Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

sonya73
5. mar 2009

Dievcata a pomylili sa niektorej z vas pri urcovani pohlavia z odberu plodovej vody ? Narodilo sa niektorej z vas opacne pohlavie ?

brisilda
5. mar 2009

Ahoj Jamajka skus nakuknut do mojho alba , posledna foto je graf na ktorom je znazornene ci to bude dievca alebo chalan das si svoj vek kedy si otehotnela + mesiac v ktorom to bolo a uvidis co ti tam ukaze 😉 Inak viem o com rozpravas ja taktiez tuzim po malej slecne hm....no ale co to bude nik nevie hlavne nech to je zdrave no ne? 😅

fialka76
6. mar 2009

Ahojte!
A moja švagriná nechcela nikomu povedať čo to bude,ale oni to vedeli s manželom.Tešili sa,že to bude chlapec.AAA bola to baba.Takí ostali šokovaní,že sa zabudli tešiť.dievča???A sestričky na ňu,že čo by chcela?Sestričky ich potom ohovárali.Vraj sa mali tešiť,že majú dieťa,a hlavne,že je zdravé.Podľa mňa mali pravdu!Nemala sa s manželom tak upnúť na to,že to bude chlapec.A môžu byť fakt šťastní,že je zdravá.

misskkaa
11. mar 2009

ahojte,ja som v 9tt,ako tak citam vase riadky,o pohlavi dietatka napadlo ma ci to neni aj o tom v ktorej rodine co viacej prevazuje. ja mam totiz sestru,7 sesternic a iba 2 bratrancov. zato moj priatel ma 50/50. ale ja si mylsim ze to bude chlapcek Matej.

fodorka33
11. mar 2009

mne povedali v 19tt na ultrazvuku ze to bude chlapec a aj JE! 😉

pink_lady
11. mar 2009

brisida podla toho grafu tak som mala byt chlapec, a vlastne vsetci moji surodenci su naopak podla toho 🙂 😀

ozi
11. mar 2009

Ahoj brisida. Mne to podľa toho grafu vyšlo na 100%. Dvaja chlapci a teraz čakáme dievčatko. 🙂 🙂 🙂

miracko
12. mar 2009

Ahojte baby,
púrečítala so si nzov témy a nemôžem neprispieť, pri prvom mi doktor ku ktorému som chodila na sono povedal bez okolkov či chcem vedieť pohlavie a kedže ja som zvedava, povedal že chlapec - vyšlo na 100%. Pri druhom dieťi som ale na sono chodila k normálnemu gynekológovi ( ten prvý bol pre rizikové) a unho sa za zistenie pohlavia platilo 300 Sk ale kedze som bola znovu zvedava dala som si to v 22 tt zistiť.S úsmevom holywodskej hviezdy sa ma spýtal čo mám doma a potom mi oznámil že mám malému povedať že bude mať sestričku, na 100%... A tak som si hladkala brusko a prihovarala sa malej Elenke...A prišiel deň D... a bááác z Elenky je Matúš...Tak asi tak, vôbec som sa nehnevala že je to chlapček, naopak bola som rada že sa aspoň ako chalani lepšie spolu zahrajú a hlavne som bola šťastná že mám zdravé dieťa..čo ma trošku mrzelo, bola nezodpovednosť doktora, pretože ked to fakt nevidim na 100 percent tak radšej budem charakter a nevezmem prachy a radšej poviem že má prekrížené nožičky ako takto zarábať z a každú cenu ☹

moko123
12. mar 2009

no kočky toto je dobrá téma do osmeho mesiaca to mal byt chlapec a tesne pred pôrodom som sa dozvedela že to bude dievčatko,,,,, tak nevadilo nám to ale dost prekvapilo kedže sme tak dlho počuli iba o chlapcovi

a takisto sesternica do nedavna to malo byt dievčatko aj nakupila ružovú výbavičku a má mesiac pred pôrodom a zrazu jej povedali že to bude chlapček,,

takže si myslim záleži velmi na polohe dietatka nehovorim že sa stále mylia ale tak ako máme vediet kedy povedia to správne pohlavie,,,, takisto neutrálne veci každého asi nebaví kupovat ako aj mna už,. hehehh držim palčeky nech má každy to čo si praje,, ale aby boli detičky zdravučke a bude to uplne jedno 😵

moko123
12. mar 2009

a inak dievčatá to že niektkorá zaplatila zato aby jej doktor povedal ake to bude pohlavie si myslim je bezočive od toho mudr. nakolko je to informácia, mam 4 dieta a v živote odomna nepytali za pohlavie robi sa ultrazvuk a oni su nato aby povedali čo tam vidia ..... toto by sa malo podla mna zastavit je to hrozne ako zarábajú 😨

zajkka
12. mar 2009

moko123,to s tym platenim za pohlavie je naozaj chore.Odo mna tiez nepytali nikdy ani halier.Ved keby to bolo na 100%,ako oni hovoria,ale do porodu moze zena iba cakat,lebo mylia sa naozaj casto.Mne tiez pri druhom povedal dr,ze dievcatko.Ja tam zacala slzy ronit od stastia,lebo chlapceka sme uz mali doma.Na druhom ultrazvuku u toho isteho dr.som sa zase opytala na to nase dievcatko a on,ze ho to mrzi,ale jasne vidi chlapceka.Musim pripomenut,ze je to velmi skuseny lekar,zevraj odbornik na vsetko aj na pohlavia.To som bola uz prvykrat v 22 tt.Mojej sestre povedali na genetike ze budu mat dievcatko.Ked mi ako prvej zavolala,ze maju chlapceka,tak sme sa smiali,lebo isiel domov v cukrikovej ruzovej a v pusinke mal velky chicco ruzovy dudlik.No bol zlaty. 😀 😒

bocmanka
12. mar 2009

😵 tak prispievam aj ja...
pri prvom dieťatku mi na 100percent tvrdili, že dievčatko /ako som sa neskôr dozvedela, môj svokor je totiž gynekológ, tak to je teda lekárske tajomstvo!!!...jemu to totiž povedali../
my sme chceli s manželom prekvapenie a to nás zrejme zachránilo.. 😖 asi by sme zostali sklamaní, že čakáme dievča a narodí sa chlapček...samozrejme len naoko "sklamaní..", lebo by pracovalo nadstavenie sa na nejaké pohlavie
keďže sa matej narodil deň pred silvestrom a svokra-pôrodníka sme stiahli zo silvestrovskej žúrky, tak vraj ostal v šoku a z pôrodnej sály odišiel v galošiach, čo nechápal z vnuka /rodila som totiž cisárskym a spalaaaaaa../
😀
rovnako sme pohlavie nechceli vedieť ani pri druhom a bol to opäť chlapček, zrejme preto, že sme obe deti poctivo plánovali
iba tretie bolo "omylom" a je to dievčatko, tak sa tešííííííííme..
len som už 7 rokov buď tehotná alebo kojaca 😀 😀

sonya73
14. mar 2009

Zajkka 😉
tvojej sestre na genetike povedali ,ze bude mat dievcatko a narodil sa chlapcek ? Kedze na genetike tak predpokladam ,ze bola na odber plodovej vody ? Ak je to tak mozno aj ja mozem este dufat ,ze sa pomylili s pohlavim. Ja mam totiz 1 chlapceka a 2 sme strasne chceli dievcatko....Prosim ta a na ultrtazvuku jej tiez potvrdili divcatko ? Budem ti vdacna za odpoved.
dakujem

zajkka
14. mar 2009

Sonya73,jej to tvrdili veru aj na ultrazvuku.Nemali pre chlapceka ani meno,no ako dievcatko mal byt Laura.Stava sa to aj na genetike,tu na konikovi som to tu uz aj citala parkrat.Jej ani naznakom ani raz nepovedali,ze by to mohol byt aj chlapcek.Ale poviem Ti,to bolo veru pre nas prekvapko.Aj ja mam 2 chlapcekov,velmi som tuzila a aj tuzim po dievcatku.Teraz zasa cakame a dr.povedal ze chlapcek,no neviem si to ani pripustit,stale dufam,ze sa mylil

sonya73
14. mar 2009

Zajkka, dakujem za tak rychlu reakciu.Mne na amnio povedali ze chlapcek, na ultrazvuku 2x ze chlapcek.Takze uvidime ci to bude na 100%.Ale pripad tvojej sestry je zretelny, ze ani amnio nie je na 100%. A v ktorom meste sestre robili amnio ?Mne v Martine.
Ja som teraz v 32 tt.takze si este chvilu pockame. Je zaujimave, ze sa takto pomylili.A ty teraz cakas 3 babo ? Ja som si tiez povedala ,ze ked to nebude dievcatko tak skusim este treti pokus, ale mam uz 36 r.tak sa budem musiet poponahlat.

zajkka
15. mar 2009

Jej tiez v Martine,museli tam nieco pomylit.Do 40tky mas casu dost.Aj ja som bola v Martine uz v tom novom,ale plodovu vodu mi nebrali.Vies Sonya,ked si zelas aby sa pomylili na tvojom utz,tak just vidia spravne.Ja tiez este dufam a mam take predstavy,ze co ak a ake by to bolo keby mi oznamili joooj pani,zmena pipik tam uz nieje. 🙂

bocmanka
16. mar 2009

🙂 tak vidím zajkka a sonya, že čakáte zrejme to, čo by ste si želali ako druhé bábätko...tak ste sa obidve dohodli, že chcete dievčatká????
mne to vyšlo až do tretice, ale želám vám príjemné zmýlenie na ultrazvuku...
inak aj mne robili sono 3d v heliose v martine a až to ma presvedčilo, že fakt po dvoch chlapcoch baba jak lusk!

sonya73
16. mar 2009

Tak ti blahozelam Bocmanka, ze ti to do tretice vyslo.Len to sa nepodari kazdej.Co ked aj treti bude chlapcek. Ja som si to druhe dala naplanovat u Mudr.Jonasa a strasne som mu chcela verit ,ze urci termin pohlavia pre dievcatko spravne ,ale zatial to vyzera, ze sa zmylil.Aj ked som otehotnela presne na ten termin, ktory nam vypocital pre dievcatko.Nam so Zajkkou ostava len dufat, ze sa ,,mozno " zmylili. Ale aj tak si zo vsetkeho prajem najviac, aby to babo, ktore cakam bolo v prvom rade zdrave.Kde si prosim Ta rodila ? V Martine ? Bola si spokojna ? Aj ja by som tam mala ist rodit.

bocmanka
16. mar 2009

🙂 áno, rodila som v martine a veľa kočiek zo žiliny, zvolí práve martin, ke´dže sú tu lepší odborníci a aj neonatologické oddelenie na dobrej úrovni...
držím palce...ja som rodila u svokra,info cez ip....teda ak chceš
😵

zajkka
16. mar 2009

Bocmanka,dakujem a to by bolo najkrajsie zmylenie v zivote asi.Pisala mi jedna pani,uz si nespominam ako sa tu vola,ze jej cele tehotenstvo tvrdili,ze to bude chlapcek,bola aj na 3D,dokonca mu aj pipika merali a narodilo sa dievcatko. 🙂

shpirti
16. mar 2009

tak to ste ma teda velmi nepotesili 😒 ,o dva tyzdne som objednana k lekarovi a mal by nam uz zistit pohlavie baba...uz sa neviem dockat!ale po precitani vasich pribehoch si asi na 100percent ista nebudem ☹

zajkka
16. mar 2009

shpirti neboj,to sa tak casto zasa nestava. 🙂

jahody11
17. mar 2009

No babky, moj doktor mi zas povedal, ze on nehovori pohlavie dopredu lebo, ze casto dochadza k omilom a on chce predist sklamaniu... vraj najskor v 30 tt, sak ja do vtedy nevydrzim 😀 😀 . Aj by som sla do Brna, tam je 3D a 4D UTZ len za 6OO Czk ale z prace ma nepustia ☹

bocmanka
17. mar 2009

😵 jahody....budeš mať kráááááásne jahodové prekvapenie....

sonya73
17. mar 2009

No dievcata ako sa pekne rozbehla nasa debata o zmyleni sa v urcovani pohlavia. Ja som uz v 33 tt. a uz sa lekarov radsej na pohlavie ani nepytam. Zaujima ma len ci to bude zdrave babo.Ale v kutiku duse dufam ze to bude moznooooooo... dievcatko.Je to moj velky sen. Manzelovi aj mne lekar v Martine na UTZ presne ukazal 2x pipika a tvrdil ze je to pipik na 100 %. Myslite ,ze sa mohol mylit ? Mne pri prvom synovi (11r) tvrdili 8 x a to traja gynekologovia ,ze na 100% dievca a narodil sa mi Tomi. Lenze to som nebola na amniocentezu.

bocmanka
17. mar 2009

sonya myslela som, že čakáš prvé bábätko,keď máš v pase 33tt.....
ty si bola teraz na amnio?...s tým skúsenosť nemám, ale hovoria, že niekedy ten pipík vyzerá ako kávové zrniečko, čiže dievčatko, ale skúsení gynekolog by to mal rozoznať, tak neviem...

jahody11
18. mar 2009

ja sa pomaly zmierujem s tym,ze tak skoro nebudem vediet , ze co to je.. 😒 ale tesim sa z toho, ze je stale zdravucke a pekne nam rastie 🙂

ani3012
18. mar 2009

haha ja som si to nedala zistiť, a to som bola aj na 3d ultrazvuku. Strašne sa všetci tomu čudujú, ale ja sa teším, že neviem čo to bude, aj keby som chcela babu. Hlavne nech sme zdraví! 😀

gabika25
19. mar 2009

u mna sa trosku sekli. Povedali, ze to bude 2x dievca 😀 a nakoniec to bol chlapec a dievca 😀 😀 😀

bocmanka
19. mar 2009

😵 akože videli len jedno bábätko a 2x ti povedali, že to bude dievčatko alebo videli dve dievatká???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre