Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

zajkka
19. jan 2009

Ahojte,cakam dvojicky a mne zasa vrta v hlave ako mi to rychlo pozrel ,pomeral deticky a ked som sa ho opytala na pohlavie tak zasa nakukol a hned,ze chlapec-chlapec.Ja som chcela aj niecio vidiet a presvedcit sa.Mylia sa aj skuseny lekari?Mam doma dvoch chlapcov uz a tieto dvojicky su dvojvajecne,tak som dufala,ze aspon jedno moze byt dievcatko.Som v 21 prvom tyzd.

janajanajana
19. jan 2009

Luckamis, je to zvlastne, ale ja som pocula, ze vraj pohlavie vedia lekari lepsie urcit z riadneho UZV nie z 3D. Ono v podstate aj vyvojove vady urcuju z klasickeho UZV.

snemcurka
23. jan 2009

ahojte.
Tak ja sa hlasim po dlhsej dobe. Teraz v pondelok mam velke sono, dufam, ze mi povie, ze tam vidi kavove zrniecko. Ozvem sa Vam

petra1985
23. jan 2009

mne robila len normalne sono raz v 22tt povedala, ze dievcatko a teraz v 30tt a tiez, ze dievcatko.. tak dufam, ze to tak aj ostane 😎

berus222
23. jan 2009

ale babyyyyy!!! bolo mi treba ist do tejto temy! teraz mam chrobaka.
mne potvrdil chlapceka. nam je jedno, co to bude, ale kedy som cele tehu hovorila brusku filipko a bolo by to dievcatko, bolo by mi asi luto toho, ze som sa nerozpravala s alenkou.

lyongirl
23. jan 2009

baby, tak hlásim omyl!!! 😀
Včera som stretla kamošku, čo jej celé tehu tvrdili, že to bude chlapec a ja jej mrknem do kočíka a bábeno v ružovom....som nechápala a ona na pôrodnej sále tiež. Ale keďže už chlapca majú, tak sú šťastní, len synček už dávnejšie hovoril malému v brušku Danko a na koniec to je Nikolka.
Takže stáva sa....

snemcurka
26. jan 2009

Ahojte.
Takze skor to vyzera na chlapceka (comu sa moj manzel velmi tesi).Ale do tretice sa nam to urcite podari 😀

mata2
26. jan 2009

aj moj Tomasko mal byt podla sona Katka 😀

lyongirl
26. jan 2009

aj ja dúfam, že do tretice sa to podarí 😀

dandulik
7. feb 2009

ahojte....tak aj mňa velmi zaujíma čo budeme mať...manžel by chcel strašne syna ale mne je to jedno,len nech je zdravé, a nech ho donosíím.....v poriadku 🙂 ..v 22tt -25.2.O9 idem na 3D sono, tak uvidím čo mi povedia....ale ako tu píšete, tak si nemožem byť ani vtedy istá, a až po porode sa naozaj presvedčím čo sme splodili.. 🙂 😉

riana12
7. feb 2009

Ja som mala byt podla viacerych doktorov chlapec 😀 A mama pre mna tym padom ani meno nemala pripravene. Velke to potom prekvapko pre nu, ked doktor zahlasil: "Gratulujeme, mate dievcatko!"

amatula
7. feb 2009

ahoj neviem ci som to tu uz aj nepisala 🙂
mne tiez vraveli ze druhe bude dievca...dokonca sa somnou chcel doktor stavit o flasu ze on to dobre vidi a je to dievcatko 😠
a ked sa to narodilo sestricka ze ake meno.......ja ze alica 😀.... a je to Mato!!!!

jasminka
7. feb 2009

mne sa nepomylili
v 15tt povedali, ze chalan, aj v 30tt, no a uz je na svete...a tak nejak podvedome som to aj citila, aj ked vsetci vraveli, ze bude dievca, lebo sa mi nenormalne zhorsila plet a zacali chutit sladke jedla a cestoviny a ryby, ktore som pred tym nemohla ani citit..teraz je zase vsetko po starom 😉

krpcek
7. feb 2009

tak tuto temu som radsej, ani nemala najst - uz mam v hlave chrobaka. 😀

nam povedali v 20tt na morfologickom, ze asi dievcatko a v 26tt na 3D nam dievcatko potvrdili. ale vcera sme sa streli s kamoskou a ona hovori, ze ale ty vyzeras na chlapca a nie na dievca . . .. no a potom si tu precitam ako sa obcas UTZ zmylia a sama som zvedava co sa mi nakoniec narodi. 😀

a chute? do 20tt som ficala na cipsoch a vsetkom slanom a od 20tt nastal nejaky zlom a teraz si ficim na sladkom. 😀

natashkaa
8. feb 2009

No mne urcil na 99,7% na 2D, ze je to baba ale mne to nedalo sa mi nezdalo, pretoze od zaciatku som citila chalana tak som sa len kvoli tomu objednala na 3D inak by som asi nesla a tam, ze chalan. A bolo to fakt vidno. Takze ale doteraz mam v knizke napisanu babu aj som platila za urcenie pohlavia. Som zvedava co povie gyndos na najblizsej poradni.

slaviq81
8. feb 2009

Mne doktor v 15 tt povedal, že to bude chlapec. Na uzv v 20. a 30. tt sa o pohlaví nevyjadril. Až na prietokoch (10 dní pred pôrodom) tam zbadal "kávové zrnko". Mala som sto chutí ho preplieskať 😠 . Ale teraz som rada, že je to baba 🙂

zucha
8. feb 2009

u mna pri oboch potvrdil uzv aj 2D aj 3D babu a tak aj bolo. Teda to druhe este len cakam, ale je to jasne "kavove zrnko" 😵

kvietocekx
9. feb 2009

nasa prva dcerka nam nic nechcela ukazat az do 37tt, ale mala som taky vnutorny pocit od zaciatku, ze to bude baba🙂)) a teraz cakame chlapceka, bolo to vidno dost zretelne🙂))) a snad to aj tak bude.. aj to som tusila... 🙂 inak moja kamoska co sme spolu boli v porodnici bola cele tehotenstvo v tom, ze bude mat dievcatko, tak podla toho prisposobila aj farbu kocika aj oblecka a viete si predstavit ten sok na porodnej sale, ked jej oznamili, ze ma krasneho synceka a ze ako sa bude volat🙂 no to bola ale sila🙂))

didi7
17. feb 2009

No baby to ste ma nepotešili. Dočitala som toto forum cele a neviem teraz som viac zmetena ako ked mi vestkyna povedala ze chlapca budem mat prve dieťa, a na 4D UZV povedali ze to bude dievčatko a potom povedali ze partnerovi tiez chlapca veštili ako dalsie dieťa...pocity som mala tiež na chlapca a dlho som sa zmierovala s dievkou ale stale si neviem k tej mojej dievke vytvoriť to ako som sa rozpravala s chrobáčikom... Strašne som zvedava čo bude na najbližšom sone.... Držím všetkým palčeky... 🙂

kesinka
17. feb 2009

tak po precitani tejto temy som na pochybach. Bola som na 4D sone, kde nam oznamili, ze cakame babulku. Tak som nakupila same ruzove vecicky, baldachyn,....ale kazdy kto ma stretne, tak vravi, ze to bude chlapec. Podla tvaru bruska a takych tych babskych reci. To by bol gol 😀 ale pre mna.

celine
17. feb 2009

Ja som sa tiez uplne spolahla na tvrdenie mojho gynekologa a to som nebola na 4D sone. Inak, nenakupujem cisto same modre veci, lebo sa mi to nepaci, mam vela neutralnych veci, dokonca ja kociar, tak keby to bola aj nakoniec baba, tak by to bolo jedno. Dufam, ze by sa na mna moc nenahnevala za to, ze sme ju cele tehu volali Andrejko 😀

jamajka
autor
20. feb 2009

Práve pozerám čo je tu nového, dávno som tu nebola, tak som zvedavá či sú nejaké nové príspevky......

jamajka
autor
22. feb 2009

Ja sa už čoskoro dozviem, či sa nezmýlili, ale už teraz som viac presvedčená, že nie, už som sa s tým zmierila, že je to chlapček, a na dievčatko by som si ani nevedela zvyknúť, všetci doma čakáme chlapca.........
Ale keby sa predsa zmýlili, prekvapenie by to bolo milé...........

dadkabb
22. feb 2009

U nas to bolo na sone 5:1 pre dievcatko, len jeden lekar nam povedal ze 100% chlapcek...a mame krasne dievcatko 🙂 a to mi viac ludi povedalo ze vyzeram na chlapca...

adunka73
23. feb 2009

Ahoj holky,ja citim 100% chlapecka,cele tehotenstvi tomu nasvedcuje,ale na 2D nam minuly tyden prozradili holku s 99,5% jistotou.Pokazde jsem si prala chlapce a pokazde to podle utz spravne trefili na holku.Ale mam stale 5% nadeji,ze to treba tentokrat vyjde... 😅

tanity
23. feb 2009

jamajka, ty troch chlapcekov, adunka, ty tri dievcatka 😀 aky je ten svet niekedy zlozity ale hlavne krasny 😵 hlavne, ze su v poriadku a zdravi 🙂
jamajka, ber to tak, ze ti raz tvoji synovia mozno splnia tuzbu po dievcatku v podobe malej krasnej copatej vnucky 😵 vies, aka budes stastna? 😀 a mozno to priroda zariadi tak, ze budu tvoje vnucata vsetky babule 😀 hmm?

nam to bolo v podstate jedno, co to bude, prisli sme uz o 3 babatka, tak vtedy si clovek nezela "dievcatko" alebo "chlapceka", ale zive babatko 😔 len to jedine-aby bolo zivucke a zdravucke...aj ked, vedela som,ze to bude chlapcek, citila som to od prvej chvili, od prveho pozitivneho testu, uzv nam to minuly tt potvrdil a nebolo pochyb, co vsetci traja vidime 😀 jasnejsie vajka a pipika by som si ani nemohla zelat 😀 tuzila som po syncekovi, lebo nase prve dietatko bol chlapcek....asi aj preto 😔
stale si vsak vravim, aj keby boli sami chlapci alebo same dievcata, nech su zive a zdrave 😵
prajem vam pohodove tehu a zdravucke babatka xxx

martinella1
23. feb 2009

Ahojte baby, presne si pamätám, ako mi môj lekár povedal, že to bude dievčatko....a nemýlil sa, od prvej do poslednej chvíle tvrdil, že to bude dcérka a naozaj aj bola....ale ten červík pochybnosti bol až do poslednej chvíle.....už len preto, že moja švagriná, keď bola tehotná, tak jej počas celého tehotenstva tvrdili, že bude mať chlapčeka....prvý, druhý aj tretí lekár zotrvávali pri pohlaví chlapec....samozrejme, že sme všetci boli úplne presvedčení, že to bude chalan....no deň pred pôrodom bola na kontrole a keď sa jej pôrodníčka spýtala, či vlastne vie, čo to bude, tak s úsmevom na tvári tvrdila, že jasne, že chalan, no a doktorka sa len usmiala a povedala: chalan s pipinkou.....to bol teda gól.....neverili sme, až kým naozaj neporodila dievčatko... 🙂

zajkka
28. feb 2009

Mne velmi skuseny lekar povedal,ze ci chcem vediet co to bude,lebo pekne vidno,povedal,ze dievcatko a nakoniec bol chlapcek ako hrom.Netreba sa drzat utz,casto sa to pomyli

fialka76
28. feb 2009

Aj mojej švagrinej povedali,že to bude chlapec.Tešili sa.A porodila ...a dievčatko.Boli v takom šoku,že sa ani neradovali!!!Dlho sa z toho spamätávali.Sestričky na ňu hneď,že čo by chcela?V podstate mali pravdu,mali sa tešiť že je zdravučká!

alias313
28. feb 2009

ja som bola 3 x na normalnom sone-kde mi este ani v 30t nevedeli povedat co to bude.na 4d povedal, ze chlapec-videli sme aj pipika..to bolo okolo 23t.no a teraz som este bola na normalnom sone minuly tyzden a mam aj fotku s pindulom malym 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre