Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

allinka79
21. aug 2009

ahojte, som spat z Hlohovca... bolo to super... asi 45 minut ma pozeral, lebo malicka mala schovanu hlavu v platente a nechcela sa ukazat... ale susulu ukazala hned 🙂
doma sme este vecer frisko kuk DVD a bolo to super... 🙂

nanika11
21. aug 2009

ahojte..som tu prvýkrát, tiež som sa objednala do hlohovca na 3d sono. idem 17.9. teším sa, ale budem vtedy v 29tt nie je to neskoro? hlavne sa teším, že mi povedia pohlavie, lebo na klasickom uzv mi povedali 2 razy chlapca a raz dievča...

myounghee
21. aug 2009

ahoj nanika11 - ja ti 3D v Hloh. tiez odporucam. podla mna nevadi ze budes 29tt. Kolegyna tam bola v 30tt a mala sa im pekne ukazala aj sa zmestila do monitoru. Je to super zazitok a hlavne ti vsetko pekne dokladne premeraju a skontroluju. 🙂 pekny vecer

nanika11
21. aug 2009

ahoj myounghee, dík tak som rada, lebo som sa bála že už bude bábo veľké, a mimochodom som si všimla že máš termín 12.12.09, a ja 9.12. Rodiť budem v Galante, rodila som tam aj prvé dievčatko už má 5 rokov. Tak sa moýno stretneme.. 😅

angieee
21. aug 2009

Ahojte baby ja chcem ísť tiež na sono do Hlohovca a to mám povedať aj svojmu doktorovi a tel číslo budem mať od neho alebo ste si ho museli zistiť 😒

nanika11
21. aug 2009

ahoj angieee lekárovi to nemusíš oznamovať, je to tvoja vec že tam pôjdeš. kontakt dr. Brešťanský som našla keď som zadala do vyhľadávača 3d ultrazvuk hlohovec a tam som to hneď našla. je tam napísané všetko 🙂

myounghee
22. aug 2009

nanika11 - v knizke mam termin 07.12 ale +-2tyzdne. Je velka sanca ze sa stretneme nakolko aj ja budem rodit urcite v GA. U nas to bude nase prve dietatko 🙂. Musime sa dohodnut na presny den aby sme rodili spolu 😉 😅

nanika11
22. aug 2009

ahoj myounghee, hlavne sa musia dohodnúť naše bábätká. 🙂 Ja som prvé rodila 3 týždne pred termínom, tak uvidím či teraz vydržím až do konca..Dievčatká sa väčšinou pýtajú na svet skôr. A ku komu chodíš ak sa môžem spýtať? Ja prim. Ščasnému, je super 🙂

vlastulka
22. aug 2009

Dakujem baby za info, zajtra ideme poobede na 3D sono, tak potom hodím info čo a ako 😉

patuskaaaaaa
25. aug 2009

ahojte mamičky,aj by som rada išla na 4D ultrazvuk do Hlohovca,poradte mi prosím v ktorom týždni by som mala isť,kedy je to najideálnejšie...dakujem 😉

allinka79
26. aug 2009

patuska, najlepsie je si tam zavolat a oni sa aj tak pytaju v ktorom aktualne si a podla toho podla mna objednaju.. ja som si volalal v 18 tt a objednali ma na 21 tt... boloto uzasne 🙂

patuskaaaaaa
26. aug 2009

allinka,dakujem,ja som teraz iba v 14tt,takže to mám ešte čas...všetky mamičky si to velmi chvália...každá túži vidieť ako ich drobček vyzerá.Ja len dúfam,že bude maličké zdravé a mohlo by to byť dievčatko...máš už vybraté meno? 😉

kalianka
31. aug 2009

baby ja tam idem dnes! sa tesim, aj som z toho trosku nervozna.

och
3. sep 2009

ahojte 😀

ja som objednana na 24 septembra a teraz mi doslo, ze 23 idem na poradnu 😲 😀 😀

asi hlupa otazka, ale nemoze to malej uskodit dva dni zasebou utz?

😕

capy
3. sep 2009

och urcite jej to nemoze ublizi. neboj sa 😉

kisska
9. okt 2009

Ahojte, mali by sme sem asi zacat hadzat aj negativne zazitky, lebo zacinaju byt pretazeni. Objednavala som sa dnes a termin som dostala az na 3. novembra...zartujem. Velmi sa tesim, hlavne ked citam, ze sa to za dva roky nezmenilo 😉

patuskaaaaaa
16. okt 2009

ahojte baby,ja sa tiež chystám do hlohovca,viete mi povedať kolko sa platí?

timea27
21. okt 2009

my sme boli v septembri (cez tyzden) a platili sme 40€

kaktusik007
21. okt 2009

tak... ste ma navnadili a som sa dnes objednala 🙂 a potom porozpravam, ze co a ako... ideme 20.11. 😉

ada18211821
22. okt 2009

Ahojte babenky tak chystam sa aj ja ideme 11.11..chcela som sa spytat najde sa tu ochotna dusa co by mi vedela trosku poradit ako sa tam dostaneme??my sme z tt a vobec nemam sajnu kde to tam je..diky moc vopred

matula01
22. okt 2009

ada: ak pojdes smer Leopoldov ---> Hlohovec, tak v Hlohovci prejdes najskor cez most (a vodu 🙂 ), kusok za mostom je kruhovy objazd, tam pojdes stale rovno. A za kruhacom musis pozerat po pravej strane a hladat postu. Prehliadnut sa fakt neda a pri poste odbocis doprava. Po par desiatkach metroch uvidis medzi cinziakmi zlty rodinny dom a tam to je.

ada18211821
23. okt 2009

diky moc matula pomohla si nam.. 😉

kisska
4. nov 2009

matula presne tak, zltu vilku je vidiet hned od zakruty 😉 Je to prva odbocka doprava za kruhacom.
Boli sme vcera a bolo super, chudak ujo doktor sa tak s malou natrapil, lebo jej chcel skontrolovat razstep pery a ona potvorka vobec nechcela spolupracovat. Ale inak bol velmi mily, aj napriek tomu, ze uz bolo 6 vecer a bolo na nom vidiet, ze uz je tiez unaveny, stale bol vysoko profesionalny, mily, vsetko nam pouzkazoval, povysvetloval, pomeral kazdy organ, kazdu kosticku a este vladal aj vtipkovat 😉 Stale rovnako skvele aj po dvoch rokoch 😀

tintiniacik
4. nov 2009

Ahojky ja som objednana na 10.11 na 3D s tym ze som asi trosku pozabudla co si tam mam priniest niesom si ista ci len uterak alebo este nieco ine.

ada18211821
4. nov 2009

len uteracik teda mne tak bolo povedane..

tintiniacik
4. nov 2009

dakujem krasne dufam ze to bude krasny zazitok 🙂

mirinda10
6. nov 2009

kocky neviete kolko stoji 3D v GynFiv a ako dlho sa caka

kisska
6. nov 2009

tintiniacik - pridala by som este prazdny obal na CDcko, CD dostanes, len obal nie 😉 ale ak zabudnes, nic sa nedeje 😎

tintiniacik
6. nov 2009

dakujem pekne

tintiniacik
11. nov 2009

Ahojte tak včera sme boli s priatelom na 3D a bolo to niečo úžastné určite všetkým odporúčam je to krásny zážitok na celý život

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre