Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

babulka123
22. máj 2009

noo a presne z tohto dovodu si to nechavame n a prekvapenie.. 😀 😀 😀

misskkaa
22. máj 2009

dakujem marcelka22, to dufame cela rodina. 🙂

tinus20
22. máj 2009

mne povedal v 19tt ze cakame chlapceka,v 21 tt to potvrdila ina lekarka,a takto sa to vlieklo az do porodu potvrdil mi to asi 6x ze to bude chalan a aj sa chalan narodil 😉

lily1983
22. máj 2009

ahojte..no mysleli sme si, ze my budeme mat chlapceka, ale na 4D ultrazvuku nam povedali, ze to bude dievcatko..vela krat sa uz lekari pomylili,ajked nam povedal, ze mozme kludne nakupovat ruzove oblecenie, nerobim to.kupujem neutralne farby...ajked miminko malo rozcapene nožicky na tom ultrazvuku a ukazovalo nam, ze je dievca, ja neviem, ci mam tomu uplne verit..ale snad mala princeznicka..brusko mam ale spicateeeee 😅

aeouliana
26. máj 2009

mne hovorli cele tehu, ze bude chlapcek a mame nadhernu babulku 😉

emjee
1. jún 2009

elibetka • 38tt • Dnes o 18:38
Stalo sa aj Vám,že Vám doktor povedal,že čakáte dievčatko a pár týždnov pred pôrodom bábätku záhadne narástlo niečo iné? Ja som do dnes čakala dievčatko Vivien no dnes sa doktor "opravil" a čakám chlapčeka.Stalo sa Vám niečo podobné?

megyeee • 1d • Dnes o 18:42
to sa stalo mojej sesternici, ale opacne.. cele tehotenstvo cakali chlapceka a narodila sa dcera

bika • 2d, 43tt • Dnes o 18:43
No mne osobne sa to nestalo, ale mojej kamarátke povedali presne to isté, čo tebe. Preto som radšej ani pri jednom z našich detí nechcela vedieť, čo čakáme....

elibetka • 38tt • Dnes o 18:43
Ahoj.Tak ja mám pre zmenu všetko rúžove

zuzu13 • 2d • Dnes o 18:44
elibetka, je to normalne...pokial dietatko nema taku polohu, ze dr. vidi skutocne "co to bude", tak sa to neda povedat na 100%...aj ked doktor by ta nemal uistovat "co to bude" az kym sa to nenarodi...na 100% nie je nic iste...a urcite nie pohlavie dietatka v brusku...tak sa tes, ze bude zdrave...lebo dnes si dostala krasnu informaciu, ze to bude chlapcek....ine by bolo, keby si dostala inf. ze je chore...resp. nezije...tak ti blahozelam k chlapovi, mangel musi byt rad a ty dufam tiez...
ja som cele tehu neverila, ze to bude "to co mi povedali" takze som sa pripravovala na oboje

vroni • 1d • Dnes o 19:33
Eli, ešte sa doktor mohol pomýliť teraz, lebo po 35. týždni už vraj nie je dobre vidieť, čo je pupočná šnúra a čo penis (tak mi povedali v nemocke, keď som zrazu v 37. týždni strašne "potrebovala" vedieť, čo to bude.) Takže nič nie je isté

elibetka • 38tt • Dnes o 19:36
vroni no doktor mi všetko ukázal a videla som to na vlastné oči.Boli tam jaka ale možno nás prekvapí dievčatko ale potom by som už asi vraždila lebo ideme maľovať vymienať nábytok,kočík všetko

veronika81 • 1d • Dnes o 20:02
eli, pred pár dňami som ťa tuším zazrela v nejakej diskusií a mala si tam meno pre dievčatko, Veronisia Strašne sa mi to zapáčilo. Aspoň dúfam, že si ťa dobre pamätám..

A zasmiala som sa, že ešte aj maľovať musíte

Kočík máš aký? Lebo my máme červeno-sivý, vozí sa v ňom tiež chlap ako hora a je to v pohode.

zuzka1. • 1d • Dnes o 20:03
hlasim sa do klubu!!
ja som cakala 9 meisaicov dievcatko , niekolkokrat mi to potvrdili a mame krasneho chlapceka. to prekvapenie s aneda opisat, ludia, ktori nas stretli po mesiaci nakukali do kocika, oslovavli maleho ako vikinka a ja za kazdym vyvadzala z omylu, ze mame chlapca. no zabava!!!
nakupene sme v ruzovom nemali nic, az casom sme zistovali, ze sme vacsinu pokupili na chlapca. A take neutralne.

martina46 • 1d • Dnes o 20:06
nam "predpovedali " dievcatko, ale aj tak sme boli pripraveni na mozny omyl
udajne, lahsie, jednoznacnejsie sa da urcit chlapcek
kolegovi mojho manzela sa narodil tiez cjlapcek, malo to byt dievcatko a malu kupenu ruzovu postielku a kadeco ine ruzove

elibetka • 38tt • Dnes o 20:16
veronika81 dobre si pamätáš no kočíky mám rúžové

zuzana76 • 1d • Dnes o 20:18
elibetka, aj ja som si nedavno pozerala tvoj album, sice ta nepoznam, ale zapamatala som si, lebo Vivien je aj dcerka mojej kamosky a pozrela som si tvoj album a neviem, nejako som sa zacudovala, ze cakas dievcatko, ze skor by sa mi k tebe hodil chlapcek, lebo ako tehulke ti to teda velmi sekne

elibetka • 38tt • Dnes o 20:19
hehe Zuzka ďakujem

veronika81 • 1d • Dnes o 20:22
aha Tak to by bolo asi trošku divné

Nech to teda do pôrodu všetko pekne stihnete, to musí byť zvláštny pocit, keď sa celé tehotenstvo pripravuješ na dievčatko a zrazu... Neviem si to predstaviť. Ale neboj, chlapčekovia sú úúúúžasní (čím nechcem podceniť dievčatká, určite aj tie).
Držím palce

elibetka • 38tt • Dnes o 20:22
Je to divné ale teším sa

zuzka1. • 1d • Dnes o 20:34
elibetka pokial to vies dopredu d asa, predstav si ten sok, ked so to zistila na porodnom stole. na vetu: " pani, mate chlapca!!!"som plakala, smiala sa, cudovala, a podobne. O to viac, ked ma odrodil lekar, ktory mi to aspon 5x potvrdil

elibetka • 38tt • Dnes o 20:35
pekne

andy.a • Dnes o 20:36
alibetka,nádej je stále na 3-D-UZV je už neskoro,ale čo ak to predsa len bude dievčatko ??

samozrejme,hlavne aby bolo bábo zdravé

sasiki • 2d • Dnes o 21:32
práve pre toto som kupovala neutrálnu výbavičku - zelená, žltá, oranžová sú fajn, páčia sa mi, no a potom sme už dostávali pri prvom dieťati ružové ,,dary" a pri druhom modré....

lusya • 1d • Dnes o 21:43
eli nam nevedeli povedať do 36 tt ake pohlavie to bude, v tom 36tt videl môj doki dievčatko...v 38tt mi v nemocnici ina lekarka (kedže môj lekar bol na dovolenke poslal ma k inej dokine "pre istotu") povedala že vidi uplne čisteho chlapa...taktiež tesne pred narodenim maleho mi na sone videli chlapa...
vecičky sme mali pokupene neutralne, ale zdedene po neterke aj kopec ružovych popratych, požehlenych... (tie samozrejme nenosil!!! )

misskkaa
8. jún 2009

no dnes si idem pre vysledky amnio,takze mi povedia aj pohlavie,tak uz si budem na 100% ista co to bude a konecne uz dam brusku aj meno 😀

bocmanka
9. jún 2009

🙂 misskkaa..tak sa tešíme čo to bude... 🙂

misskkaa
9. jún 2009

no takze uz to mame na 100% je to chlapcek. sice som tak niekde v kutiku duse dufala ze to bude dievka,ale snad druhe 😉 . nasi su z toho neskutocne stastny,lebo sme tri baby a aj sesternic mame habakuk. takze moj tata je z toho happy 😀

bocmanka
9. jún 2009

🙂 🙂 misskkaa...úžasnááááááááá novinka, chlapci sú perfektní....
gratulujem....

misskkaa
11. jún 2009

dakujem, uz by som chcela mat porod za sebou, by som uz konecne mohla kocikovat,vonku je tak kraaasne 🙂

mmaattuuss
11. jún 2009

Ahojte. Viem, ze na chute a nevolnosti sa neda velmi spoliehat, ale aj tak ma laka spytat sa vas, ze co ktorej chutilo. Co chutilo tym z vas, ktore idete mat chlapca a co tym, ktore cakate dievcatko?

misskkaa
12. jún 2009

mmaattuuss,mam dojem ze tato tema sem moc nepatri,ale aspon ti odpoviem ze mne chutilo absolutne vsetko, mala so dojem ze sa vymykam pravidlam o nechutenstve na zaciatku tehu 😵 . hned sa mi zdalo divne ze som nejak pazrava,vsetko mi chutilo, potom som zistila ze mi meska mrcha a bolo to. chutilo mi este viac 😅 . ale teraz to uz mam pod kontrolou, i ked ranajky mavam piskotky z mliekom, a az ovela neskor normalne jedlo. jedno vsak co som neprestala si davat je sladke hned po jedle. to mozem akokolvek plna to sldke sa mi tam vmesti aj keby som nechcela...🙂))) 😀 😀

hathor1231
12. jún 2009

mmaattuuss,
ja cakam dievcatko a vela ludi mi hovorilo,ze to bude chlapcek 😀
ja som frcala na rajcinach (kezdy den 5rajcin) a rajcinovej polievke (kezdy druhy den) 😀 😀 😀 😀
teraz sa k tomu pripojila nuttella a zmrzlinkaaaa, ale rajcinky tiez stale mastim kazdy den 😀 😀 😀 este som mala mesiac, kedy som jedla takmer len opecenu slaninku- a to som vegetarian uz 13rokou!!!! ale pre drobca cokolvek, a chutilo toooo 😀 😀 😀

hathor1231
12. jún 2009

a aby som aj ja prispela k tejto teme:
mam priatelku, ktorej na scane v 20tt povedali,ze ma chlapceka. po porode jej manzel plakal na chode "moj chlapec, moj chlapec" a sestricka sa na neho len divne pozerala a potom dodala "mate dievcatko"...
tak sa aj lekarom zadari, ale ved su len dve moznosti 😀 😀 😀

lubkaaa
28. jún 2009

ahojte a stalo sa už niekomu, že mu na utz v 20,tt ukazali aj penis aj vajicka (ja som to tam extra dobre nevidela..ale oni ano)a narodilo sa dievcatko? lebo penis sa da pomylit so snurou, ale ked doktor vidi tie vajka?

lubkaaa
1. júl 2009

haloooooooooo, daju sa s niecim pomyliť semenníky?.. mate skusenosť?

misskkaa
1. júl 2009

lubkaaa skus na 4D,ja som bola sice na genetike a tam mi povedali ze to bude XY,ale isla som na to 4D,mas to v banovciach,alebo v Hlohovci-co mas blizsie. a teraz mam dvd a cez celu obrazovku mam vajka a cikacik. myslim ze snura to urcite neni. 😀

celine
2. júl 2009

lubkaaa, vraj dievcatka maju zo zciatku opuchnute genitalie a sem-tam sa stane, ze z nich urobia chlapcekov, tak neviem...ja osobne s tym skusenost nemam(uvidime za chvilu 🙂 ), ale kamaratke az do porodu potvrdzovali chlapceka a ma dievcatko. Este v poslednom mesiaci to bol "jasny" chlap a zrazu sms, ze ma dievcatko.

lubkaaa
3. júl 2009

ach nemala som načinať tuto temu 😠 teraz mam zbytočne "obavy".. nakupila som už par chlapč. vecičiek.. no tak čo, budem to riešiť potom.. ale myslim, že keby sa mi narodilo dievčatko, bolo by mi to potom ľuto, že som "čakala" chlapca.. ale, čo bude to chlapec a hotovo.. 😠 🙂

mata3080
14. júl 2009

Ahojte baby aj ja velmi tuzim po dievcatku uz pri prvom tehotenstve som chcela mat dievcatko aj som mala pocit ze to dievca je a pri porode ked mi primar oznamil ze mam syna neverila som mu bola som trochu sklamana ale hned ako mi ho doniesli a ja som sa na neho pozrela zamilovala som sa do neho no a teraz som druhy krat tehotna a to len preto ze som velmi tuzila po dievke no a na sone mi doktorka povedala ze na par sekund tam videla ze to je chlapcek ale ze uz nic nevidi lebo sa otocil zadockom co si myslite mohla sa pomylit?Lebo mi povedala aby som si to este uistila v 36 tyzdni ☹

zajkka
8. sep 2009

mata3080,jasne,ze sa mohla pomylit,ved citaj smerom nahor 😀

timea27
8. sep 2009

tak pridam aj vlastnu skusenost...ja som bola presvedcena ze cakam babu a aj vsetci naokolo mi hovorili ze to bude baba. preto som ostala velmi prekvapena ked mi doktorka povedala ze to bude chalan (nemam dovod neverit tomu lebo maly je riadny exhibicionista a vsetko hned poukazoval 😀 ). nehovorim ze som bola sklamana skor porekvapena lebo som myslela ze mozem verit svojej intuicii...maly uz mal dokonca kupene aj nejake ruzove oblecenie e aj som sa mu prihovarala v zenskom rode...teraz len dufam ze mu to nijako neublizilo a ze nam z toho vsetkeho "nezruzovie" 😀 no ak by nam na 3D potvrdili babu, dam vediet!

vichy77
8. sep 2009

Ahojte. Mne v 20 tyzdni povedal doktor, ze bude je to pipik al. pupocna snura a na dalsom vysetreni, ze je to cista baba. Tak uvidime...

mata3080
9. sep 2009

Ahojte no po dlhsej dobe som sem nakukla a vela vas sem uz nechodieva.Ja uz zachvilku budem mat po tom a aj sa uz dozviem konecne co to vlastne nosim pod srdcom 🙂 uz som sa od 30 t nedozvedela co budem mat pretoze sa babo neotocilo dole hlavickou ale je stale dole zadockom takze idem cisarskym ☹ velmi sa bojim dufam ze to dobre dopadne a dufam ze mi po prebudeni povedia ze to je dievcatko.Ozaj chcem sa spytat aj ked to sem nepatri ze co sa vam snivalo ked ste boli tehotne ci o chlapcovi alebo dievatku.Lebo mne sa sniva asi uz vsetko a len v strasnych hororoch 😀

misskkaa
9. sep 2009

mne sa asi nesniva nic..bo ked sa zobudim tak utekam na wc a rychlo spet aby som sa neprebrala..... 😀 😀
a navyse chodim spavat dost neskoro...lebo mi je stale teplo...hnusne hormony...tak som rada ze vobec zaspim...
ale sestre sa raz snivalo ze bola v hrackarstve a kupovala gumicky do vlasov a goralky,,,ale stym ze si nejak uvedomovala ze ma este brusko..takze nevedno ci to kupovala sebe alebo niekomu..... 😵

nikollette
9. sep 2009

Mne už v 13tt povedali že to bude chlapec 🙂
ale ja som to aj tušila, takže to nebolo žiadne prekvapko 😉

bocmanka
10. sep 2009

😵 misskkaa...aj ty budeš kupovať gumičky, o rôčik dva ked sa narodí matúško mu určite budeš chcieť darovať sestričku 😀

natalia777
10. sep 2009

Caute baby, mne povedali v 18 tyzdni ze cakame chlapceka, tak sme sa velmi tesili lebo sme si ho priali ale v 20 tyzdni, nam povedali ze to bude dievcatko 😖 😀 hoci som tak isto videla rovno medzi nozky a nevidela som tam ziadneho pindura mam strach sa psychicky pripravovat na dievcatko 😖 a potom to bude chlapec nakoniec..... radsej sme sa asi ani nemali pytat 😖

valria321
10. sep 2009

no skoro ako ja som bola na sone pred tyždnom nebolo poriadne viedieť ale pindura sme nevideli tak doktor povedal že na 70%dievčatko a ešte stale čakam že povie že to bude chlop🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre