Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

allinka79
27. júl 2009

ahojte,
my ideme 20.8. ... to budeme v 20 tt + 4 - nebude to moc skoro? Ale asi nie, ze?

tilly
27. júl 2009

my sme už doma 😀 bolo to krásne 😉

allinka79
27. júl 2009

tilly... ako dlho to trvalo? Akoto asi prebiehalo? mna dnes objednali a uz sa neviem dockat...

to.beruska
2. aug 2009

ajojte!tak my sme boli dnes.bolo to super.urcite ziadna nebude banovat

klauduska
3. aug 2009

Ahojte,

my sme boli vcera o 14,30,ordinoval syn Brestansky,bolo to super,no priznam sa,ze som cakala trosku viac....Vysetroval nas cca 20-25 minut,10 fotiek a 45 eur...

Ale hlavne,ze drobcek je v poriadku a zdravucky!!!!!Teskame sa velmi!!! 😉

lia
3. aug 2009

ahojte,od kedy do kedy robia 3D??aj poobede alebo iba doobeda??

klauduska
3. aug 2009

aj vecer lia.... 😉

luka04
3. aug 2009

lia..ja som bola o 18.00 🙂

juliett99
3. aug 2009

ahojky lius,
3D robia cele dni,, dokonca aj v nedelu,, zalezi kedy ta objednaju 🙂 ja som bola dokonca 18:30 a viem ze robi aj v nedelu len to stoji vtedy 40 eček 🙂

lia
3. aug 2009

tak zmena dievcata,dvd uz netreba nosit a cez tyzden to stoji 40 eur a cez vikend 45 e 😉
doobeda maju len ambulanciu gynekologicku a poobede robia 3D 😉
neviem juli, hutam ci neostaneme v ba na 3D,uz sa mi to az tak neoplati 😒

juliett99
3. aug 2009

ale no teda uz isli z cenou hore no toto?? ☹
lius a kolko stoji 3D v BA??

lia
3. aug 2009

63eur,70,ako kde

juliett99
3. aug 2009

hmm tak to je podstatne drahsie,, moja svagrina je zo senca a ona bola radsej tu v HC a tiez bola velmi spokoja,, a na kedy ta objednali??

lia
3. aug 2009

v hlohovci myslis??23.7.,ale ja ked priratam k tomu aj benzin,tak ma to vyjde tak isto a nemusim nikam cestovat.
ale rozmyslim si to,uz sa viac priklanam k tej ba

juliett99
3. aug 2009

ved to asi aj hej,, no rozhodni sa ty moja,,aspon nemusi cestovat moja,, 🙂
a aky ste mali vikendik?? ako si prezila to hrozne teplo??

lia
3. aug 2009

ani nepytaj,je to hrozne,puchnem jak buchta na pare 😅 😀
idem sa naobedovat a pridem ta kuk k nam do temy 😉

juliett99
3. aug 2009

oki tak dobru chut , pekne sa napapinkajte hviezdicky,, 🙂
aj ja kysnem mrkni fotecky,, dnes som sa vazila uz mam +15kil 😒

tilly
3. aug 2009

nás pozeral celú hodinu, tiež nám dal asi 10 fotiek + DVD, stálo nás to 35 Eur... a to nám DVD dal, lebo, to čo sme priniesli bolo zlé (kupoval ho mm...)

my sme tiež cestovali do HC, dialnica stála 5 eur + benzín, ale stálo to za to, v BA nebol ani taký prístup ani kvalita... tam sme boli v 16tt

to.beruska
3. aug 2009

no my sme tiez platili 45 a bol tamjeho syn,tiez nam to trvalo okolo 25 minut.ale aj tak sme boli spojokojny

zusika
4. aug 2009

ahojte, ako dlho sa caka na to vysetrenie? teda kolko vopred sa treba objednat....
mimochodom mam to po panelakom, takze cestovne naklady nula €.... vyhoda, vsak 😉

tilly
4. aug 2009

zusika, super 😉 ja som sa objednávala týždeň vopred, ale to bola náhoda, že sa uvolnilo miesto, stačí, keď sa objednáš tak dva tt dopredu

ako vieš, ktorý je syn? koľko asi môže mať syn a koľko otec?

juliett99
4. aug 2009

zusika ja som sa objednala v 17tt a objednali ma az na 23 tt takze treba sa skor objednat,, 🙂

tily medzi nimi dvomi je dost velky rozdiel syn je mlady vysoky ciernovlasy a jeho otec je maly gulaty a tiez ciernovlasy. 😀
ja som tiez z HC takze viem ako vyzeraju..
ja som tiez mala jeho syna..a boli sme fakt spokojny 🙂

tilly
4. aug 2009

čiernovlasý? kurnik, teda neviem, či som si dobre všimla, ale mne sa zdal šedivý... ale bol skôr menší a gulaty...

no moc som si ho nevšímala, skôr obrazovku teda...

zusika
5. aug 2009

baby, "stary" nema vlasy vobec. 😀 ..teda je skoro bez nich.... 🙂 denne ho stretavam a Saso je spoluziak zo strednej, ma 27/28 ... baby si ho chvalia...
Drzim palce! ja budem mozno volat o 2-3 tyzdne

kika7
9. aug 2009

Ahojte, my ideme dnes do HC. Volala som tam pred týždňom a sestrička mi najprv povedala, že majú volné až koncom augusta ( to už by som bola v nejakom 28 tt ), ale všimla si, na 9.8. im vypadla jedna baba, tak ma dala namiesto nej. Takže mali sme štastie, že sme boli relatívne rýchlo objednaní. Nám kázala si doniesť len uterák, pýtala som sa jej na DVD, či si máme doniesť ( ako som čítala tu ), hovorila, že nie, tak ale pre istotu si donesieme. A cenu nám povedala 45€. Uvidíme ako to všetko bude, dám vedieť...

mirusqa
9. aug 2009

ja som bola u Brestanskeho st. v 21 tt. vysetrenie trvalo hodinu a stalo to za to. urcite nelutujem a odporucam kazdemu. je to zazitok a pamiatka na cely zivot. vsetko nam poukazoval, zodpovedal vsetky nase otazky a doky je velky srandista. cely cas sme sa dobre zabavali, k tomu dobra hudba 🙂 🙂 🙂

to.beruska
9. aug 2009

no my sme boli tiez velmi spokojny.tiez sme platili 45 eur.a hudbu si mozes vybrat.urcite tiez nebanujeme.a tiez muzickovi sa to velmi pacilo.a ked mali zacal zivat tak mal az slzy v ockach.

kika7
9. aug 2009

Tak, už to máme za sebou. Nás vyšetroval asi 25 minút, ale vcelku mi stačilo, lebo ma to trochu bolelo ako tlačil s tým prístrojom na brucho. Tiež sme si mohli vybrať hudbu. Bol to naozaj zážitok, keď sme videli ako bábätko vyzerá. A doktor nám vysvetlil naozaj všetko, čo kde má. Cd sme nemuseli mať svoje, dal nám on. A platili sme 45€.

bludicka1
9. aug 2009

ja som bola 2x pri oboch tehotenstvach, prvy krat pri starom a druhy pri mladom. Mne lepsie sadol stary, bol riaden srandista, ale ani mlady nebol zly. Ja som pri prvom platila 500SK a pri druhom uz ani neviem, tusim 1000 SK.... no riadne to islo hore 😅

vierka
12. aug 2009

ahojte baby... ja som sa objednavlaa cca 2 tyzdne dozadu a sme objednany na 20.9. - takze mame este casuuuuu kym drobca uvidime... Kazali priniest len uterak a bude sa platit 45 eur kedze je to v nedelu...
A aku tam maju vlastne hudbu na vyber??? co ste si vybrali??? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre