Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

orchidea8
9. mar 2012

@martynnka...chcela som sa len spytat, stacila ta sprava z Hlohovca ci isla si este na dalsi morfolocky ?

klemente
16. mar 2012

dany má pravdu, už to stojí 50 eur. Dnes som tam volala.

esstela
16. mar 2012

@erika222 nechod nikde na ultrazvuk,škodi dietatku,deti su hyperaktivne,ked je všetko v poriadku,tak nikam nechod

esstela
16. mar 2012

Ked je všetko ok,nechodte na tie ultrazvuky,škodi to,ved si prečitajte posobenie zltrazvukovych vln na plod

matulka82
16. mar 2012

@dany4 takisto mam taku skusenost 😔 bola som v 27tt. a zvysok tehu som preplakala.Dr.nasiel drobcovi cysty na hlavicke,a sice podotkol ,ze sa to obcas stava a mou zmiznut,ale taktiez ,ze nemusia 😢 a to teda ,radsej nevediet taku info,pri prvom som na takejto vymozenosti nebola,pri druhom som si povedala,ze obetujem peniazky,ale nestalo to za to.Uz nikdy by som na toto sono nesla.maly sa narodil zdravy,bez cyst ,ale ten strach a slzy neprospeli ani malemu ani mne,vobec som si to neuzila ☹

klemente
27. mar 2012

Baby, viete mi niektorá poradiť, ako sa dostanem zo stanice (neviem či je autobusová a vlaková na tom istom mieste) k dr. Brešťanskému? Nejaké inštrukcie? Je to náročné hľadanie?

karcha
9. apr 2012

@zlatka0604 Prosim ta a kde v seredy to je a da sa objednat aj telefonicky?mas tam kontakt na sestricku?

ankat
24. júl 2012

ahojte 🙂 chystam sa na 4d ultrazvuk do Hlohovca v nedelu a stale rozmyslam aku hudbu si vybrat na to dvd 🙂mate nejake tipy ?

katren
24. júl 2012

@ankat mozes si vybrat aj z toho, co tam ma on....my sme si dali klavirne 😉

ankat
24. júl 2012

@katren aj my by sme chceli take nieco snad si tam vyberieme 🙂 🙂 dufam ze nebudeme dlho vyberat,lebo niekedy sa vobec neviem rozhodnut 😀

danulik500
1. aug 2012

@ankat a DVD si máš priniesť ty alebo to ti tam dajú, lebo pred 3 rokmi som si musela priniesť a teraz mi sestrička nekázala. Ďakujem

aknelka22
1. aug 2012

@danulik500 ahoj nic si nosit nemusis DVD je v cene 😉

danulik500
2. aug 2012

@aknelka22 ďakujeeeem 🙂

bela80
3. sep 2012

Caute, ja by som sa chcela len informovat o tom 3D v Hlohovci aka je tam aktualna cena kedze na nete maju 30euro a vy tu pisete o 50euro. A este ci robi vysetrenie syn pana doktora alebo .....
Ja som totiz uz bola na tomto vysetreni v Hlohovci a chcela by som ho absolvovat aj teraz ale jedine u syna teda nie som si ista ci je to syn .
Zatial dakujem

aknelka22
4. sep 2012

@bela80 ja jsem tam byla koncem jula plati se 50E na netu maji stare info. Nejlip se objednat cislo co maji na jejich web strance plati. Doktor co delal vysetreni ma asi kolem 40let tak to je asi syn 🙂

katren
4. sep 2012

@bela80 50€ 😉

sofia450
10. sep 2012

čawte som v 27tt a chcela by som ísť na 3D ultrazvuk... som z TT, tak som sa chcela objednať sem ale ako čítam všetci veľmi chvália Hlohovec... Aj cena je o dosť lepšia ako tu čo čítam 600-,sk je super cena... Mohli by ste mi poslať číslo na doktora z Hc ktorí to robí za takúto cenu?? dakujem 🙂

katia7
11. sep 2012

@sofia450 taky uz neexistuje 😒 ta info o cene je zo zaciatku diskusie kuk datum 😉 teraz stoji 50 eur

caroline123
10. okt 2012

@katia7 ahoj Katka, v tych 50€ je vsetko,aj video,aj fotky na DVD?

katren
10. okt 2012

@caroline123 ano, je v tom vsetko a este aj komplet vysetrenie babatka a vysledky na 3 A4-ky 😉

kristina36
10. okt 2012

Aj ja som bola v Hlohovci a bola som sklamana, islo to ako na beziacom pase, predomnou mamicka, po mne uz cakala dalsia a to som bola objednana vecer na 19:00, malinky sa nechcel otocit tak, aby ho bolo poriadne vidno, takze doktor mi trosku pomenil polohu a za 20 min bolo po vsetkom a mala som z toho pocit, ze rychlo rychlo, lebo uz vonku caka dalsia mamicka :( To uz ultrazvuk, ktory som absolvovala v nemocnici u doktora ( pôrodnika) trval dlhsie. Ale aspon som bola ubezpecena, ze je vsetko ok.

caroline123
10. okt 2012

@katren dakujem. 😉

katia7
11. okt 2012

@caroline123 ahoj 🙂 ano je, inak ja som tam bola cca pred troma rokmi, tiez to netvalo avizovanu hodinu ale ja som zas bola rada a vzhladom na to ako sa o skodlivosti uzv teraz diskutuje tento krat tam nejdem vobec 😉 skratka som uz zmagorena z tolkych protichodnych informacii 😒

silvuskaa
18. okt 2012

ahojte, v ktorom tyzdni ste sa objednavali? ja som teraz v 18tT, mam tam uz volat? Viem ze vysetrenia robia od 21 - 26tt ale ci nie je este skoro sa objednavat.

zaza218
18. okt 2012

Ja som tam volala asi v 18.tom tyzdni a hned ma aj objednali

lenyy
18. okt 2012

a viete poradit ci je lepsie ist k "staremu" alebo radsej k " mlademu" dr. brestanskemu? dik

katren
18. okt 2012

@lenyy to si nevyberies.....daju ti termin a bud beries alebo nie....maju dost plno, takze ja by som nevymyslala....

katren
18. okt 2012

@silvuskaa urcite nie je skoro, je to vychyreny UTZ a mavaju plno, takze radsej skor.....

katren
18. okt 2012

@lenyy a inak, ja som mala pri Dominike mladeho, pri Miskovi stareho a teraz zas mladeho a rozdiel som nevidela.....obidvaja vsetko obkecali, vysvetlili....

silvuskaa
18. okt 2012

@katren dakujem idem volat....

inak ako citam aj zle skusenosti maju mamicky, no ja klop klop som mala stareho dr. a bol super, srandoval aj ked ja som bola taka vyplasena ze sa smial na jeho vtipoch len manzel.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre