Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

to.beruska
18. jún 2009

no super tak potom ti napisem aby som presne vedela.no my sme chceli ist uz teraz v juny ale ked som tam volala v maji tak nemali volne na jun uz len jeden termin a ten nam akurat nesedel.no my mame termin na 13.11 piatok este aj alebo podla sona co sme boli v 14tt tak nam to posunul na 9.11.tak ideme na velky ultrazvuk na buduci tyzden piatok tak uvidime

ewinna
20. jún 2009

ahoj to.beruska
no objednali ma na 22.7., mohla som si vybrať čas kedy prídem, sestrička bola milá. Tak som zvedavá...aj ja mám zatiaľ termín 13.11., nebola som ešte na uzv, ktorý by mi to potvrdil, alebo vyvrátil...teraz v stredu idem do poradne, tak možno mi to povie už presnejšie a dúfam, že už budem vedieť aj čo to je, nech to stále nie je len to...ale nech už je to on alebo ona...veľmi sa na to teším, keď mi to dr.povie.... 😀 a kľudne napíš, cestu ti vysvetlím...ahoj

to.beruska
20. jún 2009

ajoj ewinna:ja sa tiez uz neviem dockat co to bude.no malinke lezalo utorok tak ze doktorka myslela ze to bude chlapec ale nakoniec povedala ze si neni ista ze je tam urcite pupocnik a prekryva sa to.ale ved piatok ideme na sono tak uvidime.tam maju lepsie sono

juliett99
20. jún 2009

to. beruska uz ides na 3D?, super ja idem az 7. jula,, tiez sa nevieme dockat.. 😉 ides do HC??

ewinna
21. jún 2009

ahoj to.beruska: tak mi daj potom vedieť, čo ti povedali na sone.....ja sa už neviem dočkať stredy!!! dnes som mala problémy s tlakom, musela som utekať na pohotovosť, ale už som ok... 🙂 Na 3D ideš 13.7.??? odkiaľ si??

aanda
21. jún 2009

ahojte, aj my sme boli v Hlohovci na 3D. Pan doktor tam bol ten starsi... taky super srandista... stale sme sa z drahym vypytovali na vsetko a on nam vsetko vysvetli... mozem odporucit! 😉 Ma peknu ambulanciu, moderne zariadenie a ludsky pristup... Myslim, ze tam ordinuju dvaja - otec a syn..

luka04
24. jún 2009

ahojte to.beruska a ewinna 😉 ja mam termin nejako okolo vas..tiez ideme do HC 10.júla....mojmu doktorovi sa zda, ze to bude dievcatko,ale nic nie je na 100% tiez sa neviem dockaaaat...

allinka79
24. jún 2009

luka - ako velmi dopredu sa treba objednat? Ako dlho si cakala? My sme zatial v 13tt, chceme ultrazvuk ale nevieme, kedy sa asi objednat... neporadis?

juliett99
24. jún 2009

alinka 3D je najlepsie az okolo 21tt do 27tt ,, vtedy su miminka dobre vidiet 😀
vraj nejaky 23tt je naj 😀 😀

luka04
24. jún 2009

ahoj alinka..ja som tam volala ked som bola v 17 tyzdni, pre istotu skor, lebo som pocula ze mavaju plno..a dali ma o 5 tyzdnov az...sestricka sa ta opyta v ktorom si tyzdni a podla toho ta objedna...vraj je najlepsie tak okolo 22-23tt, kym neni babo moc velke..kamoska bola v 25 tt a nemestil sa maly poriadne na monitor, vraj je lepsie vidiet cele babenko 😉 nie po castiach...a chces ist tiez do Hlohovca??

allinka79
24. jún 2009

vaham mnedzi BA,Zahradnicka a tymto... co som kuk na stranke tej Zahradnickej, tak je tam nieco ze medzi 13 a 17 tt, a potom 25-27 tt tvar... tak ja neviem ze kam ist

luka04
24. jún 2009

a kam to mas blizsie?? ci je to jedno?

allinka79
24. jún 2009

som z Blavy, takze Blava... tu to stoji 1500 sk, hlohovec menej, ale zase prejazdime... o cenu nejde, skor ma zaraza, ze si tie info dost protirecia... takze neviem. Musim dohodnut s drahym. Ozaj, kedy mi vedia povedat, co cakam? z ultrazvuku?

berus222
24. jún 2009

baby,ja som bola v 28.tt a maly bol krasne vidiet. aj doktor povedal, ze je lepsie ist takto neskor ako v 22. tt

allinka79
24. jún 2009

berus, a kde si bola?

luka04
24. jún 2009

tak to asi ozaj radsej BA...ja som z NR ale o Hlohovci som pocula lepsie hodnotenia, tak idem tam...vies co, mne povedal moj doktor prvu domienku co to bude na minulej kontrole a to som bola v 17tt 🙂 ale uz som sa stretla a s tym, ze skor povedali...ale vtedy to neni vobec iste este...ja ani teraz neverim na 100% iba na 90 % ale tajne dufam, ze to tak bude.. 😉

allinka79
24. jún 2009

luka, a co by to malo byt? Ja som uz zvedava a viem, ze to vedia povedat uz aj v 16... ale tiez by som tomu neverila, az kym by som malicke nevidela 🙂

luka04
24. jún 2009

dievcatko 😀 ty by si co chcela?

allinka79
24. jún 2009

dievcatko, drahy chce chlapca - moja aj jeho sestra mju dievcatka, a vela ludi mi vravi, ze to bude chalan, ale kedysi mi vsetci vraveli, ze baba... tak ci onak, nech je zdrave... 🙂 zatial je to ona - ona fazulka 🙂

luka04
24. jún 2009

presne tak..nech su len zdravucke.. 😉

allinka79
24. jún 2009

aloe som si nemyslela, ze toto niekedy poviem. Ale ked je baba tehotna, a nebodaj s problemami, tak to vnima uuuplne inac. 🙂

luka04
24. jún 2009

pod do fora Som tehotna...aby sme tu nekazili o sone nasim kecanim,hm? 😉

allinka79
24. jún 2009

oki

berus222
24. jún 2009

ja som bola v hc

allinka79
24. jún 2009

a v ktorom Tt?

syko1
24. jún 2009

nam robili v ZA 3d sono a bola to bomba ;)

allinka79
24. jún 2009

ZA je dost daleko z BA... 🙂

syko1
24. jún 2009

jj ;) ale aj tam to robia ;)

allinka79
24. jún 2009

SA nehadam... ked ojdem okolo, tak sa dohodnem a zastavim 🙂

luka04
26. jún 2009

ahojte baby, neviete mi niektora povedat kolko stoji toto sono v Hlohovci? idem tam, tak nech viem, na co sa mam pripravit...dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre