Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

adulka165
28. okt 2014

@tsimona ahoj neviem ci si si precitala vsetko co mabu hore popisali ale p.Sestina uz v ZV nerobi... vraj len vo vrutkach... a co citam tak v zv v nemocke robia 3D... 😉

nena74
28. jan 2015

No ja by som tiež chcela vyjadriť neskutočné sklamanie a nespokojnosť z 3D sonom v ZV . Prvý krát keď som bola v 19 tt na 3D sone v Martine to bolo úplné super doktor ochotný všetko vysvetlil všetko sa dalo všetko bolo super, odniesla som si foto pekné a tak ... ale predsa Martin je od ruky a rozhodla som sa že ešte pôjdem v 25tt na 3D sono ale do zv myslela som že to bude na tej istej úrovni avšak ani zďaleka ... Špičková pani doktorka mi povedala diagnózu ktorú by som si vedela určiť aj sama a to že keď mi pretím povedali že je všetko v poriadku tak teda aj je ..a ona nevidí a nevie a nedá sa .. no koniec .. neochota TOP.. najprv dieťa nespolupracuje potom keď už sa začalo kukať na nás tak zase že ona nevidí a nedá sa .. a že ja som príliš tučná na to aby tam to ona videla a že mam najprv schudnúť a potom prísť .. pritom v Martine sa to dalo aj sme videli a tu už nie tak ..a zatiaľ som pribrala necelé cca 4 kila ako v pohodke ... Ženy ako ak nemusíte ani tam nechoďte... načo zbytočné radšej investujete do Martina a tam si zaplatíte za kvalitu aj prístup aj všetko ..

monikamarmon
8. sep 2015

Chcela by som sa Vás opýtať koľko sa platí za 3D sono vo Zvolene keďže tu niesu žiadne nové príspevky a približne v ktorom týždni sa chodí na 3D? Ďakujem krásne

jufka
21. dec 2016

Ahojte, bol niekto v poslednom období na 3D sone vo Zvolene? Koľko ste platili? a koľko dopredu sa treba objednať? A boli ste spokojní?

lukasdanko
7. mar 2018

Maju napisane na dverach objednat osobbe alebi telefonicky mi nedvyhala v case objednavok ked som prisla osobne ukazala mi na dverach ze si mam zavolat ako prosim,tam takato sestricka nepatri na to miesto kde je lebo zjavne si nieco dokazuje ze moze ludi prehanat katastrofa zo zdravotnictvom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre