Odporúčanie gynekológa na morfologický ultrazvuk?

ajka30
19. nov 2008

Ahojte tehulky, chcela by som vas poprosit o radu.
Chcela by som ist na morfologicky ultrazvuk, je potrebne odporucanie od mojho gynekologa? V ktorom tyzdni je najlepsie ist na vysetrenie?
Viete mi odporucit nejakeho dobreho lekara/centrum v BA alebo okoli? Ake su ceny?
Dakujem.

tanickapr
22. nov 2013

@cherry1981 ahoj a kde si bola??

cherry1981
22. nov 2013

@tanickapr Ahoj neviem o co sa uz jedna a celu diskusiu sa mi citat nechce 😅

tanickapr
22. nov 2013

na ultrazvuku 🙂ale nie 3d/4d normalny morfologicky🙂

ela007
22. nov 2013

@tanickapr ahoj, robi v auparku v ba - medifera. ak chces, posli mi do ip mailovu adredu a preposlem ti kontakt na sestricku,kde sa objednava...je super, fakt odporucam

tanickapr
26. nov 2013

@ela007 medifera uz neexistuje a je sucastou procare:( bvies aka je cena s vymennym listkom ::30e 😕

ela007
26. nov 2013

@tanickapr uha,to su ale zmeny :(

domini27
1. dec 2013

Ahojte .. Chcela by som sa opýtať minulý týždeň som bola na amniocentéze a keď ma prepúšťali do správy mi napísali že mám ísť na morfologický ultrazvuk platí sa zato niečo alebo nie ?

zuzkat1
1. dec 2013

@domini27 a gynekolog kam chodis ho nerobi? Ja som mala v ramci preventivky.

povuma
1. dec 2013

@domini27 mne to robili v nemocnici zadarmo 🙂

domini27
4. dec 2013

@zuzkat1 nie lebo v Malwckach nato nemaju potrebne nastroje .. a radsej sa spolieham na Bratislavu

tanickapr
11. dec 2013

@nefertiti7 prosim ta tam kde si sa objednala na ten morfologicky ultrazvuk, to g... kolko si platila?mam ist aj ja ale vsade je plno..az po novom roku..a to nestigam.ä

nefertiti7
11. dec 2013

@tanickapr ja som sa objednávala asi pred mesiacom od termínu kedy som mala ísť na MU, a tiež som si obvolala asi všetky v BA ale všade mali plno a po Vianociach bolo neskoro, ale nakoniec ma zobrali do Gynaex na Záhradníckej a platila som 35€

tanickapr
11. dec 2013

coze?to tam idem volat..odomna chcu na gin-fiv..80e..s tym ze sa zavezujem na 3d ultrazuvuk,ale ja ho necem... nemas kontakt tam?dik

tanickapr
11. dec 2013

@nefertiti7 a mala si aj vymenny listok?

nefertiti7
11. dec 2013

@tanickapr mala, lebo dr mi dal na výber bežné nemocnice bez poplatku a vraj neadekvátny MU alebo za poplatok a kvalitu, ale nikto ho tam odomna nechcel

nefertiti7
11. dec 2013

@tanickapr tel 02/52962867 alebo 0911496239

tanickapr
11. dec 2013

MU nikede nerobia bez poplatku..nechapem..3ultrazvuky pocas tehu ma hradit positovna, len 3d/4d si platis..ale nikde, co som vol.ho nerobia bez poplatku..nechapem..cloveka idu vyzmykat z penazi totalne..taka som nahnevana,,,

tanickapr
11. dec 2013

@nefertiti7
dakujem za ciselko

slniecko77
11. dec 2013

@tanickapr morfologicky ultrazvuk sa zrejme vsade na SVK plati, nie je hradeny poistovnou a mali by ho robit len Dr. s certifikatom, aj ked na Slovensku sa kazdy "druhy" lekar poklada za odbornika na morfologicky ultrazvuk.
Tu si zadas krajinu a vyhodi ti meno lekara s certifikatom na morfologicky ultrazvuk https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=4

majusqa77
11. dec 2013

@slniecko77 ja som za morfo neplatila. moj gynekolog mi dal vymenny listok a robil mi ho mudr. holan v pro-care...

slniecko77
11. dec 2013

@majusqa77 je to mozne 😉 tym odkazom som chcela napisat, ze by ho mal robit certifikovany lekar, to iste ako NT screening 🙂

sanyrodger
17. jan 2014

prosim vas potrebujem ist na morfologicky ultrazvuk k holanovi a neviem ako sa unho objednat

zuzu122
27. jan 2014

@sanyrodger k Mudr. Holanovi sa objednava emailom cez jeho sestricku fliegova.anna@procare.sk

sanyrodger
28. jan 2014

dakujem

celasapremenim
7. apr 2014

a uz sa u neho plati aj ked mate odporucenie od lekara :D

slniecko49
29. apr 2014

ahojte.chcela by som sa opytat ci neviete či v procare maju 3D ultrazvuk a či je aj ine vyšetrenie ako amniocenteza dakujem

jatyono
14. máj 2014

Ja som bola na morfologickom ultrazvuku v Interklinik na Einsteinovej ul. Uplne super, doktorka sa mi a môjmu babatku fakt venovala. Bola som tam aj s manzelom a mamou. Mam aj super obrazky. Doporucujem. Objednať sa dá na 0042126823 0911

celasapremenim
17. máj 2014

@slniecko49 maju tam aj 3D, lebo pri morfologickom mi doktor prepinal do 3d, ked robil obrazky
na morfologicky je dobry 2d
ked nechces ist na amio, chod na prenascan do kocha, tri trizomie ti to overi, pri 21-down je to dokonca identicke, akoby to robili z amnio, tie dalsie dve su s mensim percentom, ale staci
amnio samozrejme vie otestovat viac veci, ale ide hlavne o to, co presne riesis......

slniecko49
29. máj 2014

@celasapremenim ahoj na morfologiu ešte len idem teraz som bola na amnio. bol to stres ale nie v ten den ale na druhy ked som cakala na vysledky ale všetko dopadlo dobre tak som strasne stastna

celasapremenim
29. máj 2014

@slniecko49 v prevaznej vacsine vsetko dobre dopadne a tak je to dobre
ak ti mozem poradit, naozaj aspon tyzden az dva lez, nebehaj teraz...a daj si urobit o tyzden este ultrazvuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre