011

ja som objednana na 3D sono 25.1.tak potom napisem ake pocity som mala ja 😉

nela00
12. jan 2011

ahojte 🙂
ja som volala do HC a tel. mi zodvihol p. dr. (asi mladší) a povedal, že volám skoro, stačí sa objednať v 20tt 🙂 už aby to bolo

zajo79
12. jan 2011

ja som volala dnes, buduci tyzden idem na poradnu, bude mi robit aj sono.. ze ked tam budem ma objednaju, vraj to staci v pohode.

helenkasabinka
18. jan 2011

maminky,ktore ste boli na 3D v Hlohovci,kolko fotiek ste asi dostali? 😕 😕 😕

luciana157
18. jan 2011

@helenkasabinka fotiek asi 10, ale na cd je vsetko co bude snimat, cela pol hodina

helenkasabinka
18. jan 2011

@luciana157 jej dakujem za odpoved uz sa neviem dockat a tesim sa a mohli ste si aj vlastne cd s hudbou doniest? 😕

lji
18. jan 2011

Ahojte, ja som tiež bola v HC ale mne robil sono mladý. Ale môžem povedať že bol úplne v pohode, zlatý, všetko vysvetlil. jeho otec je vraj ešte lepši ale mne vyhovoval aj tento.navyše mi robil potom každý den malú vizitu v nemocnici ked sa malá narodila a aj tam bol pohoďák a dalo sa s nim aj zasmiať 😉 takže ja môžem odporučiť a je jedno či otec alebo syn 😉

luciana157
19. jan 2011

@helenkasabinka on tam ma vela cd s hudbou na vyber, ale myslim ze nebude problem ak si donesiete aj svoje. moje oblubene cd tam nahodou mal, tak som sa velmi potesila.....dokonca nam urobil aj take fajnove zostrihy, v jednej pesnicke sa spieva o srdci a on cely ten cas robil vela zaberov na malinkej srdiecko, ako bije a tak. potom som doma zakazdym pri tom plakala 😀

helenkasabinka
19. jan 2011

@luciana157 jeeej tak to je super,asi teda necham vyber pesniciek na neho,nech tam on nieco ponahrava,bude aspon take originalnejsie 😵 😵 😵

oliee
19. jan 2011

Ahojte, s manželom sme boli na 3D tento pondelok a môžem len a len odporučiť. Som sa rozhodovala medzi NR a HC ale nakoniec ma presvedčili pozitívne ohlasy kamarátiek, ktoré už toto sono absolvovali a vôbec neľutujem. Príjemná atmosféra, zlatý pán doktor a hlavne ten pokoj na duši, keď nám oznámil, že je všetko v úplnom poriadku a malinké je zdravé. Tiež mi vyhrkla slzička, keď som uvidela tváričku malinkého, je to úžasný pocit 🙂

littledevil
19. jan 2011

Ja som bola maximálne spokojná. 🙂

velvet26
19. jan 2011

my sme tam boli v nedelu, mali sme brestanskeho ml. bol super, srandista, vsetko vysvetlil, pomeral, velmi sme boli spokojni...naozaj odporucam, je to zazitok a pre manzela absolutny, mala je jeho dokonala kopia... 😵 😵 😵

helenkasabinka
26. jan 2011

ahojte tak napisem aj ja 🙂
vcera sme o 18:30 hod u doktora Brestanskeho na 3D sone
bol tam mlady doktor ,pekne nam vsetko poukazoval,akzdu jednu kosticku skontroloval,aj srdiecko,vsetky organy,doniesli sme si domov 11 fotiek a dvd ,doma sme si ho pozreli a je krasne 😵 😵

Pan doktor bol mily a pekne nam vsetko povysvetlovat a rozpraval dost hlasno na to aby sme mu rozumeli,kedze niektore pisali,ze mu nerozumeli 😀 😀
maju to tam krasne ,ciste a aj ordinacia ma skvele vybavenie,takze ich urcite odporucam a nebudete lutovat lebo zazitok je to vazne prekrasny 😵 😵 😵

my sme doteraz boli v tom,ze v brusku mame dievcatko,dokonca dvaja doktori nam na sone tvrdili,ze je to dievcatko ale vcera na 3D sone to bol jasny chlapcek 😀 😀 😀

tu je foto nasho chlapceka 🙂

kisorion
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piskootka
26. jan 2011

Tiež môžem len odporúčať 🙂

domika007
7. feb 2011

ahojte, baby a cenovo to tu ako vychadza? len tak orientacne sa pytam... a takze ste boli spokojne? diky za info 😉

lebo ja sa prave rozhodujem kam ist na 3/4D 😒

aha uz citam, ze cena je 40€ 😅

domika007
7. feb 2011

@helenkasabinka
@martuska75 citam, ze vy ste boli na 3D v NR, kde presne ak sa mozem opytat? vdaka 😉

martuska75
7. feb 2011

@domika007 Bola som na tom 3D sone normálne v Medicínskom centre - na Chrenovej. Tam kde robia aj normálne sono.

domika007
7. feb 2011

@martuska75 vdaka, idem sa na to hned pozriet 😉 a nevies ci sa tam da objednat aj na vikend?

helenkasabinka
7. feb 2011

@domika007 ja som bola v Hlohovci,vrele odporucam 🙂 🙂

treba sa ale objednat cca 3 tyzdne skor ,ci je to Hlohovci alebo v Nitre 😅 😉

martuska75
7. feb 2011

@domika007 ja som sa neojednávala, len som tam prišla ráno, keď tam bola len sestrička a ked som chcela vedieť čo to bude tak mi to prepla na 3D 😉 Len tak za pár minút mi ju poukazovala .Ja som nechcela bábeno nejako dlho ožarovať len preto že som zvedavá na koho sa podobá 😖 Ale ved si tam cinkni, alebo behni. Inak ráno tam nikto nebýva a robia od 7,00 takže sa to dá v pohode stihnúť pred robotkou.

helenkasabinka
7. feb 2011

no mne neslo tiez o ozarovanie a o to,ze na koho sa podoba ale skor o to aby doktor vsetko pomeral a skontroloval,ci je vsetko v poriadku 😉

domika007
7. feb 2011

@helenkasabinka
@martuska75 diky za info baby 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre