Pomýlili sa niekomu na ultrazvuku pri určení pohlavia?

jamajka
23. okt 2008

Baby chcem sa spýtať či máte niektorá také skúsenosti, že vám povedali, že to bude chlapec a nakoniec to bolo dievčatko.
Lebo opačne si to viem predsataviť, že keď nevidia nič povedia dievča a je to chlapček, ale keď tam už niečo videli, či je možnosť, že predsa nevideli dobre???

snemcurka
27. okt 2008

Ahojte.
Davno som o Tebe jamajka nic necitala na tejto stranke. Pamätam si Ta z temy "chceme dievcatko". Dnes doobedu som sa docitala, ze si tehotna (hned som si pomyslela, dufam len, ze je to baba). No par riadkov nizsie som sa docitala, ze to bude chalan ☹
Mna caka 17.11. velke sono. Dufam, ze tam nebude pipik. Citim sa presne tak ako v prvom tehotenstve a mam pocit, ze to baba nebude

jarra
27. okt 2008

Ahojte! Mojej super kamoske sa to stalo, Do polovice 7. mesiaca sa babo nechcelo ukazat a potom doktor povedal ze chlapec. Bolo to uz pokrocile tehotenstvo tak zacali kupovat modru vybavicku a 2 tyzdne pred porodom doktor usudil ze sa v brusku vyvaluje dievcatko a dnes sa Vaneska vozi v modrom kociku 😀

hviezda22
27. okt 2008

Ahojte. Ja mam dvoch chlapcov, pri nich sa nepomylili. Čakam dvojičky a neviem sa dočkat, az bude ten čas, kedy mi povedia, čo budeme mat. Modlim sa za aspon jedno dievčatko. Ja som vlastne nechcela o babatku ani počut, no tak dobre sa nam zadarilo 😀 . Veru Jamajka, ja viem aka je ta tužba silna, je mi luto ze ti to nevyšlo. No tak si povieme, nech je chlapina zdravy 🙂 .

dadkabb
27. okt 2008

Ahojte,

moja kamoska rodila pred dvoma tyzdnami...v 22 tt bola na 3D sone a povedali jej ze to bude chlapcek.A ma krasnu Dianku 🙂 nam na 3D povedali ze je to dievcatko, vraj je to kavove zrno ale vidiet to len z boku a podla mna by to kludne mohli byt gulky 🙂 mne je to v podstate jedno, aj ked by som celkom rada vyvazila sily v rodine, nech na mna niesu traja...tak uvidime...

petka_s
28. okt 2008

fu,no mne 2 krat na d povedali ze kavove zrno a aj na normalnom sone,
tak dufam ze to uz nebude chlapcek,aj ked by bol aj tak by som bola stastna,
ale ten sok-ta zmena!
oblecenie mam tak neutral tak to by nevadilo,bo mojmu drahemu sa teplucka ruzova moc nepaci :(

jamajka
autor
29. okt 2008

Dadkabb,
to si mi dodala trochu optimizmu s tou tvojou kamoškou, daj potom vedieť ako si dopadla ty, veľmi ma to zaujíma...

jankamamka
29. okt 2008

Mne pri prvom povedali pohlavie prvy krat az okolo 36 tt ,ze to bude chlapec a vyslo to.Nie ze by nebolo vidiet,ale rodila som v Londyne a v tej nemocnici nesmeli povedat pohlavie ,lebo tam chodilo mnoho moslimiek.Az ku koncu sa zmenili pravidla a povolili urcenie pohlavie.
Ateraz pri druhom mi v 30 tt povedal doki,ze na 70 percent to bude dievcatko,tak vsetci dufame,ze sa nemylil.

cikyta
29. okt 2008

Ahojte.Chystám sa v 20tt na 3D a okrem toho,že dúfam,že bude všetko v poriadku s bábätkom,tak dúfam,že nám povedia aj pohlavie.Naozaj mi je jedno,čo to bude,ale kedže sa nám s mužom páči strašne meno Silvinka a dalšia vec,že s mojou sestrou mám velmí zlý vzťah-a tá všade vyhlasuje,že sa môžem aj rozkrájať,budeme mať just chlapčeka.......preto chcem velmi dievčatko-teda,keby som si mohla vybrať. 😅

liaah
30. okt 2008

Baby no ja mam jednu zabku uz doma , bude mat tri v januari, pri nej mi nic nebolo , vsetko okej, az na unavu 😉 ale zle mi nebolo, ani nic, som ani nevedela ze som teho, keby som nepriberala 😀 t 20tt nam povedali na uzv, ze je to dievcatko, pritom pocity som mala cely cas na chlapca 😀 no a predpoved vysla 😉 a teraz uplne ine chute, byvalo mi zle, skratka uplne odlisne tehotenstvo, az na jednu chut, ktora je spolocna, milujem citrony, mandarinky a to najkyslejsie co existuje, ako pri malej aj teraz. V 20tt nam na morfologickom uzv povedali ze je to dievcatko a v 30tt to potvrdili ze je to na 10000000000000 percent susulka, ze tam uz nic nedorastie 😉 tak pevne verim ze sa trafili, lebo ma vystrie ked budem musiet kuovat modreeeeee 😀 Jaaj a pri oboch tehotenstvach som mala zo zaciatku sny ze je to chlapcek 😉 😀 😀

Drzim vam vsettkym palce aby sa vase sny o pohlaviach vyplnili, ja som si velmi zelala dve baby a tak som neskutocne stastna ze ich budem mat 😉 😉 😉

jamajka
autor
3. nov 2008

Ďakujem baby za vaše skúsenosti, ja by som len chcela dúfať, že budem ten prípad, keď sa pomýlili, veľmi by ma to potešilo......

mercy
3. nov 2008

Sorry, kočky, ale ja toto nechápem🙂Mne je tak, ale tak jedno, či to bude chlapček alebo dievčatko a pritom mám v okolí ľudí, ktorí túžia-väčšinou po dievčatku.Ja si neviem predstaviť, že by som kvôli tomu plakala-ale neodsudzujem to, nemyslite si. Len mi je to cudzie.Ja má troch bratov-najprv sme boli ja a rok po men brácho a po desiatich rokoch sa našim podariili dvojičky chlapci, a sú takí úžasní...nemám sestru,ale podľa mňa je dôležité aby to dieťa bolo osobnosť, aby malo dobrú povahu a samozrejme bolo zdravé 😵 🙂

jamajka
autor
3. nov 2008

Ja viem že je to jedno, hlavne nech je to zdravé, ale keď už máš doma dvoch loptošov, určite zatúžiš aj po malej bambuľke, ale keď že je to už tam, už sa vraj nedá reklamovať.... 😀 iba ak u výrobcu...... xi xi xi.... 😀

mercy
3. nov 2008

Jamajka, možno toto bude chlapček, ktorý ti rozžiari život, možno ti prinesie obrovskú, výnimočnú radosť, možno bude v niečom nadaný alebo veľmi múdry a zlatý🙂 Náš Peťo-ten z dvojčiat-je síce futbalista a chlap ako hora ale výborne varí a pomáha mame s upratovaním- ja som ďaleko a mama hovorí, že akoby mala dcéru🙂A mne dnes ide babysitovať syna🙂

mercy
3. nov 2008

Mne jedna suseda, ktorá veľmi chce dcérku-tebe je to jedno, tak určite budeš mať dievčatko 😀 Ale - mne je to fakt jedno

mercy
3. nov 2008

hovorila

sssimi
3. nov 2008

Baby a čo brušká? Okrúhle - dievčatko, špicate- chlapček? Ake mate skusenosti? Vidim, že je vás tu vela, ktoré už mate deti.
Ja som tiez zvedava. Mam pocit, ze to bude baba, ale vlastne mi je to jedno 🙂

dadkabb
3. nov 2008

Ahojte, tak mne pre istotu v piatok doki povedal, ze on vidi chlaceka...a to v 20tt a na 3D sone povedali dievcatko...tak som hrozne zvedava komu to vyjde 😉 ono to aj tak bude na 100% iste az ked sa to malicke narodi 🙂 jamajka urcite dam vediet...

jasminka
3. nov 2008

ahojte, ja mam brusko spicate, teda rastie mi pred seba, a nie do bokov, a mal by byt chlapcek, aj pocitovo od zaciatku tehu som citila chalana, buduci tyzden idem na utz, tak uvidime, ci sa potvrdi

cmulinko
4. nov 2008

No mne 4 krat povedali,ze to bude SHE 😀 .Este kratko pred sekciou mi robili scan na to ako je babo ulozene a lekar mi tam furt iba she is ok ....no a isla som na operacku s tym,ze ja ale citim chlapca.Nakoniec lekar skoro odpadol,ked to SHE malo aj BALLS 😀 Takze...ja sa spolieham len a len na moje pocity.Od zaciatku som citila,ze budem mat chlapca a ani 4 ultrazvuky ma nevedeli presvedcit o opaku.

jamajka
autor
4. nov 2008

A ja cítim, že to bude baba, a vraj mám chlapčeka, len neviem či ten môj pocit nie je viazaný na to čo si veľmi želám.....

jamajka
autor
4. nov 2008

Jasminka, potom nám napíš, či ťa tvoj pocit nesklamal...

petka_s
4. nov 2008

cmulinko-dobreee 😀

jamajka
autor
4. nov 2008

Cmulinko a čo si si priala, chcela si radšej SHE, alebo si túžila po chlapčekovi???

zahara
5. nov 2008

ahojte, pridám vám sem jednu príhodu spred veľa rokov. keď sa mala narodiť moja kamarátka, doktori povedali jej mame, že je to chlapec... keď to naňu došlo, porodila dievčatko a bola z toho dosť udivená, lebo naozaj rátala s chlapcom.. a ochvíĺu prišli na to, že ten chlapec je vlastne ešte len schovaný v brušku, lebo vlastne rodí dvojičky 😉 tak som to počula prerozprávané od dotyčnej dvojičky

jamajka
autor
5. nov 2008

sranda zahara, ale vtedy možno ešte ani neboli UTZ také bežné ......

zahara
5. nov 2008

tiez myslim 🙂 ale podla toho, co som pocula, jej tie dvojicky nezistili preto, lebo ked bola na UTZ, tak sa prekryvali a druheho nebolo vidno. no ale stat sa mne take nieco, tak je to asi najvacsie prekvapko mojho zivota.. i ked dvojicky by som brala hned, no take stastie mat urcite nebudem.

jamajka
autor
10. nov 2008

Jasmínka, daj nám vedieť čo to bude, či ťa tvoj pocit nesklamal....

denduska
10. nov 2008

caute, mojej kamoske povedali ze je to na milion percent chlapec.....no a Esterka ma uz 3 rocky 😉
nam povedali ze to vyzera na dievcatko v 20tt....potom aj iny doktor v 36.tt a mali pravdu 🙂 a to na obycajnom sone. ale ja som vedela ze je to dievcatko aj bez toho sona 😎

jamajka
autor
10. nov 2008

Denduska a ako si to vedela? ako sa to dá predpokladať, alebo cítiť???? Je to len taký inštinkt alebo čo???
mňa by to veľmi zaujímalo...

denduska
10. nov 2008

ja neviem...velmi som sa tym nezaoberala az ked sme sli na to sono spolu s manzelom kde nam mali povedat co to bude...a ked som vosla do nemocnice zrazu ma to normalne napadlo..to bolo take vnuknutie..ze je to dievcatko 🙂 a to som inac chcela chlapca lebo manzel chcel veeeelmi chlapca...ale potom som sa vnutorne strasne tesila ze je to dievcatko 🙂
inak zda sa mi, ze mamicky chcu vacsinou dievcatka, nie? 🙂 aj moja svokra uplne jasala, lebo ona chcela vzdy dievcatko, no ale ma dvoch synov 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre