Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

janka1989ya
28. máj 2014

@ifkael tak to mi je hrozne moc ľúto !! 😔

emili19888
6. jan 2016

Chcem sa spitat mozu sa pomilit pohlavie odber plodovej vody

emili19888
6. jan 2016

Mala us nektora ze jej povedali odber plodovej vody ze bude mat chlapceka apri narodeni sa narodilo dievcatko

sandey
6. jan 2016

Z plodovej vody by to mali určiť presne. Mojím známym sa stalo, že im povedali iné pohlavie, ale nakoniec sa zistilo, že asi sa zamenili výsledky

majulino
6. jan 2016

sestre este tyzden pred porodom tvrdili ze caka dievca vybava a kocik ruzovo cervena a bum chlapcek 😀 😀 😀 😀 😀

frenkiss
6. jan 2016

sestre povedali na ultrazvuku pohlavie a išla v 20 tt na 4D a povedali jej ine... termin ma v aprili tak uvidime...nam nepovedali čo cakaju, len sme sa im smali, ze nas chceli prekvapit a boli sami prekvapeny, ked sa im zmenilo pohlavie 🙂

emili19888
7. jan 2016

Aus mala dakto ze splodovej vody visiel visledok opacne za namiesto chlapca dievca alebo jak to zistia cez plodovej vody ked cez 4d neurcia presne pohlavie

emili19888
7. jan 2016

Aus mala dakto ze splodovej vody visiel visledok opacne za namiesto chlapca dievca alebo jak to zistia cez plodovej vody ked cez 4d neurcia presne pohlavie

januska279
9. feb 2016

co si myslite

januska279
9. feb 2016

co myslite chlapec ci deievca 20tt

macka1111
9. feb 2016

Pri odberu plodovej vody to určia presne chromozón XX, XY, nepustí jedine ze by vymenili s niekým vysledok

kasiopeja01
9. feb 2016

Nam doktor pri druhom povedal, ze dievcatko na chlapca sa da este zmenit,, ale ked tam raz videl antenku, tak tam uz antenka aj ostane :D

evittam
9. feb 2016

No známa rodila pred 2 týždňami - stále jej tvrdili, že dievčatko a narodil sa chlapček. Čiže stále je najistejšie určenie z krvných testov alebo z amniocentézy.
@januska279

januska279
9. feb 2016

dakujem za odpovede ale zaujimal by ma vas nazor na fotografie

emili19888
25. feb 2016

Chcem sa vas este spytat vecer som si dala pohar tmave pivo ana druhy den som isla rano na odber plodovej vody mozu presne urcit pohlavie.

evittam
25. feb 2016

@emili19888 Prepáč, ale nerozumiem otázke - čo má pohár čierneho piva spoločné s pohlavým tvojho dieťaťa a s amniocentézou?

emili19888
25. feb 2016

Tmave pivo ci sanenachadzalo vplodovej vode

kllamarka
13. apr 2016

Ahojte dievcata, fotka 19+4, je to podla vas 1000% dievca? 🙂 Vdaka

davlinka
7. aug 2016

Ahojky viete mi pomoct s hadanim ?podla Vas chlapec ci dievca ? Doktorka tvrdi chlapec ja tam ale pipika nevidim tak ale ona je doktor asi aa vyzna ja len ze ci ho tam vidite ci nie ...

mon_soon
8. aug 2016

No nie je celkom pravda,mne povedali chlapec a potom dievča - vraj pôvodne antenka môže byť klitoris - keď je tak akurát otočené že to môže pomýliť...

zuzinka1982
18. jan 2017

Ahojte baby;) v 13 tyzdni mi na 3D povedali ze odhadom dievca..a v 17 tyzdni na 2D ze chlapec...myslite ze by to este mohlo byt dievca? Doma uz chlapca mame, aj mam uplne iny priebeh tehotenstva ako pri prvom
....Dakujem🙂

jarka456456
28. feb 2017

Babule ahojte mam dvoch chlapcov a čakáme tretie veľmi sme chceli dievčatko a dnes mi na Sone 20+3 tt povedal ze na 99% tretí chlapec ale že aby som ešte nikomu nehovorila že by bol rád keby sa mýlil aj mi to ukazoval a potom ešte kukal že či to nie je pupocnik či ide cez to krv a potom už nič nepovedal tak neviem co myslite vy máme ešte trošku nádej

januska279
1. mar 2017

@zuzinka1982 ahoj mne tiez povedali chlapec v 16 tt a nokoniec okolo 26 tt ze dievca a tak som to aj citila ze to je dievca po celu dobu tiez som mala iny priebeh tehotenstva.doma sa smiali ze som si malu vyplakala

mimcurik
1. mar 2017

Mne pri prvom traja lekari nezavisle od seba povedali ,ze dievca ,aj posledny ultrazvuk pred porodom cca 2 dni mi povedali ,ze dievcatko a narodil sa mi chlapcek :D

jarka456456
2. mar 2017

@januska279 keď vám povedali ze chlapec tak to bolo s určitosťou percent či len ze vyzerá to na chlapca

januska279
3. mar 2017

@jarka456456 moja dr vacinou ho ori az ked si je 100 percent ista lebo berie za pohlavie 10 eur a povedala to na 100 percent a ja jej vravim to sa este zmeni a ona toto uz sa nezmeni .a nakoniec v 26 tt jej vravim nech sa pozre este raz a ona neviem co som vam povedala minule ale toto je dievcatko.mexzi ttm som este navstivila genetika a ten mi povedal dievca takze este pred 26 tt ako mi to potvrdila moja dr tak som uz vedela ze dievcatko

lavinis
3. mar 2017

@davlinka ako urcite ti tu niekto poradi, ked clovek nevie ani kde je aka koncatina ;) doktor co videl milion uzv nevie vycitat, tak isto niekto na koniku sa trafi.

jarka456456
3. mar 2017

@januska279 fu 10 e to ja neplatim nič no idem ešte na 4D tak uvidíme.

lenkafirka1
3. mar 2017

Aj toto je jeden z dovodov preco ja nechcem vopred vediet pohlavie ..ze aj tak by som mala cely cas pochybnosti ci je to spravne ci nie..a hlavne sa chcem nechat prekvapit tak ako pri prvom je to super prekvapko a tak som sa aj nejako viac tesila na porod...ale vacsina sa tomu teda cuduje a nechape to 😀 asi tak ako vacsina z vas to chce vediet, moj by chcel dievcatko ale mne je to uplne jedno...koniec koncov este nie je snad vsetkym dnom koniec a pride dalsie a urcite tiez nebudem chciet vediet 🙂 aj ked minule sa mi dr.skoro prekecla,ze ci vieme? Ja reku nie a ani nehovorte co vidite 😂

jarka456456
15. mar 2017

Baby môže byť ešte s toho dievča?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre