Odporúčanie gynekológa na morfologický ultrazvuk?

ajka30
19. nov 2008

Ahojte tehulky, chcela by som vas poprosit o radu.
Chcela by som ist na morfologicky ultrazvuk, je potrebne odporucanie od mojho gynekologa? V ktorom tyzdni je najlepsie ist na vysetrenie?
Viete mi odporucit nejakeho dobreho lekara/centrum v BA alebo okoli? Ake su ceny?
Dakujem.

mucinkaa29
28. aug 2012

Ahoj kočky ,prosim si radu,Dr. ma odporučila po amniocenteze na morfologicky ultrazvuk Dr.čunderlikovy vie my niektora povedat čislo?volala som tam ale iba odkazovač .Adresa?Proooooooooooooosim ktora bola uneho na morfologickom vyšetreny?cena?dikes 😉 😉 😉

moon1979
28. aug 2012

@mucinkaa29
tam sa skôr ako po 15 hodine ani nedovolas, pretoze ordinuje az poobede do neskorych vecernych hodin. Ja nie som jeho pacientka ale platila som 70 eur

mucinkaa29
28. aug 2012

@moon1979 dakujem za info no už som to našla že až po 15.30 h,aj ked ma odporučily po amnio??tak 70 ečok?

moon1979
28. aug 2012

@mucinkaa29
to netusim, ked sa budes objednavat u sestricky tak sa opytaj 🙂

janinka13
28. jan 2013

@rienok a boli ste v tom Brne či nie?

janinka13
28. jan 2013

Boli ste niekto na morfologickom vyšetrení v Brne? Koľko ste platili? A robili Vám vtedy i 3D/4D?

rienok
29. jan 2013

@janinka13 ahoj, nebola som v Brne. Bola som 4x tu v Bratislave u mudr. cunderlika 🙂

janinka13
31. jan 2013

@rienok A môžte mi v správe popísať bližšie, kde to je, koľko trvá vyšetrenie, aký je p. doktor, čo stojí a podobne, bola by som v´dačná za každú info 🙂

kika1981
22. feb 2013

Ahojte, ja by som tiež chcela vediet niečo viac o p. Dr. Čunderlíkovi, al. som ešte počula o Dr. Holáňovi obidvaja robia morfologický usg vyšetrenie, ale neviem aká je tam cena, al. ked žena ide s výmenným lístko to uhrádza poisťovňa ? Inak hej čítam vyššie že to stojí 70 Eur aj s DVDčkom ?

ela007
26. feb 2013

@kika1981 @janinka13 Ahojte baby, ja som bola u dr. Holana na morfologickom vysetreni plus 3D, mozem fakt len odporucat, super pristup, povysvetloval, vysetrenie trvalo asi hodinu, aj sme sa zasmiali 🙂 Urcite nebudete lutovat...

Co sa tyka ceny vysetrenia:
S doporucenim (vymenným listkom): morfologia (organova diagnostika) 2D : 10Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 62Eur

Bez doporucenia (bez vymenneho listka): morfologia (organova diagnostika) 2D : 78Eur, morfologia + 3D/4D ultrazvuk + CD : 105Eur

2 fotky - gratis, kazda dalsia 7Eur

Snad som pomohla aspon trosku 🙂

janinka13
27. feb 2013

@ela007 Ďakujem za info

denca76
27. feb 2013

Ahojte mam 36 r. a dr ma posiela na Kramáre na amniocentézu a že hned tam robia aj morfologický ultrazvuk ,chcem sa opýtať čo to všetko obnáša a či sa plati,Boli ste niektora teraz niekedy na Kramároch? dakujem

kika1981
27. feb 2013

@ela007 Dakujeme pekne 🙂 si zlatá, že si tak všetko napísala

barbora21
27. feb 2013

@kika1981 Ja som bola u Cunderlika a mozem len odporucit...bola som u neho cele tehu a aj maleho priviedol na svet a u nas ma plnu doveru. Co sa tyka ceny to neviem, kedze som bola jeho pacientka 🙂

ludkas31
27. feb 2013

@kika1981 ja som bola u MUDr. Cunderlika na morfologickom a nebola som jeho pacientka, platila som 70 €, ale stalo to za to je to kapacita vo svojom odbore a nielen odborne ale aj pristupom, vrele odporucam, DVD nerobi pri morfologickom

ludkas31
27. feb 2013

@kika1981 a co sa tyka vymenneho listku tak u Cunderlika to neplati on je sukromnik

kika1981
27. feb 2013

@ludkas31 chapem, diky ... ale ved aj ten Holáň je súkromník, predsa u neho platí lacnejšie vyšetrenie ako bez výmenneho lístka ... tomu celkom nerozumiem

ludkas31
27. feb 2013

@kika1981 neviem ako je to u neho, ale u Cunderlika som aj ja mala vymenny a cena 70 €
na morfologicky musis mat od svojho vymenny

kika1981
21. mar 2013

baby vy ste kedy v kolkátom týždni tehotenstva absovovali morfologický usg? Diky za odpoveď ...

21majka
22. mar 2013

@kika1981 ahojki,ja v 20tt 🙂

kika1981
22. mar 2013

@21majka diky za tv.odpoveď, ja som 21+2 dnes a mne doki povedal, že najlepšie v 22 až v 23.tt, sa čudujem lebo v Ružinove kde som bola na amniocenteze povedali tiež 20.tt,, ale našťastie výsledky z amnio sú dobré, tak už som kludnejšia 🙂, tak verím tomu, že aj naďalej bude všetko OK a buduci týždeň podstúpim ten USG aj ja úspešne !

21majka
22. mar 2013

@kika1981 urcite bude vsetko oki.Ja som ani nevedela,ze mi budu robit morfo,isla som iba akoze do poradne 😀 .A napokon som sa o svojom mrnusikovi dozvedela kopec novych veci,co si myslim,ze kazdu mamicku potesi 🙂

severankasr
22. mar 2013

@kika1981 v 19. a v 30. tyzdni sme boli my.

kika1981
23. mar 2013

@21majka super tak sa teda moc moc teším - na mojho drobca !!!

kiki75
17. apr 2013

•Podrobné ultrazvukové morfologické vyšetrenie plodu (19.-21. týždeň tehotnosti)

mirkabend
28. okt 2013

Ahojte, mozem sa k Dr. Holanovi objednat na morfologicky a 3D aj ked nemam ziadne problemy a vsetky vysledky v norme? Chcela by som ho navstivit "preventivne", aby bol drobec poriadne skontrolovany ...Dik

monika130
28. okt 2013

@mirkabend podla mna kľudne môžeš 🙂 ja som bola u neho pri oboch tehu a je to špičkový odborník 🙂 skontroloval mi deti od hlavy po päty a je to aj detský kardiolog, čiže sa povenoval aj srdiecku babätka 🙂 a spravil nám aj 3D, takze mame krásnu pamiatku 🙂 ja som bola nadmieru spokojna a môžem ti ho len a len odporučiť 🙂

nefertiti7
5. nov 2013

ja som práve kontaktovala Dr.Holáňa a sestrička mi povedala, že u nich to už do konca roka nie je možné, morfologiu urobiť, lebo majú všetky termíny plné ☹, takže som sa objednala do Gynaex BA

mirkabend
21. nov 2013

pridavam sa k babam chvaliacim p. Holana - vyborny pristup, kompletna diagnostika, krasne video aj fotografie

tanickapr
22. nov 2013

@ela007 ahoj a kde sidli ten dr.holan??pretoze aj ja haldam..marne uz dlho...:(dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre