Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

shpirti
30. mar 2009

babenky, o 3 hodinky budeme vediet ci chlapcek,ci dievcatko... 😵 😵 😵

nunus11
30. mar 2009

baby nebláznite 😀 😝 mne povedali na 3D sone zo začiatku 2x, že na chlapca sa to nepodobá ale v 22. týždni, že na dievčatko určite, pretože rozkročila nohy....postupne kupujem dievčenské vecičky, lebo tie neutrálne ma už teda vôbec nebavia.... 😖 😖 😖 fakt sa mohli pomýliť?....veď nás doma všetkých rozhodí všetci Nela sem Nela tam..... 😨 😨 😨 😨

zajkka
30. mar 2009

nunus11 neboj,to sa fakt casto nestava.Bude dievcatko. 🙂 😉

bocmanka
30. mar 2009

🙂 shpirti...tak gratulujem k taliansku, dúfam, že je to teda dievčatko..ja som v taliansku študovala a žila 4roky, preto tá romina ale na slovensku,....

shpirti
30. mar 2009

a kde si bola v taliansku?ja tu zijem uz 7rokov...

shpirti
30. mar 2009

a mame to!!!Bude to CHIARA!!!! 🙂 😀 🙂

zajkka
30. mar 2009

shpirti,bola si na 3Dcku?

shpirti
30. mar 2009

ano zajkka!tak sa tesim... 😀

bocmanka
30. mar 2009

😵 shpirti....tak gratulujemeeeeeeeee, manželík musí byť šťastný, že z jednej budú dve... 😵
😵 a prečo si chcela dvojičky?..
ja som od r.2000 na slovensku, takže sme sa v italy nestretli...bývala som v miláne

shpirti
30. mar 2009

bocmanka,tak od malicka sa mi pacilo mat dvojicky,tak nic!mozno nabuduce 😅 ale aj tak sa tesim,ze to bude dievcatko,velmi som si ho priala... 🙂

bocmanka
30. mar 2009

a chiara je super....ale samozrejme k talianskemu priezvisku....
mne sa odjakživa páčila romy schneider......tá herečka...a ke´d som žila v italy, tak známy duet romina power, na tom sme fičali dáááááávno predtým
tak sme to spojili a voláme ju romina-romy...
a dievčatká sú super, je to trošku rozdiel, ktorý vidím až teraz s odstupom času, pretože mám dvoch starších synov, a oni sú tak úžasnííííííííí,lebo ju milujú a ona ich
krásne ich už volá podľa mena...
tak buona serata....

shpirti
30. mar 2009

🙂 grazie,buona serata anche a te... Chiara Sula-paci??? 😉

bocmanka
30. mar 2009

🙂 pááááááááči....určite lepšie ako napr. chiara halušková... 😀..tá sula má šmrnc
písala som ti ip shpirti....

bocmanka
6. apr 2009

😵 tak ako dievčatá....?..sa nám zjarnieva, aký bude pomer medzi dievčatkami a chlapčekami túto jar?
inak príjemné chystanie sa na oblievačku a veľkú noc,...xixixix 😀

bocmanka
6. apr 2009

🙂 jamajka ty sa ako máš,..si tému založila a zabúdaš kuk

scandya
6. apr 2009

Mne na 3D povedali dievcatko. Predvcerom som bola u mojho dokiho a ten mi to kavove zrnko dokonca odfotil- je to mooooooc vidiet 😀 takze bude Linda. Inac kolegyna je tiez v 35tt a teraz ju viezli do porodnice

danka5
6. apr 2009

Na morfoĺogickom uzv mi povedalim že 100% dievčatko. Po nahliadnutí tejto do tejto diskusie, asi predsa budeme veci vyberať neutrálne. Naivne som si myslela, že v tomto sa mýlili len kedysi pre 20sekundovom uzv /taký som zažila pri 1. dcére/. Dcérka sa veľmi teší na sestričku, tak dúfam, že nebude sklamaná. Smiala sa, že nechce zažiť brata ako v reklame na kofolu /milenci sa milujú...../

pajinka23
6. apr 2009

mne povedali v 20tt ze bude 100=%dievcatko,aje sme nekupovali aj taknic juzove lebo sme cakali do32tt na prietoky a tam nam povedali je to chlap ako hora 🙂 🙂 🙂 🙂 krasne bolo vidiet celi pipik 😀 😀 😀 pchi aj ja ako laik som to videla ked mi to ukazali na pc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Viete babenky dievcatko vam povie doki skoro vzdy,,ale moze s toho byt vzdy ete chlapcek,lebo majinki pipik moze mat hociako schovany 😀 😀 😀 aje aj tak sme stastny 🙂 🙂

bocmanka
16. apr 2009

danka5, neboj...bude to dievčatko uvidíš... 🙂
pajinka a chlapci sú úžasní, taký mamičkári... 🙂

bene
16. apr 2009

cafte no vraj chlapceka vedia urcit na 98 percent a dievcatko len na 80percent,
tak mi to povedal doki, no ale nam predpovedali chlapceka, ukazal nam aj pipik, no
nakoniec to bola pupocna snura, lebo potom nam 2 krat povedali dievcatko, tak
sa smejem ze 10 tyzdnov bol chlapcek potom 10 tyzdnov dievcatko a teraz je mi to
jedno len nech je ok 😎

bocmanka
18. apr 2009

bene, jasné, že bude všetko okej...daj vedieť určite...

pajinka23
19. apr 2009

bene tak aj tak nevies ze??? ☹ ☹ ale to je jedno hlavne nech je majinke zdjavucke 😀 😀

loli2
22. apr 2009

Caute baby, schvalne som sem nahliedla, zaujimava tema 🙂) Mne lekar povedal uz v 18tt ze je to dievcatko a bavili sme sa o tom ze ci urcite, lebo sa uz tesim na nakupiiiiiii....... Vraj stane sa ze cez snuru nic nevidiet, ale inak ked lekar vie narabat zo sonom, nema sa co pomylit....ved nam tam ukazoval aj chlopne v srdiecku, oblicky, a podobne, tak pipik by nevidel??? 🙂)
A mame babu.

bocmanka
25. apr 2009

🙂 loli2..tak super, že vám to vyšlo...
ja som to už písala, že pri prvom synovi to malo byť až do úplného konca dievčatko, tak to aspoň tvrdili svokrovi, ktorý je gynekolog-pôrodník a na jeho
úžas...
vybral chlapca....
tak sme sa smiali....ešteže my sme nič netušili a mali sme neutrálne vecičky..
ale pri trťom nám stopercentne tvrdili, že dievčatko avyšlo im to...
našťaste.... 😵

natalka82
30. apr 2009

kočky ďakujte bohu že máte možnosť priviesť na svet dieťa, a že je zdravé, pretože v prípade,že by to malo byť vaše vysnívane pohlavie choré radšej by ste určite chceli mať 3 rovnaké pohlavia doma ale zdravé.
vážte si toho kočky že máte možnosť mať doma zdravé ratoslesti, je mnoho žien, ktoré by dali čokoľvek za akékoľvek pohlavie len aby bolo, a tiež miliony tých, ktoré by tiež chceli akékoľvek ale zdravé viem čo hovorím, tiež čakám bábätko akurát nemám také šťastie ako vy a asi nebude zdravé ak sa nestane zázrak.
Viem že som možno tvrdá ale je to tak a človek ktorý niečo také nezažije nikdy to celkom nepochopí.
Som rada že všetky čakáte zdravé bábäka a váš problém je len v tom aké to bude pohlavie čo by som za taký problém dala ja ani si to neviete predstaviť. tak sa držte a tešte zo svojich ratolostí je to to najkrajšie na svete čo nám mohol bol dať

bocmanka
14. máj 2009

😝 natalka, to je témička, ktorá ma pobaviť, nie je to problém myslím pre žiadnu kočku, či bude obliekať ružové alebo modré dupačky..
ide tu skôr o výmenu skúseností asi ako na ľubovoľnej téme vo fóre..
to mi je ľúto natalka, kľudne sa vyrozprávaj, ....určite nie si tvrdá, dúfam, že je všetko okej
zdravie je to jediné, čo si človek nemôže kúpiť, takže tie zdravé bábätká, o ktorých píšeš,sú určite prvoradé..
mne vždy manžel povie, ešteže žijeme v dnešnej dobe, lebo inak by som umrela už pri prvom pôrode, keďže som rodila cisárskym...a prežila som tri a všetky cisárskym...
drž sa... 🙂 🙂 🙂

vejinka
17. máj 2009

ahojte dievcata..tak ja som zila v tom ze bude holka.
.brusko som od 16tt volala simonka a aj na UTZ mi povedali ze asi kocka lebo ma nohy pri sebe a hlavu hore ze vraj urcite baba 😀
v 35tt mi pri poslednom UTZ povedali ze to vyzera na chlapca tak si vyberte..
potom som naliehala ze xcem vediet na 100% co to bude..tak ma poslali sa prejst a vratila som sa a konecne videli kraasne vajka aj vtacika.
.nuz pekne som sa vtedy dorevala.
.nevedela som v tom momente ake meno..napadalo ma len simonák 😀 😀 😀
ked prisla domov a vsetci cakali ze potvrdia dievku (muzova rodina od zaciatku tvrdila ze bude chlapec a ze v rodine este nemaju dievcatko nikto lebo muz ma dvoch bratov a svokrina sestra na dvoch chlapcov..a oni maju po chlapcoch proste sami chlap)
len ja som verila ze bude baba a ze prekoname tuto patriarchiu chlapov 😀 😀 😀
no ale nikdy som ani na sekundu nepomyslela ze ho nebudem mat rada alebo menej rada...len som stale rozmyslala nad menom..
stravila som hodiny na PC a pozerala co ktore meno znamena pisala si na papierik ako by to vyzeralo spolu s priezviskom..a tak som sa rozhodla pre kratke meno navyse to meno mi prirastlo k srdcu ked som sa este s babikami hravala a volala som sestrinu babiku Erik..a odvtedy sa tesim z mojho chuliganika 😉 takze bezne sa stava ze mamicka nevie az do porodu pohlavie lebo to drobca v brusku sa rozhodne ze bude napinat rodicov az do konca 😀

ani3012
17. máj 2009

v piatok idem na ultrazvuk. Tak dúfam, že to vydržím a neopýtam sa už keď som to zvládla z troch štvrtín tak vydržím aj tu poslednú.Ale mám takého tušáka, že to bude zase chlapec. Ale to ja si len tak myslím. Zo začiatku tehu sa mi snívalo, že som mala dievčatko. Tak uvidím 😕

misskkaa
22. máj 2009

ahojte dievcata. mozno sem tato tema nepatri,ale ja som absolvovala amnio a povedia mi pohlavie babetka. ja dufam ze ked urcia tak to bude na 100%. ved tam to je z tej plodovej vody,tak by to malo byt presne,nie?

marcela22
22. máj 2009

Miska, z amnio je to vždy na 100% a hlavne silno držím palce aby si mala dobré výsledky nech už sa v brušku skrýva ktokoľvek 😉

No a k téme...mne sa teraz v utorok narodil synovec Kristián ktorý až do pondelka mal byť Barborka. A to bola švagrinka na UTZ viackrát a u dvoch rôznych doktorov...takže myslím si, že to nikdy nie je také isté, nech Vám pohlavie potvrdí ktokoľvek 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre