• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

26. septembra 2017 
dr. povedal ze to vyzera na dievca, zo zaciatku si nebol ale isty. co myslite? 22+0 :grinning:
24. máj o 14:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2018 (5. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jamajka no presne to iste mam aj ja....doktor mi na velkom sone povedal ze to je chlapcek...ja stale ale nvm preco mam pocit ze je to dievcatko...uz mame doma maleho 4 rocneho chlapceka...tak nvm ci je to len moja tuzba prenesena do pocitov ze to bude dievca alebo je to fakt pravda,,,doktor mi povedal ze ked to bude dievcatko a on sa teda mylil tak ho mam zavolat za krstneho otca a kupi mi celu vybavicku ruzovu :grinning:....tak nvm som teraz v 37tt a uz sa zacinam otvarat...inak uplne ine tehu ako pri prvom ( rizikove) a toto je bezproblemove zatial....jasne ze by som chcela hlavne zdrave babo nech ma vsetky prsty na ruckach nozkach ocka vsetko v poriadku ale tuzba je velka :slight_smile:...mam aj foto podla ktoreho isto povedal doktor ze su tam gulky - jasny chlapcek ...ale nvm ci je tu niekto lgynekolog a vedel by mi to potvrdit/resp. vyvratit....dokonca uz aj testy typu soda bikarbona al. cinsky lunarny kalendar plodnosti som si robila a vyslo mi 4x ze dievcatko tak nvm...
26. sep o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cypercanka1 takto vyzera moj chlapcek zevraj
26. sep o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyzera to skor na chlapca:slight_smile:
26. sep o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chlapček :slight_smile:
26. sep o 14:24  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v auguste 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok