Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

zmrzka1
24. nov 2008

levon--tak tvoja prva reakcia o tych dievcatkach mi doslova vyrazila dych!!!
viac ako na 100% s tebou suhlasim ,ale to ako si to podala je priam neuveritelne!
(v dobrom slova zmysle)...lebo ja som tiez rozmyslala ako by som chcela dievca a moj
partner tiez povedal ,ze by radsej dievcatko aby sa narodilo a na chlapca sa to v puberte premenilo,pretoze dievcata su podla neho horsie v starsom veku,takze je na tom kazdom pohlavi nieco pozitivne ,ale aj negativne...
na druhej strane som pocula,ze chlapci maju matky radsej ked su starsi a dokazu sa o ne postarat s vacsou oddanostou..i ked aj toto je individualne...
ja som moje prve babo potratila takze teraz pohlavie neriesim len by som rada vedela co to bude koli nakupovaniu pretoze vo vacsine obchodou predsa len treba vediet ci modre alebo ruzove...
budem stastna nech je to uz chlapcek alebo dievcatko...a budem hrda mamina...
a k tym jedlam u mna je to ine kazdy den takze ,ze by som vyhradne jedla sladke alebo kysle tiez nie takze u mna je to isto tazko na oko zistit tak uz len cakat na sono...
dakujem vsetkym dievcatam ktore na moju otazku odpovedali...
a drzim palce vo vasom tehotenstve alebo materstve... 🙂

zuzna.z
24. nov 2008

mne pri synovi tvrdili , že to bude dievčatko , ja som mala pocit, že to bude chlapec.....mala som pravdu, ale pre istotu som mala pripravené aj dievčenské aj chlapčenské meno. Pred viac ako rokom a pol som otehotnela zasa a cítila som, že to bude dievčatko.......prišla som však o bábo skôr ako som si to mohla overiť

juzinka
24. nov 2008

mne teraz pri druhom tvrdili v 20 tt na 4D, že na sto pro dievča v 25 tt opäť 4d mi potvrdili dievča. Môj Mudr. v 31 tt že áno dievča a v 33 tt šok ako hrom všetko pokúpené v ružovej farbe 😀 , že milá mamička, čakáte chlapčeka a ja že to nie je možné no, ale bolo a dnes mám na svete už trojmesačného synčeka Peťka, ktorého by som nemenila za žiadne dievčatko 😉

nikollette
24. nov 2008

Mne urcili pohlavie uz v 14tt.. ze vraj chlapec.. ale nebolo to prekvapko, od zaciatku som vedela ze ja budem mat chalpca, a koniec 🙂 este pred urcenim pohlavia uz moja mamina nakupovala modre a zelene vecicky, bo sme si boli také isté 😀 takze ked na m to na specialnom 3D ultrazvuku v 14tt oznamili, nebolo to prekvapko 😉

jamajka
autor
25. nov 2008

Takže ako vás čítam takéto omyly sa dosť často stávajú, mne povedali pohlavie v 17 tt, v 20 tt na obyčajnom sa nedalo vidieť a odvtedy som nebola na sono, ale aj keď pojdem nebudem sa už pýtať.............

maartinkaa
25. nov 2008

ahoj levon toto vsetko su len nase tuzby a nie nenavist voci muzskemu pokoleniu, aj ty urcite po niecom tuzis a pisala si ze si tuzila aj po druhom chlapcovi/ bola to tuzba/ a u nas co uz dvoch chlapcov mame je tuzba po dievcatku obrovska, s tym, ze budeme milovat aj nasich chalanov ked sa rozhodnu, ze predbehnu dievcatka 😉 😉 😉 😉

sika1
25. nov 2008

Úplný súhlas maartinkaa...

Levon, neviem ako to inak vysvetliť, ale očividne si to nepochopila... aspoň z tvojho príspevku som mala taký pocit. Možno to neviem tak napísať, ale nikdy v živote by som to nenapísala a ani to tak necítim, že je to LEN chlapček, ako si to písala vyššie ty. Jednoducho túžiť po dcére je podľa mňa normálne, a preto, že to nevyjde tak by som si nikdy nedovolila tvrdiť, že booože, prečo zase chlapec??? Téma je o pomýlení sa pri určovaní pohlavia na UZV a tak nás niektoré len zaujíma, či aj takéto veci sa stávajú...
Ružové oblečko??? Však áno, je to lákavé, lebo po mojich chlapcoch mám oblečka dosť, a preto by som si aj takýmto spôsobom urobila radosť, že môžem nakupovať niečo nové a iné... je to hádam nenormálne?

Nikto tu nepísal, teda aspoň ja som to nepostrehla, že by sa nervoval preto, lebo to nie je dievča alebo chlapec... fakt nikto...

marrrka
25. nov 2008

baby ste mi dali chrobaka do hlavy, budem strasne cakat na dalsi UTZ 😀

jamajka
autor
25. nov 2008

ahoj sika, ja chodím ešte aj do témy: Môže mať žena deti len jedného pohlavia.............

snemcurka
5. dec 2008

ahojte.
Tak ja som mala dnes poradnu, ako som predpokladala, sono mi nerobila. Takze cestujem v pondelok na slovensko, bez toho aby som vedela co to bude.Skoda 😉 Najblizsiu podarnu mam 8.1. a to je vecnost!

jamajka
autor
5. dec 2008

A čo by si chcela, dievčatko, že jo????

jankamamka
6. dec 2008

mne 3x teraz po sebe potvrdili dievcatko,tak vam dam vediet o par dni ci sa mylili alebo nie

lucinka21
6. dec 2008

Baby, mojej kamoške najprv povedali že to bude chalan... už jedneho maju, takže chceli dievčatko.. o par týždnov nato jej lekár povedal ze sa zmylili, ze to bola pupočná šnúra - tak teda dievčatko - ona celá happy, nakupila výbavičku, ruzové oblečko do postielky atd... až do posledného dna sme všetci čakali na Lilli, až kym jej manzel z porodnice zavolal : je to Sebastian 😀 😀

zmrzka1
7. dec 2008

ahoj baby ja som bola na sono v piatok a povedala,ze dievcatko,moj priatel stale do nej ste si ista? co ked ho ma niekde skovany..ona ja som si ista je to dievcatko a on ,ze to neni mozne ona ,z\e je mne to bolo take smiesne a on jej kolko uz robite tuto pracu?ona:roky --ste si na 100% a ona mi nikdy nehovorime na 100% a on vy osobne ste si ista na 100% a ona ,ze ano...., tak sa velmi tesim lebo tu v gb vraj sa na trom druhom sone malo kedy pomylia tak ja dufam ,ze to je dievcatko uz sa neviem dockat na moje ,,kuriatko,, bude to KRISTY

ditka1
13. dec 2008

ahojte mne lekar dva krat potvrdil,ze je to dievcatko a ja som videla,ze tam nieco trci a on ze to je pupocnik a na 4D-cku sa zistilo ze chlapcek...no neviem ako sa mozu takto pomylit.

jamajka
autor
16. dec 2008

no mne zatiaľ potvrdili, že 2 x chlapček a najbližšie idem 2.1.2009, tak som strašne zvedavá, či náhodou nepovie niečo iné, ale sama od seba sa ani pýtať nechcem, iba ak to povie on sám ....... určite by povedal že chlapec.....

dualcore
16. dec 2008

no nam uz tiez 2x potvrdili ze to bude dievcatko a som s tym taka stotoznena ze si chlapceka ani neviem uz predstavit.piatok idem na sono a tiez pevne verim ze sa tam pipik zrazu neobjavy. ale verim tomu ze to bude Melinka

jamajka
autor
16. dec 2008

dualcore, ale ja by som bola radšej keby sa v mojom prípade pomýlili.............

dadka212
27. dec 2008

Jamaika trošku ťa poteším, kamoške sa teraz narodila malá slečna, ktorá bola celé jej tehotenstvo Lukáško 😀 aj na 3D utz 😉 tak hádam sa aj v tvojom prípade mýlia ak si to želáš 😉 inak ona stále cítila, že je to dievčatko, ale stále ju presvedčovali o chlapcovi a nakoniec toť baba 🙂

sassi
27. dec 2008

mne pri 1. tehu povedali dievča v 30tt - ale vybavu som si aj tak nakupila neutrálnu, a narodila sa dcerka
pri 2. tehu mi nepovedal, vraj bolo zle uložené, ale podla mna mi nechcel povedať
a narodil sa syn (aj ked ja som dokonca myslela, že to bude dievča - sklamala ma moja intuícia 😀 )

inak nechapem, ked niekomu povedia v 20tt pohlavie a on už sa na to nafixuje, a nebodaj nakupi celu vybavu v modrom či ružovom
a medzi nami, ja už by som to ani nechcela vedieť, porod je ovela krajší, ked to vopred neviete 🙂

vinka
27. dec 2008

Sassi mne tak presvedčivo povedal dr,že to bude dievka,že som ani nezapochybovala o tom. 😀 Lebo som už mala syna a on chcel brata a dr povedal,že teraz poteší maminu.Ale to bolo vidiet po nom,že to hovorý úplne presvedčený.Ako keby mal na monitore pohlavie napísané. 😀 Ale pri dalšom ultr.som sa pýtala inej lekárky a tá povedala,že to vyzerá na dievčatko.Tak som ju ubespečila,že má pravdu,že to už viem. 😀

celine
28. dec 2008

ahojte dievcata, chcela by som sa spytat, kedy je uz mozne urcit pohlavie.

lyongirl
28. dec 2008

celine - veľa mamín to vie už v 12tt, ak bábo ukáže, mne to môj dr. povedal pri obidvoch až po 20tt, asi záleží od doktora a od toho, či je to dobre vidno 😉

luciauk
28. dec 2008

ja poznám dvoch chlapčekov, volajú sa Barborka a Terezka 😀 celkovo sa mi zdá zbytočné takto meditovať nad pohlavím. mne sa po dvoch dievkach narodil chlapček a slová typu, konečne vám to vyšlo ma privádzajú do zúfalstva, keďže som sa celé tehotenstvo modlila, aby som dieťa vôbec donosila a bolo zdravé.

celine
28. dec 2008

aj pre mna je prvorade, ci dietatko bude zdrave, ale nie je na tom nic zle, ked niekto chce vediet, co to bude. Mne osobne je jedno ci to bude chlapcek alebo dievcatko. A ked je tu moznost, ze sa to da zistit, tak preco nie.

jamajka
autor
28. dec 2008

Ahoj dadka212 ,
je to milé, určite dám vedieť či je to aj môj prípad. Ešte idem na jeden Utz teraz 2.1.2009, to bude v 30 tt, ale som si povedala že už sa ani pýtať nebudem, nechám to na náhodu.
Niekedy mám pocit, že je to predsa dievčatko, ale všetko tomu nasvedčuje že je to chlapček, aj bruško mám také špicaté dopredu, ako pri prvých dvoch synoch, ale vraj to niekedy nezáleží od toho.....
Už som sa na to pripravila, že je to chlapček a viem že ho budem milovať tak či tak.....

ahojte všetky.........

fodorka33
29. dec 2008

mne povedal druhy doktor v 19tt ze na 100%chlapec,no potom mi moj doktor povedal,ze hej je to chlapec,no v 28tt povedal ze sa asi zmylil a bude to dievcatko...no uz v 32tt mi povedal ze maly sa hral na spiona ze je to chlapcek a napisal mi to aj do karty 😎

jamajka
autor
14. jan 2009

ahojte baby,

ako vidím dávno tu nikto nebol, tak trošku pozdvihnem túto tému.

bola som na UTZ 2.1.09 a už mi naisto hovoril, že je to chlapček, tak už ani nad nejakým omylom neuvažujem, takže keď si niekto želá aby sa pomýlili, vtedy to tak väčšinou nevyjde, no čo už, bude tretí mušketier, dvoch už mám doma..... 😎

lyongirl
14. jan 2009

jamajka- ja sa preto už radšej dr. nepýtam a dúfam, že sa dozviem niečo pekné po pôrode, aj keď už sa vyjadrujem o bábatku ako o chlapcovi a keď dokupujem, tak v modrom. Ale zas keby bola baba, tak mi vôbec nevadí, že by chodila v tom modrom.....

luckamis
14. jan 2009

ahojte. No mne zas na normálnom sone 3x povedali, že to bude chlapec, keď som bola na 4D tak mi pov., že dievčatko, teraz som bola opäť na normálnom sone a zas že chlapec...čo myslíte, JE 4D SONO PRESNEJŠIE AKO OBYčAJNÉ?´do dvoch týždňov by sa mi malo bábo narodiť, tak sa potom ozvem...ale dufam, že to bude chlapček 🙂 tak to citim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre