Robí Sečanský alebo Pohlodek v Ružinove špeciálny UZV?

hanam
12. mar 2009

Ahojte, nemate niektora skusenosti s Dr.Sečanským alebo Dr. Pohlodkom z Ružinova. Mna posiela moja gynekologicka na specialny ultrazvuk ktory vie odhalit vrodene vady. Dala mi len telefonne cislo na ambulanciu v Ruzinove. Nasla som podla zoznamu tel. cisel tychto dvoch panov doktorov, ale k nim len odkazy na prsnikovu ambulanciu. Neviete ci maju v Ruzinove aj nejaku gynekologicku ambulanciu so specialnym ultrazvukom prave niektori s tychto dvoch panov doktorov? Neboli ste tam niektora?

hanam
autor
12. mar 2009

Ak nahodou niektora viete kontakt na nich napiste prosim. Dakujem.

katarinkap2403
12. mar 2009

Ahoj, ja chodím do Ružinova k mojmu gynekologovi a bola som tam zo tri krát aj na uzv este v zaciatku tehotenstva ale na velké uzv v 22tt a 30 tt som bola v gin-fiv na záhradnickej su tusim, tam ma poslal moj doktor aj napriek tomu že ten uzv ktorý je v ružinove je hned vedla jeho ambulancie. z čoho mi tak nepriamo vyplýva že asi nie je až zasa taký dobrý...ale doktorov ktorý mi robili uzv v ružinove si nepamatám :(

given
12. mar 2009

V Ruzinove je centrum GPN, pozri www.gpn.sk . Maju tam dobry ultrazvuk, robia NT ultrazvuk, morfologicky, aj 3D.

given
12. mar 2009

Tie mena mi ale nic nehovoria, v GPN robi Dr.Mares, Dr.Ditte, Dr. Cupanik...
Je to v tej zltej budove - poliklinike na 5. poschodi.

iinuska
13. mar 2009

hanam, to nie je Secansky, ale Suchanek nie?

dada1307
15. apr 2009

ahoj hanam, MUDr. Secansky aj Pohlodek su v Ruzinove, su to prsnikovy odbornici, no napr. MUDr. Secansky odrodil cisarskym rezom moju najlepsiu kamaratku a mojej mame operoval rakovinu prsnika.. bohuzial, ohladom specialneho ultrazvuku ti pomoct neviem.. v kazdom pripade skus zavolat, uvidis 🙂

smiha
21. apr 2009

ahojte,
gynekologicka mi odporucila ako porodnika doktora Secanskeho v Ruzinove.
Ale neviem o nom nic. Viete mi poradit?

zuzuliq
10. jún 2009

Ja chodim k MUDr. Secanskemu uz vyse dvoch rokov a som s nim max. spokojna. Aj ma operoval a prave vdaka nemu teraz cakame nase vytuzene mimi. Ma v Ruzinove aj sukromu ambulanciu, v nej ma aj ultrazvuk ale na morfologicky utz ma do ultrazvukovej ambulancie.

maruska844
16. jan 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať, či niekto nevie o ultrazvuku prsníkov, ktorý robia niekde blízko pri Ružinovskej poliklinike, že je to taká novšia ambulancia a bez poplatkov a nemusí sa tam ani objednávať. Existuje niečo také🙂? Má niekto na nich kontak? Ďakujem

majka_es
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre