Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

sloto
21. sep 2008

ahojte. chcela by som sa spýtať č náhodou nie je 3D aj v BB? neviete náhodou? a mohla by mi niektorá z Vás poslať t.č. na to 3D do Zvolena? tie čo už máte skúsenosť, koľko to tam prosím Vás stojí, a ako dlho sa Vám budú venovať? ďakujem Vám 😉

petka_s
22. sep 2008

baby,
poradte mi,boli sme na 3D v hlohovci bolo tam naozaj super,ale myslela som si ze to video budecele v tom 3D a ze sa mala bude hybat a tak ju uvidim,ale bolo to inak,ze ju len zameral a ukazal v 3D ,v pohybe som ju videla a mame to nahrate tak ako keby s normalnom ulz..
a tak rozmyslam ze by som sla do zvolena este ak by sa to dalo este rychlo objednat,
tak chcem vediet kolko to stoji a kolko som tam,
ci ked nic nevidno ci aj tak platim
a ako vidno to video..
malicku by som este chcela vidiet 🙂
tak mi poradte prosiim🙂

sana15
23. sep 2008

ahojte,tak vcera sme boli na 3D. Mimi,vdaka za infosku, precitala som si ju az dnes. DVD sme nestihli ani kupit,tak sme tam sli s tym,ze ked nie video,tak snad aspon fotky vytlacia. S pristupom pani doktorky,aj sestricky som velmi spokojna. sice sme cakali pol hodinku navyse,ale bolo tam vela slecien na sono,tak sme chceli radsej vsetky pustit dopredu,aby sa nam mohli v klude venovat. Som spokojna so vsetkym. mozno som cakala o trosku lepsie rozlisenie, na zazname teraz vela veci neviem rozpoznat, ale videli sme najcastejsie drobcovu hlavicku a tie jeho stale stebotajuce a smejuce sa ustocka stali za to. A ked by uz nic ine nemalo za tie peniaze byt,tak som rada aj za prezradenie pohlavia, na klasickom sone nam ho povedat nechceli. Videla som sesternicin zaznam v 27 tt,ale robeny v Prahe, bol kvalitnejsi,avsak tam okrem tvare nebolo vidiet uz nic viac,kedze dietatko je uz vacsie a ma malo miesta. V tom 24 tt,je podla mna skoro,ale na druhej strane da sa prezriet "kazdy kusocek telicka".

sana15
23. sep 2008

sloto+petka: poplatok za sono je 1000 Sk, ak by nahodou babo bolo zle obratene,tak tusim sa plati len polovica,alebo dokonca len 300 Sk - zavisi co vsetko sa bude dat vidiet a ci pomoze nejake poprechadzanie sa po chodbe atd. je mozne nahrat par minutiek videa a potom sa preobjednat na neskor a pripadne to video dohrat,pripadne nahrat nanovo. ja co mam DVD,tak je su na nom urcite casti vysetrenia sonom. Takze v urcitej minute sa nahravanie spustilo a zaznamenavalo sa vsetko,co bolo v danom momente vidiet aj na monitore. Takze presne to iste,ako keby ste kamerou nasnimali monitor pani doktorky. je to teda "v pohybe". Nam sono trvalo asi polhodinku. Ako som uz pisala vyssie,nebolo vsetko super vidiet,ale zavisi to od roznych okolnosti-to vam povie hned na zaciatku pani doktorka. od ulozenia babatka,od mnozstva plodovej vody.... Nase male bolo natlacene na prednej strane maternice,tak napriklad sa nedela vidiet cela hlavicka, videli sme len profil. Keby som mala moznost ist este raz,tak urcite idem aspon o dva tyzdne neskor. Ale mozno by to ani nepomohlo,kedze to porovnavam so sonom v Prahe,a tam samozrejme,moze byt celkom iny pristroj.

petka: ak si bola v Hlohovci,tak podla mna je zbytocne ist uz do ZV,ale samozrejme,je to len na tebe. Tu sa standardne sa tu tisicku merania nerobia. ja som sa pytala na dlzku baba a pani doktorka povedala,ze merania su uz zase zvlast spoplatnene a ze je teraz zbytocne robit,kedze v 30 tt sa vsetkym mamickam robi klasicke sono a merania sa robia na nom. Inak, s porovnanim s klasickym sonom je urcite 3D nazornejsie.

sloto: 3D v BB urcite nie je. Kontakt na ZV ti posielam v IP 😉

kodada
23. sep 2008

Jani, tak uz to mate konecne za sebou, som rada ze ste spokojny z pristupom doktorky, potom aj mne prosim posli kontakt do IP . Je to uzasny pocit vidiet malicke, ze? ja sa uz neviem dockat, sice ja idem az 7.10 na druhe sono, ale uz sa neviem dockat 😵

inak, ako sa mate?

sana15
23. sep 2008

Ahoj Dadka,ano, pocit je to krasny,ked vidis na monitor.....Lebo na klasickom sone (oproti plavarni) na monitor nevidis a pan doktor Ti ho ani neotoci 🙄 Fotku mam iba z 20 tt a nebyt nej,tak ani neviem ako vlastne babo v brusku vyzera. Preto nelutujem ani korunu,pretoze som videla babo a tiez nam bez okolkov povedala pani doktorka hned pohlavie,len co prilozila sondu k brusku. na klasickom sone nam to nechceli povedat. Mame sa fajn, kopkame ostosest, ako sme vcera videli,tak mame krasne dlhe nozicky,tak mame aj cim 🙂 Zaklopem: klop,klop,lebo sa citim dobre, okrem obcasneho pobolievania v krizoch a nemotorneho ukladania sa do postele a vstavania je vsetko ako pred "tym" 🙂 no a este to vykukajuce brusko nas "prezradi"

kodada
23. sep 2008

ja chodim do ambulancie k Szedelymu st. na Sliac, tam ma super sono, ja som tam bola ked sme boli 5 + 3 a hned mi natocil monitor, tak ze som tu malu skvrnku aj videla 😉 neopisatelny pocit.

kika22
29. sep 2008

ahojte baby,
tak ako som sľúbila tak dávam vedieť ako som dopadla na 3D vo ZV...
prístup doktorky Kamoďovej super 😉 ...len malé nechcelo spolupracovať, stále utekalo alebo si tváričku zakrývalo ručičkami...nahrala mi 15 min. a objednala som sa po dohode ešte na neskôr keď bude väčšie...teraz bolo ešte len kostičky a koža také bez tuku 🙂 tak by som to asi nazvala, ale vyplazilo jazyk...xixixi...no a ešte som sa dozvedela, že to bude chlap na 250% 🙂

takyna
29. sep 2008

Ahojte kočky, prosím vás, kde je presne 3D/čko vo Zvolene, ako sa tam dostať autom? ďakujem

takyna
29. sep 2008

a ešte som sa chcela spýtať , treba si zo sebou doniesť aj DVdčko?

zunka
29. sep 2008

takyna, 3D je vo ZV na pôrodnici/gynekológii - 2.poshodie
Parkovanie je pred nemockou, ale zvykne byť plné, tak trocšku nižšie pod rampami (železn.priecestie) je tiež parkovisko a tam určite zaparkuješ.

Ja som bola tiež na 4D vo ZV. Som spokojná, aj keď to mohlo byť aj lepšie. Bábatko malo priamo na hlavičke "nalepenú" placentu a aby bolo pekne vidno, tak musí byť medzi telíčkom babatka a placentou trošku plodovovej vody aby to sonda pekne odsnímala. Inak sa na monitore tvoria čierne fľaky - okoby diery v hlavičke 😉 a na telíčku. Ale videli sme tváričku pekne z boku, malý noštek a palček mal v pusinke a cuckal, až sa mu líčka nadúvali. 🙂 Bolo to krásne. Máme 15 min video, na ktorom je aj 4D aj 2D - ako to dr.prepínala raz na také a raz na také sono, tak to máme aj na DVD-čku. Platili sme iba 300 Sk a 100 za určenie pohlavia. A na koniec nám krásne kýval ručičkami, pekne bolo vidiet pršteky. A ešte máme chvílku aj so zvukom ako bije srdiečko.

petka_s
29. sep 2008

ahoj zunka,
a to preco ste platili iba 300,-sk??
to by som isla este raz na to 3 D
lebo sombola len v hlohovci..

takyna
29. sep 2008

Zunka ďakujem za infošky 🙂

zunka
29. sep 2008

petka, Dr, sa vyjadrila, že keď máme za to zaplatiť takú sumu (1000Sk), tak by to malo byť kvalitné. No my sme videli len tú tváričk z boku u s ručičkami pri nej, trošišku chrbticu, srdiečko ale zvyšok tela nebol rozpoznateľný - iba machule. A ešte tam videla pipík, no my ho tam nevidíme 😀 , no povedala, že je to určite chlapec. A normálne natočia aj viac, nie len 15 min. Dr. a aj sestrička boli úžasné.

petka_s
29. sep 2008

zunka-
tak skoda ze sa to do predu neda,ze chcem vidiet iba tvaricku,
bo keby to stalo tych 300 tak idem este raz..
aletisicku sa mi uz nece dat za to,aj ked je to uzasne..
ale jedno video uz mame,no zajtra tam idem do poradne
tak sa skusim na to popisat.. 🙂

janula31
29. sep 2008

Ahojte stálo to za to bolo to nádherné,až na jednu vec,že doktorka asi po 20min zabudla pustit nahrávanie tak nám na rýchlo nahrala ešte 10min,ale tam už neboli také pekné zábery.Śtastie bolo to,že môj manžel bol pri mne a všetko videl,inak by ma asi švihlo.Platili sme 1000sk.Pohlavie sme vedeli,takže nám to len potvrdili za to sme naplatili.

sandrika
29. sep 2008

janula my sme mali tiežlen 10 minzáznam a tonezabudla pustiť nahrávanie 😉

petka_s
2. okt 2008

ahojte baby,
tak ja som nevydrzala ked som bola vcera v podornici,
tak som sa objednala este raz na to 3D..na jednom som bola v tom hlohovci,co som vam spominala..
a teraz chcem ist do zvolena..pytala som sa ci sa da aj taky kratsi zaznam,
ze chceme vidiet len tvaricku tak povedali ze ano a je
to za tych 300sk🙂
tak sa neviem dockat 🙂
a to dvd mi daju alebo si mam doniest?
a partner moze byt so mnou?
uz sa neviem dockat🙂
a zunka,asi sa v porodnici v decembry stretneme🙂 mame skoro rovnake terminy 🙂

sana15
2. okt 2008

my sme platili 1000 a tiez to nebolo kvalitne, iba hlavicka z boku, tiez s tymi "ciernymi dierami", rucicky sme nevideli vobec,z telicka bola zretelna len chrbtica a videli sme jednu nozku. V tom sme mali aj prezradenie pohlavia. mame do 15 minut zaznamu, tiez nieco v 3D a nieco v klasike,ale v tom ciernobielom neviem vobec co kde je... najdlhsie mame zaznamenanu hlavicku s otvarajucou pusou a tiez zaznam tlkotu srdiecka. aj ked to nebolo uple idealne, mali sme super zazitok.
Petka: DVD netreba donies,daju ti ho tam, partner moze byt s tebou. najskor bude cakat na chodbe a potom ho sestricka zavola dnu. Pani doktorka bola super,sice neviem,ci to bola Kamodova,lebo peciatku sme dostali s meno Olajcova

petka_s
2. okt 2008

tak som zvedava ako to bude 🙂zajtra dam vediet,pa
a dakujem 😉

sana15
10. okt 2008

Petka: tak ako ste dopadli???

miroslava2
11. okt 2008

Čaute kočky. Boli ste už niektorá na 3D alebo 4D, ktorá čakáte dvojičky? Je to dobre viditeľné?

petka_s
13. okt 2008

no ahojte,
tak bolo fajn,malu som videla na 2D to je ako na normalnom sone,
ale bolo ju tam aj tak vidiet fajn 🙂
mala rucku pri hlavicke,a krasne si zyvla,az vyplazila jazycek 🙂
takze to mame krasne na videu 🙂
mame potvrdene ze to bude dievcatko,a ako bonus mi
pani doktorka ukazala aj to 3D ale to je len tak na chvilku
lebo malicka si zase dala rucku pred ocko(zvykne si ho suchat 🙂 🙂 🙂 )
takze som bola spokojna,aspon som ju zase videla,a tie zabery
stali za to 🙂

sana15
20. okt 2008

petka: super, konecne viem o nejakej slecne v okoli 🙂 Myslim,ze urcite tak ako aj pre teba je to zazitok na cely zivot

petka_s
20. okt 2008

no to urcite je,
za tie peniazky to stoji za to!
a uz sa pomaly pripravujete na porod sani??🙂

majulienka32
20. okt 2008

petka a tie fotky z 3D su z ktoreho tyzdna?

petka_s
20. okt 2008

tusim to bolo asi 21-22 tt..
ty si uz bola na 3D?ci sa chystas?

majulienka32
20. okt 2008

ja sa chystam teraz v piatok.. uz sa neviem dockat 😉 velmi sa uz tesim 🙂 kolko to tam u vas stalo? a kolko mas fotiek a video ukazok?

petka_s
20. okt 2008

tie foto co mam v albume su z hlohovca,mam 35 min.video,a asi 10 fotiek..stalo to 1200,-pretoze sme tam sli v nedelu,kebu si isla cez tyzden tak je to za 1000,-
vo zvolene to stoji 1000,-ale neviem kolko urobia foto a kolko video..no myslim ze to nieje az take kvalitne ako v hlohovci..pretoze tam pan doktor robil celkovo vysetrenie babatka..cele ho pomeral a tak..
no a vo zv,urobia trosku video a dost..
ja som sa ale objednala aj do zv,
za 300sk
a to mi urobila ako obycajne sono a nahrala..asi tak 6 minut,
videla som ako zyvala,ako sa hybala,a urobila mi p.doktorka par sekundove sono aj to 3D
a to bola naozaj len chvilka,no stalo to za to..
a ty ides na to 3D tam k vam?do NZ?

majulienka32
20. okt 2008

petka jeeej to je mile ze si malicku videla ako zyvala.. 🙂
ja idem sem do Nz, tu to stoji 1800 korun. ale ze vraj len lekar je sikovny a stoji to za to..tak som zvedava..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre