Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

luly13
11. nov 2009

ahoj, v ktorom tyzdni si bola? lebo ja som objednana na 24+1 a neviem, ci to nie je skoro (morfologicky uz mam za sebou). ci bude maly pekne vidiet. kolega mi vravel, ze oni boli az v nejakom 28-29 tyzdni. vtedy je uz babo pekne obalene tukom a krasne vidiet crty tvare.
tak neviem, ci to mam posunut, alebo nechat tak.

tintiniacik
11. nov 2009

ja som v 22 a bolo krasne vidno vsetko som uplne spokojna 🙂

dejna3
11. nov 2009

ahojte,
chcem spýtať - mm sa môže uvoľniť z práce (robí aj víkendy) až pred vianocami 😝 , to budem už cca v 25tt.. nie je neskoro na 3D? boli ste niekto takto, máte podobnú skúsenosť? 😕

matula01
11. nov 2009

Poznam maminy, co boli v 30 tt a boli spokojne. Takze 25 tt je podla mna uplne v pohode.

kisska
11. nov 2009

dejna tiez si myslim, ze 25tt je v pohode, aj ked neskor ako v 30tt je uz babo prilis natlacene a nehybe sa uz tolko 😉

capy
11. nov 2009

my sme boli v 23 tt a bolo to nieco uzasne. dokonca bol s nami aj nas starsi syn.

dejna3
11. nov 2009

tak ďakujem babuľky, veľmi ste ma potešili 🙂

dejna3
12. nov 2009

kočky,
chcela by som vás poprosiť, ak máte tel. číslo, na ktorom by som sa mohla objednať, pošlite mi prosím do IP... nejak im totiž nefunguje stránka a nemôžem sa dopátrať kontaktu 😒
vopred ďakujem 😉

vladkaz1
14. nov 2009

cafte baby kolko je ponovom suma na 3D alebo 4D????? nefunguje im nejako stranka neviem sa nicoho dopatrat 🙂

matula01
14. nov 2009

Mne po telefone povedali, ze budem platit 40 euro, ale nakoniec som platila 45. I ked nechapem prec 😖 Len v tej chvili som bola tak rada, ze som videla maleho, ze ma ani nenapadlo sa ho na to spytat.

vladkaz1
14. nov 2009

aha super a teraz si bola niekedy? chcem sa objednat len chcem vediet ceny ,lebo moja segra platila este pred 2 mi rokmi 600Sk .. tak pekne zdrazelo Ilavsky u nas ma uz 80E to sa mi zda hrozne vela 😖 😀

angieee
14. nov 2009

Ahojte

Ja som bola na 3D v Hlohovci 25.10 to som bola v 23 týždni mám krásne fotky a DVD platila som 45 eur bola som v nedelu ale je to nezabudnutelný zážitok aj teraz si to hocikedy pustím a dr spravil všetky vyšetrenia čo mohol a 7 fotiek mi vysí na chladničke 😀

vladkaz1
14. nov 2009

je super takze som rozhodnuta ,pojdem sa objednat alebo zavolam ,45 si platila asi prto ze ta vysetroval cez viikend inak je zevraj 40 cat plus ja si musim priratat cestu ,ale lepsie nez 80 u Ilavskeho ne?
Suuuper s ma potesila ze to neni az take drahe 🙂

nili
15. nov 2009

Ahojte baby, bola by som velmi vdacna za tel cislo do Hlohovca. Som v 19. tyzdni a rada by som sa objednala na vysetrenie. Dakujem!

zuzana39
18. nov 2009

Ahojte tehulky,som tu nová som v 15-tom týždni a rada by som sa objednala na 3d do Hlohovca,ale neviem sa dopátrať kontaktu,stánka im dáko hapruje.Nemáte náhodou niektorá t.č.? Dakujem pekne.

zana11
18. nov 2009

ahojte, našla som na internete 3D ultrazvuk v Hlohovci. T.č. 033/7425754, je to firma ULMUS,s.r.o., MUDr. Vladimír Brešťanský, Za poštou 8, Hlohovec. 🙂
Ja sa tam tiež chystám, ale ešte počkám dva týždne, lebo teraz som v 18-tom, tak keď budem v 20-tom sa objednám

nili
18. nov 2009

Caute, konecne som sa dopatrala ku kontaktu, aj som sa objednala. Pani sestricka mi navrhla tri terminy, dokonca aj nedelu. Treba si zobrat iba uterak, zrejme CD daju. Uz sa na to velmi tesime s manzelom 🙂 Pekny den

vladkaz1
18. nov 2009

Super diki za info ,ja som este len v 14 tom mam este cas ale budem sa objednavat povie mi niekto uz konecne tu cenu???? 😀 hore bola uvedena 45E tak plati? 🙂

malaska
18. nov 2009

Vladkaz 1 - tá cena je taká, akú tam písali baby. Cez týždeň 40 a cez víkend 45 E.

scarlette
18. nov 2009

nili ja som tam bola v lete a cd si bolo potrebne priniest, resp. hovorili DVD+R tak neviem ci len sestricka nezabudla 🙂

matula01
18. nov 2009

ja som tam bola v auguste a DVD som nosit nemusela. Iba uterak.

dia..
18. nov 2009

vladkaz1 cenu ti povedia ked sabudeš objednávať ,ale ja som tam bola nedávno a cena bola 45 € a uterák som si nosiť nemusela 🙂

vladkaz1
18. nov 2009

super dik tesim sa hrozneeee 🙂

dejna3
18. nov 2009

ja som sa dnes objednávala, sestrička povedala, že si mám priniesť len uterák... dvd nespomínala 😉

aknomis
14. jan 2010

trošku mimo témy, ale prosím vás, neviete či je v Hlohovci endokrinolog?

barbyes
14. jan 2010

ja som sa tiež dnes objednala. a v ktorom týždni ste objednané?? ja idem uprostred 21tt

aknomis
16. jan 2010

trošku mimo témy, ale prosím vás, neviete či je v Hlohovci endokrinolog? alebo endokrinologicke vyšetrenie robi aj gynekolog Breštansky?

zuzka1982
18. jan 2010

Ahojte, 3D sono v HC mozem len odporucit, je to zazitok na cely zivot, my sme boli v piatok s manzelom a MUDr Brestansky bol neskutocny. Urcite mouem len odporucit. Staci len uterak, CD daju aj fotky.

catyka
19. jan 2010

Tak uz sme aj my objednani 🙂 Ideme za dva a pol tyzdna. Volnych terminov bolo dost. Tesim saaaaa 😀

veri233
26. jan 2010

dobry vecer prajem mala by som taku malu prosbu ci by ste mi vedeli dat niekto adresu na to 3D v hlohovci pocula som o tom vela dobreho tak by som chcela poprosit o tu adresku dakujem vopred
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre