Prázdny gestačný vak. Je to možné?

mimkaa10
9. feb 2009

Dievčatá,
dnes som v 5tt+6 dní (zajtra v 6tt).
Bola som u gynekologičky na ultrazvuku, gestačný vak už bol viditeľný pekne, ale z výrazu doktorky som pochopila, že niečo nie je v poriadku. V gestačnom vaku nič nebolo. Stalo sa vám to ?
Je to vôbec možné?!

Dr. hovorila, že má menej citlivý ultrazvuk, že nech sa objednám k lekárovi, kde je citlivejší. Zajtra tam idem.

Už som mala jeden MA. Je mi moc smutno, už som verila, že to bude v poriadku. Nejdem si robiť plané nádeje.

kodada
9. feb 2009

mimka, mohlo byt aj skoro, aby tam nieco videla, nevzdavaj sa dopredu 😉

sirinka
9. feb 2009

mimka ja neviem, kvoli krvacaniu som bola na usg v 6tt a bolo vidno len cierny vak a dr. ze to je normalne, ze v tomto tt ani sa neda nic ine cakat. a to ma novy usg.

mirica
9. feb 2009

mimka - v 6tt ešte mimi vidno nie je ...mimi je zhruba vidno až 6tt+1 a srdiečko až okolo 6tt+3 .....a to je v tom ideálnom prípade ....ak k oplodneniu vajka došlo až ku koncu cyklu , tak samozrejme aj fazulku vidno neskôr.....
znepokojoovať sa treba až keď tam nič nie je v takom 8tt

mimkaa10
autor
9. feb 2009

babule, ďakujem vám veľmi za vaše rady, ste mojou oporou. Prepáčte mi, ak tu stresujem, ale len pred troma mesiacmi som prišla o prvé bejby. Mám strach, že sa to bude opakovať. Nehnevajte sa. 😒

Hneď vám dám vedieť keď bude niečo nové.

emmaelzer
9. feb 2009

bohuzial mne sa to tiez stalo, zistili mi to v 12tt, vola sa to missed abortion. V podstate embrio sa nevyvija poriadne a preto odumrie....ale nezufaj, kym to nie je 100%.
Tiez je tu tema missed abortion, kde sa urcite mozes porozpravat .

mirica
9. feb 2009

mimka- neboj , aj ja stresujem ( ja mám hematóm) ...a aj kopa iných ......od toho tu predsa táto stránka je .....však sa treba niede vyrozprávať aj zo strachu .....držím palce, nech zajtra všetko dobre dopadne 😵

roasha
9. feb 2009

mimka,treba ale davat pozor,aby neboli krce,spinenie,krvacanie...lebo aj pri mimomaternicovom tehu moze byt gest.vak normalne v maternici,ale plod "inde". 😕

lienka79
10. feb 2009

nechcem ta strasit,ale mne sa to stalo 2x....a 2x skoncilo kyretazou..missed abortion..Gestacny vak bez srdecnej aktivity ☹
Ale drzim palce..aby tebe to vyslo 😵

mimkaa10
autor
10. feb 2009

ahojte kočky, dnes som teda bola na tom lepšom ultrazvuku. Dr. povedal, že krpatý má 3 mm. 🙂 Opäť na kontrolu pôjdem o dva týždne. Som hrozne rada, že sa mi nepotvrdilo to, čoho som sa bála.

roasha
10. feb 2009

mimka gratulujem,tak sa drzte 🙂

mimkaa10
autor
10. feb 2009

Oki, keď budem mať zas niečo nové, napíšem 🙂

Držím všetkým palčeky! Nech nám to už vyjde!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre