Odporúčam 3D/4D ultrazvuk v Hlohovci

jojo61
12. nov 2006

Ahojte, my sme boli v hlohovci a stalo nas to iba 600 Sk, bolo super, doktor bol mily, venoval sa nam asi 45 min a mame aj DVD a fotky.... vysoko odporucam..

lenka23
15. mar 2010

už sa neviem dočkať, dúfam že naše maličké nebude robiť tajnosti 😉

lenka23
15. mar 2010

určite sa vám zajtra ozvem

zuzana76
15. mar 2010

drzime palce 🙂

ja este 4 tyzdne cakania 😖

pepppe
15. mar 2010

ja som mala mladeho,,,,bol fajnovy vsetko nam ukazal prsteky,aj plodovu vodu ci je vsetko ok a tak,ze som este o tyzden viacd,,,malinky je vacsi o tyzden,ze predpoklada ze budem ajo tyzden rodit skor.....fajnovo sa cakalo v cakarni paradny velky gauc a telka 😉 kukala som si tak divokeho anjela 😀

dijado
15. mar 2010

neboj, on si detičky "poštuchá" s tou sondou tak, aby sa mu natočili tak ako on potrebuje. ja som tam nešla ani preto aby som vedela pohlavie, ale preto, že on premeria všetky kostičky, popozerá orgány atď., až potom sme boli kľudní, že všetko je ako má byť. ostala som prekvapená, že na konci mi dal asi 20 fotiek.

filipka21
15. mar 2010

aj my sme tam boli a bolo tam super ja som tiez mala mladeho a fotiek som tiez dostala plno ked budem cakat druhe tak pojdem ku nemu znova 😉 😀 😉

mima89
15. mar 2010

baby aj ja by som sa chcela objednat ale bojim sa ze uz je neskoro som v 24tt a objednava sa mesiac dopredu, myslite ze sa to este da?

lenka23
16. mar 2010

ahojte, ako som sľúbila, hlásim sa 🙂
dnes som bola v Hlohovci na 3D ultrazvuku. Každej vrelo odporúčam. Pán doktor je veľmi príjemný,
všetko povysvetloval, odmeral a ukázal. Máme asi 10 fotiek a cca 20 minutové DVDčko.
A aby som nezabudla... budeme mať chlapčeka 🙂

matenka
16. mar 2010

mima, mne povedali že najlepšie je robiť ultrazvuk v období 20-30tt, takže to by si ešte v pohode stihla

zuzana76
16. mar 2010

lenka, blahozelam a teda super, ze je vsetko v poriadku. Aspon uz mozete vyberat vybavicku ladenu do modra 🙂

mima, mne chceli dat termin dokonca o 3 tt, ale cez tyzden a ja som moha jedine v nedelu, tak preto som mala termin na sono az o 5 tyzdnov, ale do toho mesiaca to podla mna kludne stihnes. a do 30 tt je to v pohode

pokahontas2
7. apr 2010

ahoj, viete mi prosim povedat, kolko je v hlohovci aktualna cena za 3D sono, a kolko treba cakat na termin? ev. ci sa da vybrat den, ktory mo vyhovuje?diki 🙂

pepppe
8. apr 2010

pokahontas,,,ja som cakala nieco kolo 2tyzdnov,,ceztyzden sa plati 40eur a cez vikend 45,,,,,ale za tie peniaze to stoji zato,,,uzastny zazitok to bol

barbyes
8. apr 2010

neviete niektorá čo stojí ten 4D a v ktorom týždni sa tam presne má ísť?

pokahontas2
8. apr 2010

dakujem pepppe 🙂 rada by som tam isla, len som sa neskoro spamatala, tak dufam, ze to este stihneme, som v 23 tyzdni..

lucinika
8. apr 2010

prajem pekny vecer 🙂

mala by som na vas par otazok,momentalne som na konci 16 tt a tak zacinam uvazovat nad moznostou 3D/4D ultrazvuku,citala som mnoho for ale neviem sa v nich zorientovat ale jednoznacne zo skusenosti chodi vacsina buducich mamiciek prave do HC MUDr. Brestanskemu??? Preto by ma zaujimalo kolko takyto ultrazvuk stoji a ci su v cene zahrnute aj vyhotevenie fotografii a videa a taktiez v ktorom tt by bolo najidealnejsie tam zajst?

domeli
11. apr 2010

lucinika, ahoj. Už to tu bolo spomínané viackrát - možno si si to našla na predošlých stránkach. UTZ v HC sa robí medzi 20. - 30. tt., stojí to 40 eur cez týždeň, 45 cez víkend, dostaneš aj fotky (no nie originál fotky, ale z tlačiarne, my sme dostali 8 ks), aj DVD (20-30 minútové). A kedy ideálne? My sme boli v 20. tt, lebo som potrebovala urobiť morfologický ultrazvuk a keďže to vyšlo na Vianočné sviatky, nik iný mi ho nevedel v tom termíne spraviť. Ale sestrička v telefóne ma hneď upozorňovala, že k"rajšie zábery" budú okolo toho 24 tt., vtedy je už babätko viac obalené tukom. No my máme krásny zážitok a spomienku aj z toho 20. tt. A lekár je fakt sympoš a odborník - všetko premeral, povysvetľoval, posrandoval.

pettraa
12. apr 2010

kočky, rada by som sa vás dotázala, či ste absolvovali 3-4D niektorá i v 32 tt, ak áno aké to bolo, myslím ako bolo bábko vidieť 😵

mima89
13. apr 2010

baby som objednana uz tuto nedelu 18.4. ale obavam sa jedneho-ze male sa nam neukaze takze nebudeme opat vediet co skryva kedze stale je otocene zadockom....myslite ze sa to oplati?? uz sa neviem dockat..

pepppe
13. apr 2010

😉 mima oplati,,,,,urcite nieco uvidi,,aj ja som bola v hlohovci,alex tvar ani za svet ukazaat ,ale co ma medzi nozkami,to hnedukazal 😉

mima89
13. apr 2010

peppe no snad hej...inak bude prekvapko pri porode :D uz by som aj vecicky rada kupovala tak snad sa umudri 😒

blondinka42
14. apr 2010

a aky je rozdiel medzi 3D a 4D ultrazvukom?ktory je lepsi,ci to je to iste??????????????

domeli
15. apr 2010

neviem, ci tomu správne rozumiem, ale v HC prepínal 2D (normálne, ako keď robí sono Tvoj gynekológ), 3D (pekne vidíš trojrozmerne bábätko) a 4D (myslím, že je to to, že potom to 3D otáčal zo strán, z ktorých potreboval telíčko a orgány premeriavať). Ja som si to takto laicky odôvodnila, podľa toho, čo som počula.

rubinka
15. apr 2010

Baby 3D sú tie trojrozmerné fotky bába a 4D sú tie videá, teda trojrozmerný obraz v pohybe. 🙂 čiže vidíte ako sa bábo hýbe v reálnom čase.

mima89
18. apr 2010

prave sme prisli z HC, doki bol taky sympos aj´posrandoval, vsetko poukazoval vysvetlil...fakt sa to oplati za tie peniazky..... skvely zazitok odporucam...

tadotami
18. apr 2010

baby zaujimalo by ma ako dlho sa caka na toto vysetrenie a ako sa da objednat.dakujem

mima89
18. apr 2010

no ja som tam volala v 25tyzdni a bola som tam az v 29tom a robia to len do toho 30tt....takze tak...a objednava sa tam telefonicky ak chces napisem ti cislo cez ip

tadotami
18. apr 2010

mima budem rada

martinkkka22
18. máj 2010

Baby čaute..ja som sa tam tiez teraz objednala na jul...sa straasne tesim. 🙂

tamka84
11. jún 2010

ahojte, neviete náhodou, nemali oni aj internetovú stránku? ja som bola u nich keď som bola prvý krát tehu, a sa mi zdá že som vtedy našla aj ich stránku ale teraz sa mi nedarí, už ani číslo nemám uložené....poprosím vás o nejaký kontakt. dakujem

dadika1114
14. jún 2010

ahojte vsetky skoro pisete ze ste boli az po 20 tyzdni .... no ja by som chcela ist do 20... teraz som v 16 a chcela by som ist tak v 17-18 ak by sa dalo vybavit ... chceli by sme vediet aj pohlavie a aj ci je maline zdravucke.Bude vediet uz aj teraz co to bude?citala som ze od toho 15 sa da zistit.Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre