Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

nuttelka
16. apr 2015

ahojte baby. robí Bresťanský aj morfologický ultrazvuk v 20tt, lebo môj lekár ho nerobí, tak zháňam niekoho v TT a okolí, kto ho robí? A neviete náhodou cenu u Brešťanského a ako to prebieha? Ďakujem 🙂

meggimae
9. máj 2015

baby, ide vám dvd od Brestanskeho? Mne ho raz pustilo (ked som si ho po prichode domov pozerala cez dvd) a teraz mi ho ani pc nechce nacitat, ani dvd prehravac ☹

asterixo
26. aug 2016

Ahojte babule ..citam postupne vsetky prispevky ...ties rozmyslam nad 3D.Hlohovec ..Chcem sa vas spitat ...boli ste tam samy ci normalne ste mohli z manzelom vordinacii...3D-35e u Mudr.Breštansky Vladimir?a mate za 35e, aj foto aj dvd? ci len foto..Dakujem pekne za odpovede...

katushka16
26. aug 2016

@asterixo ja som bola aj s manzelom aj s dcerkami.a platila som 50e CD +foto

asterixo
27. aug 2016

Dakujem pekne katushka 16...aj ja mam 11r.dceru ..ties by som rada aby tam mohla byt snamy ..to by bolo super .No spitam sa popri objednani .Dakujem

katushka16
27. aug 2016

@asterixo neni zaco☺urcite bude moct byt pri vas.moje boli ovela mensie a v pohode☺

nivea777
18. sep 2016

@nuttelka ahoj,prosim ta robi v HC aj morfologicky utz? vsimla som si,ze si sa pytala ale neodpovedali ti na to..

nuttelka
18. sep 2016

@nivea777 robí, ja som bola práve na tom morfologickom v 20tt, kvôli veku a tiež hroziacej amniocenteze

nivea777
18. sep 2016

@nuttelka jej,velmi pekne ti dakujem.. nevedela som najst nikde presnu odpovede ano robi alebo nie nerobi.. a vies mi prosim blizsie info povedat? neviem si predstavit ako to tam je.. je to nieco ako 3D(myslim obrazovo) alebo ??

nuttelka
18. sep 2016

@nivea777 je to v podstate rovnaké, len sa viac zameriava na parametre hlavičky, nosovej kostičky, stehennej kosti, skratka na všetko, čo by mohlo odhalit nejaku vrodenú vadu, viac premeriava, detailnejšie ukazuje. Je to naozaj veľmi dôkladne,a ak by tam niečo bolo určite sa to vďaka morfo dá dopredu odhalit

airambe
18. sep 2016

@nivea777 pojdes do vnutra das zakladne info o svojom tehu, lahnes si, pred tebou je velka telka, kde vsetko vidis, doktor vsetko komentuje, popritom meria. Trva to asi pol hodinu. Mozes tam mat manzela. Na konci ti vytlaci fotky (my mame 14) a da ti cd. Na zaciatku si este vyberies hudbu na to cd. Zaplatis 50€. Ale oplati sa.

nuttelka
18. sep 2016

len mam pocit,ze to bolo 2D nie 3D
@nivea777

nivea777
18. sep 2016

@nuttelka
@airambe o platenie mi vobec nejde.. nekupim si kabelku alebo topanky :D .radsej to investujem do babatka.. Len ja by som chcela aj to morfologicke sono a ked tam uz budem tak ho aj vidiet 3D a mat fotecku

airambe
18. sep 2016

@nivea777 to vsetko budes, vidiet ho v plnej krase, aj fotky, aj morfologicky ultrazvuk ti urobi.

nivea777
18. sep 2016

@airambe jej super.. som rada,ze sa najdu ludia,ktori poradia ..dakujem vam baby

nuttelka
18. sep 2016

@nivea777 niet zaco dakovat, tiez som si tym presla a casto bolo ziskavanie info zdlhavejsie,takze ak nieco viem,alebo mam skusenost rada poradim

zuzanadrabikova
20. sep 2016

Ahoj koľko stojí 3D v Hlohovca cez týždeň?

soulmejtka
24. nov 2016

neviete niekto, aka je cena, ked nechcem ani fotku, ani CD ani DVD? ak sa tu vobec najde aj takyto pripad... dakujem.

nivea777
24. nov 2016

@soulmejtka myslim ze tam taka moznost ani nie je.. 50 € sa plati za 3D a je na tebe ci si vezmes dvd alebo ne

issabelll
25. nov 2016

My sme boli u neho tiez, zazitok to bol krasny, len pan doktor bol velmi mlcanlivy,nic nam poriadne nevysvetlil a miestami som mala problem orientovat sa co vlastne vidime..

adrika8991
6. mar 2019

Ahojte tehulky 😘😘 som objednaná v 23tyzdni na 4D pánovi Brestanskemu do Hlohovca .aka je prosím vaša skúsenosť ? Je v tomto týždni všetko pekne vidieť alebo sa mám radšej preobjednat na neskorší týždeň ? Ďakujem za odpovede 😘😘

katushka16
6. mar 2019

@adrika8991 ja som bola spokojna.bola som 4x tiez okolo toho 20tt a vsetko bolo pekne vidiet

maci25
21. feb 2020

Ahojte babule, poradí mi tu niekto? Urobí mi Brešťanský morfologický ultrazvuk aj ked budem v 23tt ? Nie je to neskoro ? Vďaka za odpoveď 🙂

ivankalaco
21. feb 2020

@maci25 podľa mňa určite, je to platené z vlastného vrecka, nie cez poisťovňu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre