Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

miracko
21. mar 2009

Ahojte,
nechcem vas strasit ale poznam pani, ktora mala dve deti , obe chalanov, a neplanovane otehotnela znova, kedze neboli financne najlepsie aj uvazovala ze si ho da vziat, ale napokon si ho nechala o to bola jej radost vacsia ked jej lekar oznamil ze to bude divcatko...a na porodnej sale, jej lekar gratuloval k synovi, ona sa zhacila, ze ved mala mat babu a doktor zavalil, ved sme este neskoncili a mala aj dievcatko....bolo z toho velke haloooo, lebo jej nikto za celých 9 mesiacov nezistil ze caka dve deti 🙂
Teraz uz maju 3 rocky a su zdrave ako buk, tak maminka co nechcela tretie ma zrzu 4

zajkka
21. mar 2009

A teraz je urcite stastna ako blcha. 🙂

gabika25
22. mar 2009

bocmanka, ja som cakala dvojicky a na morfologickom UZV mi povedali, ze su to na 100% 2 baby a nakoniec tam bol zamiesany aj jeden chlapec a len jedno dievcatko 😀

bocmanka
22. mar 2009

😵 gabika tak to gratulujem, máš to naraz dvakrát...aj môj manželík sú so setrou dvojičky a je medzi nimi úžasnéé puto aj keď sa až tak nepodobajú....

bocmanka
22. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
alebo tu možno nájde niekto podobnosť....dvojičky v dospelosti, teda môj manžel a ségra...
s mojou švagrinkou sme si iba vymenil priezviská...lebo sa voláme rovnako a vraj sme sa kedysi aj podobali...xixixi, aj ja som adriana a aj ona.. 😀

zajkka
22. mar 2009

bocmanka a Tebe to povedali viackrat,ze su tam dve dievcatka,alebo len jedenkrat? 🙂

bocmanka
22. mar 2009

🙂 zajkka...no mne o dvojičkách nehovorili...ja mám tri detičky krátko po sebe, ale pri trťom si skoro mysleli, že sú dve, keďže môj manžel je z dvojičiek /má sestru../, ale bolo iba jedno a tak mám dvoch synčekov a dcéru...

zajkka
22. mar 2009

bocmanka ja som to poplietla 😀 ,to som sa chcela opytat gabiky.Ja viem,ze mas dvoch syncekov a dcerku,vsetko to mam tu prekutrane a ste veeelmi pekna rodinka. 😉 Ja cakam dvojicky chlapcov zevraj,ale tak by som chcela aby sa pomylili,lebo uz dvoch sintrikov mam doma.

bocmanka
22. mar 2009

úžasnééé zajkka...máš dvoch synčekov /nevedela som, v pase nemáš žiadne dítko.... 😀 / a čakáte ďalších dvoch?..to faaakt..odpadnem 🙂 🙂 ..tak rýchlo šup sem s fotečkami, nech sa zoznámime....

ramana
23. mar 2009

Ja by som veľmi chcela vedieť čo to bude...v 16tt mi povedala moja dr. že to vyzerá na chlapca ale vraj to nieje isté...v 20tt na biometrii dr. nehovorila nič 🙄 tak som sa opýtala či vidno čo to bude a povedalal mi, že "pracovná diagnoza" je chlapec ale vraj kludne môže byť z toho aj dievčatko. Už ma to pekne štve. Stalo sa vám niekomu, že vám to nepovedali jednoznačne? Nechápem kde je problém bud to tam vidia alebo nie 😀

bocmanka
23. mar 2009

🙂 ramana nemusia vidieť, alebo sa môžu zmýliť, je to 50 na 50 niekedy tie naše "babské orgány" môžu vyzerať ako chalanské a opačne, ale samozrejme sú prípady keď je tam jednoznačne kávové zrnko či inéééé 😝

gabika25
24. mar 2009

zajkka, mne povedali prvy krat, ze su to dvaja chlapci, na morfologii v 20. tt mi povedali, ze na 100% dve dievcatka a na 3D mi povedali, ze chlapec a dievca. Do poslednej chvile som teda nevedela co to bude, takze som mala pripravene 4 mena. Po prebrati z narkozy mi povedali, ze je to chlapec a dievca. Potom ma napadlo, ze pred porodom som pediatricke v strese povedala len jedno chlapcenske a jedno dievcenske meno. Akosi som asi podvedome dufala, ze to bude parik 😀

chymenitta33
24. mar 2009

ahojte mne hend nejako na začiatku 18tt povedala že to je chlapček a aj to bol. Takže sa trafila.

denisa87
25. mar 2009

ahojte,mne v 20 tt povedali ze to bude baba a dnes som sa dozvedela ze to bude chlapcek,aj gulky som vydela 🙂) uz som sa vzila do toho ze to bude baba a s manzelom sme ju uz oslovovali po mene Bianka,a teraz vobec neviem ako sa bude volat 😉

cmulinko
25. mar 2009

Mne 4 krat v Irsku povedali,ze cakam dievcatko...este na porodnej sale my robili scan pred cisarskym rezom a aj tam furt debatili o babe,ale napokon sa aj lekar prekvapil ked vytiahol chlapceka.....takze teraz ani nemusim vediet co to bude 😉

juzinka
25. mar 2009

Mne povedali na 3 krát na UZV dokonca aj 4 Dečku, že čakám dievčatko až v 31 tt sa ukázal chlapček mali sme všetko nakúpené v ružovom 😀 . Narodil sa chlapec ako repa

shpirti
25. mar 2009

ahojte,chcem sa opytat,ci sa mozu zmylit v zmysle,ze na ultrazvuku ukazuje len jedno babo a nakoniec sa vykluju 2?

bocmanka
26. mar 2009

🙂 no shpirti, nemalo by sa to už stať, ale nikdy nie je nič isté, takže ak by sa dvojičky nejako kryli a oni by videli len jedno, tak teoreticky je to možné...čo sa cítiš na dve detičky v brušku? 😀
😀 lebo ja som mala brucho ako svet, tiež mi každý vravel či tam nie sú dve a bolo po trikrát vždy len jedno 😀

opica
26. mar 2009

toto musim napisat 🙂
mojho muzov kolega minule zahlasil, ze ked ti na ultrazvuku nevedia povedat, ci to bude chlapec alebo dievca, tak radsej nech je to dievca ako chlapec s malym lofasom 😀 som myslela, ze za rozplacem od smiechu 🙂

zajkka
26. mar 2009

opica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocmanka
28. mar 2009

opica, chlapi majú iné vysvetlenia..to si ešte nepočula táraninky môjho syna marka... 😀

shpirti
28. mar 2009

🙂 dakujem bocmanka,no na dve baba sa necitim,ani brusko nemam bohvieako velke...ja len,ze by som velmi rada dvojicky... 😉 😵

bocmanka
28. mar 2009

😵 shpirti ..juuuj, to sa ťažko píše, odkiaľ pochádza tvoj nick?...akoby si žila v egypte.... 😀
tak ak to bude teraz chiara, tak příště to bude christel a téo..... 😎 môže byť?

pajinka23
29. mar 2009

ahojte tehulky 🙂 🙂 🙂 mna doktor tahal za nos try mesiace 😠 😠 povedal nam na sone v 20tt ze to je dievcatko,a teras nedavno sme boli na prietokoch atam nam na sto percent povedali ze je to chlapcek 😉 😉 😉 😉 ,este dobre ze sme nekupili ziadne saticky a nic ruzove,lebo by ma asi drblo 🙂 🙂 🙂 ale som stastna aj chlapcovi majiskemu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bocmanka
29. mar 2009

🙂 pajinka tak vidíš, ešte stále sa môže mýliť, ale ja som pri žiadnom nekupovala nič ružové na začiatok, všetko také neutrálne farbičky, biela, smotanová, žltá, oranžová...
pajinka...uvidíš až po pôrode...sa tešíme 😀

mtina
30. mar 2009

No ma nestrašte...Mne už dva krát povedali, že to budú dve baby....Už mám nakúpenú plnú skriňu ružového a červeného....Ak to budú chalani, tak si možem rovno stať na tržnicu a predávať... Minulý týždeň sme boli aj na 4Déčku, ale tie dve brušku mali akurát hodinu kickboxu, takže sme videli len šťuchance a doky nás poslal domov, že žiadne 4D nebude....Takže tam sme nemali šancu vidieť čo to bude

bocmanka
30. mar 2009

mtina...super mená..nataša, máša a šarlota, všetky so "š" 🙂 držíme palce, daj vedieť, či budú kočky

pajinka23
30. mar 2009

juj nie nech uz je to chlapcek 😒 😒 😒 😒 ,ale je tona sto percent lebo este ako laik bol na ultrazvuku vidiet pipik aj z vajkami 😀 😀 😀 😀 😀

shpirti
30. mar 2009

mrtina,moj maly bracek mal byt Veronika,nakoniec sa narodil Michal...a ruzovucke veci sme uz mali nakupene a predstav si,ze aj napriek tomu bol v nich nadherny 😉 k tomu mal blondave vlasky a modre ocka..krasa 😀

shpirti
30. mar 2009

ahoj bocmanka,nick v alb. znamena milacik/dusa a manzel ma tak oslovuje... 🙂
babo bude zit v taliansku,preto ta Chiara,ale pravdupovediac to meno sa mi paci odmalicka a to som ani nevedela,ze tu raz budem zit 😀 inac aj Romina je velmi pekne... 😉
chlapceka,stale neviem... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre