Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

olinka6226
12. nov 2006

jojko, neviem ci ti to admin nevymaze ako reklamu... my sa tam tiez chystame, ale az neskor, poculi sme vela dobreho.

kia
12. nov 2006

jojo61 je realne tam ist aj ked nechodim do hlohovca ku gyndosovi? (este mam casu na 3d ale len pre infosku)
Ako ste si to vybavili?

melory
12. nov 2006

kia zavolas na cislo 0337425754 alebo 0337425937 a objednas sa, ja idem v utorok. tiez do hlohovca.

kia
12. nov 2006

dakujem velmi pekne 😵
este to zatial nepotrebujem,a dufam ze si nezmenia t.c. za niekolko mesiacov

melory
12. nov 2006

zrejme nie lebo sa siry a nemali by zakaznikov a navyse je to pevna linka. inac je to sukromna ambulancia.

gulicka
12. nov 2006

melory
maju dlhy poradovnik? Myslim, ako dlho si cakala na termin?

vavka33
13. nov 2006

Gulicka,aj ja som bola v Hlohovci,vobec tam nie je dlhy poradovnik.Ked zavolas,objedna ta maximalne do tyzdna a aj skor.Je to fakt klasik doktor-odporucam tam ist.

kvakynka
13. nov 2006

kocky v kt. tyzdnoch sa odporuca ist na 3D?

vavka33
13. nov 2006

To je jedno kedy.Ja som bola az v 29tt,ale asi od toho 19tt hocikedy.

kvakynka
13. nov 2006

pytam sa preto, lebo mam pocit, ze tam bola nejaka horna hranica 😅

vavka33
13. nov 2006

Neviem,asi nie je ziadna,teda aspon v Hlohovci to vravela sestricka.Ale ty mas teraz taky dobry tyzden....

kvakynka
13. nov 2006

dakujem vavka, mne sa tiez velmi paci moj tyzden 😀

janaja
13. nov 2006

ahojte, mne doktor povedal, ze najlepsie je ist tak do 25tt, aby babo nebolo moc stlacene 😉 aj ja idem do Hlohovca v stredu, tak sa velmi tesime pocula som ze su super 🙂 pekny den

vavka33
13. nov 2006

Ked je mensie,vidno ho skoro cele na obrazovke,to nie je o jeho stlaceni.A je jedno ake je velke,on ho pozera aj tak po castiach,najde si co chce pozriet,zvacsi to a da do 4D obrazu 🙂

dorotka
13. nov 2006

vavka nemas uplne pravdu ja viem ze staci menej plodovej vody a uz je babatko natlacene na placentu a vidis menej na 3D ako na 2D lebo na 3D sa ti tie tkaniva prekryvaju videla som 2 minutove 3d mojho babatka ked bolo natlacene aj ked nebolo a naozaj je vidiet viac ked nie je natlacene a cim je vacsie tym je viac natlacene

vavka33
13. nov 2006

Na placentu?No ako povies,ale lekar uvidi co potrebuje v hociktorom tyzdni....

janaja
20. nov 2006

tak boli sme v tom hlohovci, uplne super, dr. sa nam venoval vyse hodiny, a bol velmi ochotny a mily. 🙂 babatko sa nam nechcelo ukazat do tvaricky, bolo presne naopak ako sme chceli a navyse sa stale hybalo.je to super pocit ked vidite ako vam rastie, manzel bol strasne dojaty a ja tiez. cakame chlapceka a bude sa volat po tatovi - Marcel, uz sa na neho velmi tesime. 🙂 odporucam vsetkym kto ma tuto moznost si tam vybehnut, platili sme 600,-sk a mame aj 9 snimkov, tak drzim vsetkym palce nech to dobre dopadne a hlavne nech babatka su zdrave. 😉
a co sa tyka toho kedy ist pytala som sa dr., povedal,ze je to velmi individualne. videla som aj babatko v 34tt a bolo krasne vidiet, to moje este nemalo taku velku tukovu vrstvicku v 21tt, tak sme sa rozhodli, ze tam este skocime vo februari. 😉

erika222
20. nov 2006

Čaute baby mna asi šlahne tak ja chodím do Hlohovca asi tak 3x do týždna a asi 18 rokov som tam bývala a mám tam kopec známych,ale nikto mi nepovedal,že 3D je u nás v zapadákove!!!Ja vyhladávam 3D po BA a neviem ešte kade a ono si je v HC.No tak dakujem vám veľmi pekne za tip,to je tak pod najväčším svetlom býva aj najväčšia tma.tak sa majte pojdem tam už sa teším

bibula
20. nov 2006

🙂 ja som tam tiez bola v 23tt,popozeral vsetko a hlavne mal na mna cas a bol vemi ochotny.
dokonca mi ukazal aj babatko z 38 tt,bolo krasne,takze cim neskor,tym lepsie.
papa

bubonic
21. nov 2006

ja som bola minulý týždeň a tak ako janaja aj ja mám hamblivého chlapčeka 😀 . lekár mi ešte odporučil jeden UZV okolo 30 tt, kedy sa znova robia merania. tak sme sa s manželom rozhodli, že pôjdeme ku nemu ešte v januári. ináč to bol fakt úžasný zážitok.

papula
21. nov 2006

ja som tam dnes volala a dala som sa objednat az po sviatkoch lebo to budem tak po 20tt a sestricka ma objednala na 8.1.2007 tak sa tam velmi tesim a som zvedava na miminko bude to super a jojo61 dakujem ze si to sem dala inak som o tom ani netusila 😉

jj2202
21. nov 2006

ja idem 20.12. to budem 21+2 😵

mirka4
21. nov 2006

babenky, da sa objednat aj cez vikend ci nie? A cez tyzden do ktorej to maju otvorene. Objednavaju iba doobeda?

henulka
21. nov 2006

Ahojte, uz aj ja som im pisala email na objednanie sa po sviatkoch, som cela natesena z toho uz teraz 🙂

janaja
22. nov 2006

ahojte, Mirka ja som bola poobede o pol tretej, ale myslim ze niekto pisal ze aj cez vikend su, ale nie som si ista, najlepsie ked si tam zavolas 😉

mirka4
23. nov 2006

henulka a opisali ti na mail, lebo aj ja som tam pisala a nieco som sa aj pytala, ale zatial mi neodpisali, tak teraz neviem.

erika222
28. nov 2006

Ahojte ja som bola teraz v nedeľu o druhej poobede,doktor bol super venoval sa nám vyše hodiny,lebo chrustik bol strašne hanblivý.Aspoň sme sa po 40 min dopracovali k určeniu pohlavia,povedal na milión percent to je dievčatko,ale ja verím tak na 90%,lebo nechcem byť potom na pôrodnej sále moc sklamaná ked mi ukážu chlapca.Inač moc som sa tešila,že to budú pekné fotečky aj DVD,ale malinka s nami nechcela baviť stále sa schovávala za ručičky hovoril,že takú hanblivku tu už dávno nemal.Čo už,je to iba o šťastí ked je dobre otočené tak vyjdu krasne fotky. Chcela by som isť znova,ale čo ked bude zase zle otočená???Ved uvidíme možno pojdeme,ale aj tak stálo to za to! 🙂

zuzula
28. nov 2006

Mirka, myslim ze je lepsie si tam zavolat, ja som tiez uz davnejsie pisala mail a stale nic, tak som minuly utorok zavolala a hned som sa objednala...takze tak to bude isto rychlejsie... 🙂

dorotka
28. nov 2006

vavka ano na placentu ja ju mam v predu
no tvaricku nevidel ani pri najvysej snahe tak isto ako sa babtko moze schovat za rucicku sa moze schovat aj za placentu aj rastepy bruska a chrbatika mi radsej skontroloval este na 2D ale bol to vsetko jeden pristroj a to 2D sa dalo uplne priblizit na jednotlive casti tela teda ukazal mi na nom aj kazdu jednu cast srdiecka aj prepazku medzi komorami
ale nehovorim ze to tak bude u kazdej v kazdom pripade odporucam pit vela vody predtym
a pokial viem aj ginfiv hovori ze po urcitom tyzdni uz toho vela nevidiet lebo je babatko velmi natlacene

vavka33
28. nov 2006

Erika,radsej uz nechod-hlavne nie koli fotkam.Ono je to dost silne ziarenie,aj ked sa to nezda,ale povie ti to kazdy gynekolog.A okrem toho bola si tam hodinu,to je dost.Raz ti stacilo,hlavne,ze vies,ze babo je v poriadku.To je len rada,ale urob ako chces. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre