Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

dankamat
4. júl 2011

@zuzana151 mna kedze poslal moj Dr. z HC na vysetrenie do BA na Kramare, tak mi hned spravili morfologicky utz - nic som neplatila samozrejme, lebo to bolo urgentne vysetrenie. A potom mi o mesiac neskor robili opakovane morfo a tiez som nic neplatila. Ale mne len pozerali podrobne plod - v BA mi nerobili ani video ani fotky, pretoze to bolo za inym ucelom. Ale robia to tam samozrejme, len sa musis objednat.
To je blbost, ze to robi len jeden, pretoze to robia vsetci Dr. co su tam. Ale taky velky odbornik na toto je urcite Cunderlik, ale mne ho napr. robila Dr. Gotschallova a aj Dr. Klesken. A viem, ze to robia skoro vsetci - tak sa objednaj
http://www.fnspba.sk/Nemocnica-Kramare/kramare/... tam je cislo - ultrazvukova poradna č. 1.

zuzana151
4. júl 2011

@dankamat dakujem za link 😉

ukulelembo
4. júl 2011

Ahojte babenky, prosim Vas, v akom case sa objednava na 3D do HC Doobeda, ci aj poobede je tam sestricka?
Dakujem
Inak my sme boli pred dvomi rokmi v HC a supeeer, manzel bol paf a aj decka sedeli a kukali ako na rozpravku 🙂

dankamat
4. júl 2011

@ukulelembo sestricky su tam od 7:00 do 14:00 kazdy den. Ale objednavajte sa u sestriciek na cisle: 033/7425937 , lebo na nete je vacsinou cislo len na Dr. a ten aj tak da cislo na sestricky potom.

ukulelembo
4. júl 2011

@dankamat dakujem velmi pekne 😉 A vidim, ze ty uz to mas za par 😵

lji
4. júl 2011

@nikolka4 ahoj my sme sa neskoro objednali ale stihli sme to na 28tt a mala bola krasne vidiet cize ak by ta vzali hned (co by ale bol asi problem) tak na tvojom mieste by som isla

nana41
5. júl 2011

@dankamat , dakujem pekne za info a tel. cislo 🙂

zlatka0604
16. aug 2011

Už aj v Seredi je 4D a stojí to 30e,, ja idem vo štvrtok

lucy_m
31. aug 2011

kočky, aká je aktuálna cena u pána doktora Brešťanského v HC za 3D sono? ďakujem za odpoveď 🙂

amonrea
7. sep 2011

Lucy_m,
dnes som volala do HC, kamarátka bude mať bábo, tak suma je 50€ za vyšetrenie. Ide v nedeľu, tak som zvedavá. 😉

mirfa
12. sep 2011

Ahojte kočky
Ja idem na 3D do Hlohovca 18.9. Len teraz neviem koľko budem platiť, keďže čakám dvojičky... Sestričky som sa zabudla spýtať, ale povedala mi, že to bude trvať dlhšie ako keby bolo len jedno... Tak neviem ako to bude so sumou.. Nemáte niektorá skúsenosti?? Dík za odpoveď.

sysula11
12. sep 2011

ahoj @mirfa ja idem zajtra k dokimu na 3D ultraz.a mne povedal ze do kopy za obidve tak do 40€ tiez cakam dvojicky drzim ti palceky aby nam to dobre dopadlo...

mirfa
12. sep 2011

@sysula11 Ďakujem, aj ja Vám držím plčeky 🙂 A tiež ideš do Hlohovca? No uvidím, už sa na to veľmi tešíme 😀

barbyes
13. okt 2011

ahojte, neviete aká je aktuálna cena u dr.Bresťanského, ale počas týždňa? tých 50€ je asi cez víkend, nie?

akinorev87
20. okt 2011

@barbyes Ahoj....ja som sa práve objednala.....40 eur v bežných dňoch, a 50eur v nedelu!!! termín som dostala na 9.11.....už sa na to veľmi tešíme, som strašne zvedavá!!! 😅

enanena
20. okt 2011

@akinorev87 ja som bola aj s manzelom u neho a platila som 45 eur a to bolo v stredu...tak neviem ci tych 40 eur plati... 😒

akinorev87
20. okt 2011

@enanena hmmm....dneska mi sestrička hovorila, že 40 a 50....ale však uvidíme, ajtak toľko budeme platiť kolko pán dr. si pýta! ale oplatilo sa, nie???

enanena
20. okt 2011

@akinorev87 jasne ze sa oplatilo aj ed malicke bolo skoro stale skovane za rucickami alebo bolo otocene naopak a doktorovi sa pdarilo len malo snimkov ale aj tak nam povedal a teda sme aj videli ze malinke je zdravucke a peknucke 😉

akinorev87
20. okt 2011

@enanena však, zdravie je najdôležitejšie.......a vedeli ste, že čo budete mať(chlapček al.dievčatko), alebo pán dr vám povedal, že čo sa vo vnútri schová? 😅

barbyes
23. okt 2011

@akinorev87
@enanena ďakujem pekne 🙂 tak je to po starom, toľko som platila aj pri dcérke 😉

katrenka111
28. okt 2011

@dankamat Ahoj a kde v BA si bola?? Ja sa rozhodujem medyo Hlohovcom a BA Mediferou MUDr. Holánom....

katrenka111
28. okt 2011

@zlatka0604 Ahoj a kde v Seredi u koho???

dankamat
28. okt 2011

@katrenka111 ja som bola v Hlohovci u Brestanskeho - odporucam. V BA som bola potom az na morfologicky ultrazvuk u Dr. Gotschallovej.

katrenka111
28. okt 2011

@dankamat No dnes som sa tam objednala na 13.11. na morfologický a 3D...dufam že bude pekne vidiet aj v 24tt....

monky_k
31. okt 2011

ahojte. chcela by som sa objednat v HC na 3D. som teraz v prebiehajucom 22tt. kedy je to najlepsie a najkrajsie? ak si zavolam teraz, tak kedy mi asi tak daju termin? inak cakame chlapceka a u mojho lekara vypadalo vsetko v poriadku na normalnom ultrazvuku. ale velmi by sme chceli vidiet aj 3D. je to nase prve dietatko, tak si to chceme uzit

linette
3. nov 2011

pana brestanskeho odporucam vsetkymi desiatimi 🙂 na nas spravil velmi dobry dojem, bol vyrecny, srandovny, mily aj zlaty 🙂 😉 aj prostredie je velmi pekne .. poriadne popozeral babatko, vytlacil nam udaje na tri strany.. fotku ani dvd nemame pretoze som mala menej vody a zabery neboli take ake by mali byt a vzhladom na to sme platili len 15 € za morfologicky.. 🙂 a boli sme tam cca hodinu

kohutovci
3. nov 2011

@monky_k ahojky, myslim ze sa mozes uz pokojne objednat... 3d sa robi do 30tt a ja cakam na termin uz treti tyzden.. pojdem tam v 29tt takze na poslednu chvilu.. dufam, ze babo nebude uz moc velke lebo potom to uz nieje dobre vidiet..

@linette jooj to si ma potesila, my k nemu ideme 11steho.. uz po telefone bol pan doktor velmi mily a super, ze je taky aj v osobne 🙂

monky_k
3. nov 2011

dakujem za info. tak si tam tusim hned zajtra zavolam. aj sa tesim aj sa bojim a som zmatena. je to prvykrat a chcem, aby bolo vsetko v poriadku. uz som dvakrat potratila predtym a toto je velmi vytuzene dietatko. bude sa to dat pozriet, aj ked je velmi zive? malicky sa velmi hybe a kope, robi kotrmelce. nespinka tusim ani chvilku. reaguje na vsetky zmeny polohy, jedla, pitia, stresy, uplne vsetko. je stale v pohybe. tak len dufam, ze je vsetko ok a doktor brestansky to len potvrdi....

dany4
26. jan 2012

Podelim sa o moju skúsenost 3D ultrazvukom v Hlohovci....dlho som sa nevedela rozhodnut ci ist alebo nie na 3D sono, na základe kladných ohlasov od viacerých mojich známych som sa rozhodla ze pôjdem...nakoniec som isla a tesila sa ze budem vediet pohlavie môjho dietatka a budem mat fotky na pamiatku... po zaplatení poplatku 50 eur (napriek tomu ze som bola cez tyzden), som isla na sono, doktor prepal sono do rezimu 3D iba na zaciatku kde urobil jednu fotku tvare a jednu pohlavia - bol to chlapec... to je jedine pozitivum co na tom vidim ze mi potvrdil pohlavie.... dalej vsetko robil v rezime klasickeho sona, lebo malinky mal stale ruky pred tvarou a nemal z coho robit fotky..... vsetko pomeral (ale to robil aj lekar na normalnom sone v 20.tyzdni) a v grafoch ukazal ze je vsetko v norme... az na to co len tak mimochodom dodal na zaver ma podozrenie ze ma nieco s prepazkou na srdci (defekt predsienoveho septa)
do spravy zo sona napisal ze ma podozrenie na tento defekt a chce aby to skontroloval dalsi lekar
Na zaklade toho som isla k môjmu lekarovi, ktory bol nastvany ze som tam vôbec chodila ze iba mi zbytocne zneprijemnil do konca tehotenstvo, urobil mi sono a ze on si stoji za tym ze je vseko v poriadku... ze naco doktor Brestansky robi to sono ked napise ze ma podozrenie a ma to po nom niekto kontrolovat?
Takze môj zaver viac by som tam nesla, zaplatila som 50 e, fotky mam dve, 90% sona prebiehlo v klasickom rezime nie v rezime 3D a "podozrenie" pana doktora na nieco co sa zatial nepotvrdilo a hadam sa ani nepotvrdi,.

martynnka
2. feb 2012

ahojte, ked som sa objednala na tento 3D ultrazvuk do Hlohovca, ale v 20. tt - ked mam mat spraveny aj morfologicky ultrazvuk, tak myslite, ze staci tento jeden alebo je treba sa na ten morfologicky zvlast objednat niekam do nemocnice? dakujeeeem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre