Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

denisa87
24. mar 2009

My ideme teraz v nedelu,tak dufam ze je to tak ako to tu vypisujete,uz sa neviem dockat 😀 😀

berus222
24. mar 2009

pridavam sa aj ja. najprv sme nechceli ist na 3D, ale neodolala som. bola som uz v 29.tt a vobec nelutujeme. drobca bolo krasne vidiet. boli sme v nedelu na obed za 40 eur. mame krasne dvd, foky. odporucame 🙂

celine
24. mar 2009

aj my sme boli tuto nedelu. Je to uzasny zazitok. Mame krasne fotky a DVD s hudbou.

denisa87
26. mar 2009

ahoj baby,v 20tt mi povedali ze cakame dievcatko a vcera ze chlapceka,v nedelu ideme na 3d do hlohovca a podla vas da sa verit tomu co mi tam povie lekar na pohlavie nasho babatka,?

giuli
26. mar 2009

ahoj denisa,ja som tiež zo šale...pozerám,že aj ty...my sme absolvovli sono v HC 2×....vždy potvrdil chlapčeka....povedal nám,že on povie pohlavie iba vtedy ,ak si je úplne istý,že zatiaľ nemal žiadne reklamácie... 😵 držím palce....budete spokojní...

dupinka
26. mar 2009

Denisa, v HC nepovie doky pohlavie, ak si nie je na 100% isty. (Aj ked je pravda, ze v 20tt este nemusia byt semenniky zostupene dole. Neviem, ci som to spravne vyjadrila, ale o niecom takom vravel moj doky.)

Nam povedal chlapca a potvrdil mi to aj moj lekar na 2D sone, bolo to krasne vidiet.

diusa
26. mar 2009

ahojte, aj ja by som chcela ist na 3D do Hlohovca. Nie je to este skoro na zistenie pohlavia? Uz sa nevieme dockat. A doktor tam robi pri tom sone aj nieco ine? /napr. merania, ci je zdrave, chore babatko/ Alebo ide cisto o foto a pozrenie babetka? dakujem

celine
26. mar 2009

denisa87- ja som bola v 26tt a malemu bol krasne vidiet pipik aj prislusenstvo 😀 , takze ak cakas chlapceka, urcite to bude vidiet.
diusa- doktor maleho pomeral, snad vsetky kosticky 🙂 a aj skontroloval organy (srdiecko, oblicky, zakudok, mozog...), este aj spocital vsetky prstiky na ruckach aj nozickach. Fakt to stoji za to.

diusa
26. mar 2009

celine- dakujem. Rozhodovala som sa medzi bratislavou a hlohovcom, ale viac pozitiv je z hlohovca. A myslis ze to je skoro? Alebo mame este pockat 2-3 tyzdne? A kolko je vlastne cakacia doba na odjednanie?

denisa87
26. mar 2009

giuli-vdaka 🙂 celine tak dufam ze to bude ako hovoris,uz sa neviem dockat.. 😀

beruska113
27. mar 2009

Diusa
odporucam sa objdenat cim skor. Ja som sa objednavala asi 7.2. a objadnali ma na 18.3.- to som ale bola v nemocnici, ale podarilo sa ma s niekym vymenit na 24.3. Ked som ale hovorila sestricke, ze som v 23 tt, tak ma moze objednat aj tie tyzdne potom, tak povedala, ze tam uz maju plno. Tak neviem. Urcite ale zavolaj cim skor, tym prv 😉

jahody11
27. mar 2009

baby, date mi tel. cislo?? dikes 🙂

denisa87
29. mar 2009

ahojte,dnes sme boli v hlohovci na tom 3d a bolo to uzasne!!vobec nelutujem a odporucam kazdemu 😀

sisulka7
29. mar 2009

my ideme asi o mesiac, ale uz teraz sa tesime. Inak vraj robia 3D aj v Holici, doktor Donoval, nepoculi ste nahodou o tom?

jahody11
30. mar 2009

V Holici? to mam 6km, to by bolo super, tak sem sa nejake kontakty !! 😀

giuli
30. mar 2009

Ahoj denisa,tak ako bolo,potvrdili vám chlapčeka...? 😵

denisa87
30. mar 2009

giuli ano potvrdili nam chlapceka 🙂) sme velmi stastny a rady ze je vsetko ok 🙂)

dadadaduska
14. apr 2009

ahojte 🙂 počula som už o uzv v Hlohovci a našla som tu túto témičku, som milo prekvapená že ste všetky do jednej spokojné, ja som síce na začiatku 4 mes. a na konci idem na poradňu a keďže je v hlohovci dlhšia čakačka tak sa potom hneď objednám to už budem v 16tt nech mi hodia nejaký termín, veľmi sa teším, z toho čo ste písali to musí byť superský zážitok 😵 😵

silvuskaa
14. apr 2009

Ahojte tehulky, mozem Vas poprosit o ciselko na Dr. Brešťanského na 3D ultrazvuk? Dakujem 🙂

silvuskaa
14. apr 2009

Supeeer, dakujem daduska 😉 😉

lupege
23. apr 2009

Ja som v 22tt a ideme do Hlohovca dnes... tak som zvedava ako to dopadne, snad vsetko v poriadku a lekar nam da same dobre spravy... aj infosku co sa pohlavia tyka 🙂

chrustik1
23. apr 2009

Tak my sme boli v HC včera, bolo to fakt super, doktor bol úžasný, malinký ukázal celú svoju výbavičku, tak nieje pochybností, že je to chlapček. Fakt to môžem každej iba odporúčať

to.beruska
22. máj 2009

ajojky baby!my chceme ist tiez do hlohovca.Myslite ze 19tt+3 je malo na to aby urcili uz pohlavie?ked neni vidiet tak sa musi platit este raz?podla poslednej MN by sme boli 19tt+3 ale podla velkosti babätka 19+6

mejlin
23. máj 2009

ahojte, som tu krátko ale, chcem sa opýtať kedy je najlepšie ísť k tomu doktorovi do Hlohovca. Som v 15 tt+6.

silvuskaa
23. máj 2009

ahojte, najlepsie je myslim ist medzi 19 - 26tt, ale skuste zavolat Dr. Brestanskemu do Hc a sestricka Vam poradi 🙂

to.beruska
26. máj 2009

ajojte!tak my sme uz objednany na 13.7. o 15.00hod.dufam,ze to najdeme 🙂

inffinity
26. máj 2009

Ahoj holky..já jsem tam byla až skoro ve 26tt protože jak jsem volala měsíc a půl dopředu nebylo dříve místo,ale máme krásné fotečky..je lepší jít kolem toho 22tt to mimi není tak moc velké a jde pěkně všechno vidět..Fšak kukněte na moje foto myslím že se povedlo 🙂

to.beruska: neboj to najdete je to takový malý domeček hned na kraji vedle parkoviště..určitě vás sestřička trochu navedla 🙂

to.beruska
26. máj 2009

no myslis ze volako to najdeme,prenajhorsom sa opytame.trosku naviedla.no len ja som bola v hlohovci asi pred troma rokmi

ewinna
17. jún 2009

to.beruska: ty máš termín o dva dni skôr ako ja!!!! sa teším, že som našla niekoho, kto má podobný termín!!! 🙂 ja sa chcem objednať už teraz niekedy.. 😉 bud.týždeň idem do poradne, myslela som, že počkám, čo povie dr., kedy to bude najlepšie, ale už som netrpezlivá, tak tam asi dnes brnknem.....ak by ste potrebovali vysvetliť cestu, obráťte sa na mňa, vysvetlím vám ju.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre