Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

juanecka
9. jan 2009

Ahojte, chceli by sme ist s manzelom na 3D ultrazvuk, ale nechcem dopredu vediet ci to bude dievcatko alebo chlapcek, chcem sa nechat prekvapit 😅 tak by som rada vedela, ci si myslite,ze je mozne absolvovat 3D bez toho, aby bolo vidiet pohlavie? 🙂

mia78
24. jan 2009

lekar sa vas opita ci chcete vediet pohlavie.

adka12
25. jan 2009

Baby kedy mozem ist na 3D UTZ? Na kedy objednávajú?

zoe_a
9. feb 2009

Ahojko,

ja som sa objednala prave dneska a objednali ma na buduci tyzden 18. februara, ale cim skor sa objednas tym lepsie.

adka12
9. feb 2009

Vraj objednávajú až na 26tt. Prečo tak neskoro? Kde v okolí BB ešte robia takýto UTZ?

hava77
9. feb 2009

adka12 lebo v 26 tyzdni hje pekne vidiet tvaricku. ked pojdes v skorsom tyzdni tak babo je este take kostnate a ked pojdes vo vyssom tyzdni uz ma malo miesta a nemusis tvaricku vidiet

pajinka23
13. feb 2009

ahojte zienky nas objednala sestricka na to sono zaciatkom 29tt scem sa preto opytat ci to neje neskoro??? 😉 😉 ale saaj tak s priatelom stjasne tesime lebo sceme vejmi vediet ci to bude dievcatko alebo chlapcek 🙂 🙂 dufam ze mi totam povedia na sto percent 😲 😲 .Stalosa vam niektorej ze vam nepovedali pohlavie?? 🤐

zoe_a
20. feb 2009

Podla mna to nie je neskoro. Ja som bola teraz v stredu v 27 tyzdni, ale potvorka malicka si zakryla tvaricku rucickou, takze pojdem skusit este raz buduci piatok a to uz budem tiez koncit 28 tyzden. Mne uz pohlavie povedali predtym za 100 sk poplatok, teraz mi to zhodou okolnosti ta ista pani doktorka potvrdila.

pajinka23
26. feb 2009

hmmm tak sme boli vcera na to 3d vo zvolene a sme dost sklamany ☹ ☹ ☹ lebo ta doktorka bola neochotna 😠 malicke bolo zle otocene takze mame len profil hlavicky ale ta je kjasnucka 😔 🙂 nejako sa mu nechcelo ani pohnut ☹ Pohlavie zase nevieme lebo malo nozicku prelozenu tak ze nebolo vobec nic vidiet 😲 ach jaj mali sme proste zly den 😨 😖 aspon ze od nas ta sestra zobrala len 300sk. 🙂 🙂 Na majiske sa aj tak tesime stjasne 😀 😀 ale ak raz este niekedy budeme cakat mimi asi sa necham prekvapit 😨 😲

studenec
11. mar 2009

ahojte dievčatá 🙂 ,chcem ist na 3D sono do ZV,ale zmenili už tel.čislo.neviete nové.som v 26 tt.a ak sa dlho čaká mám to len tak,tak.dakujem!

hava77
11. mar 2009

skus toto:
Objednať sa mamičky môžu na telefónnych číslach:
od 07:00 do 15:00 hod. na tel. číslach: 045 5201 664, 045 5201 644
alebo po 15:00 hod. na telefónnom čísle: 045 5201 421

mia1111
16. jún 2009

Ahojte, chcem sa opýtať, či neviete kontakt na 4D ultrazvuk do BB. Vraj ho už robia aj tam - niekde vedľa NOVAMEDu - tak som rozmýšľala, že sa tam objednám...

kodada
16. jún 2009

MUDr. Fruhwald, číslo 048/4145500, ked chces vediet viac, napis mi IP

marion
4. aug 2009

Ahojte baby. Neviete ake su ceny za to sono vo Zvolene? A je mozne ist aj skor na sono? Myslim okolo 18 tyzdna, vraj vidno aj nejake vady ak by boli. DAkujem 🙂

mataklinec
5. aug 2009

Ahojte zienky to by zaujimalo velmi aj mna, tak prosim ak mate nejaka skusenost dajte nam odpoved. dakujeme 🙂 🙂

malalady
7. aug 2009

Ahojte od kolkých týždnoch sa dá už 3D sono robit?? 😀

mataklinec
3. sep 2009

Ahojte, naozaj tu nieje nik to ma info? prosim..... 🙂

lolitkamtc
8. sep 2009

Ahojte, mataklinec :
3D sono je obycajne sono, na ktore by si mala chodit k svojej gynciarke.
4D sono je sono v priestore. Mudr. Fruhwald je v BB, oproti NOVAMED/oranzovomodra budova/1 posch..
048/414 55 00, 0917 071 377 je kontakt do ambulancie.
Ideme tak prvy krat 1.10. Beru od 23 do 30 tt. Stoji to 60eur,ale myslim, ze to stoji za to.Dostanes k tomu dvd a 5 fotiek dietatka, ktore si vyberiete. Trva to asi 30min.
Zavolaj si tam, je tam mila sestricka, povie ti vsetko.
Drzkam palceky 🙂 🙂 🙂

mataklinec
8. sep 2009

lolitkamtc dakujem za info. 🙂 🙂 . Aj ja ti drzim palceky

kodada
8. sep 2009

marion cena a sono v ZV je 1000 sk, ak sa nevydari, uctuju menej

michalag
7. nov 2009

Ahojte babenky, chcem sa spytat ako je to vo ZV a kolko sa plati ked chceme aj foto+zaznam, ci je to tych 33eur, alebo viac. Dakujem

baby2310
1. dec 2009

My ideme v pondelok na sono, takže dám aktuálne info, ako to tu prebieha...ja nič konkrétne neviem, takže ideme do neznámeho, ale snáď to dobre dopadne 😀

baby2310
7. dec 2009

Tak a máme to za sebou 😉 3D sono bolo perfektné, nech si vraví kto chce čo chce, bol to krásny zážitok 😀 😀 😀 Našu princeznú, čo nám tu potvrdili, bolo pekne vidieť, trošičku si zakrývala tváričku, ale na kráse jej to neubralo 😅 A teraz také oficiálnosti: sono trvalo zhruba 25 minút, možno je to zvyčajne trošku kratšie, my sme strávili dosť času pri určovaní pohlavia, lebo nie a nie sa ukázať... máme 13 minút na videu, sú tam zábery aj z 2D sona, na ktorom tiež bola pekne vidieť. No proste doktor sa posnažil 😎 Celé to stálo 36,51 eura aj s určením pohlavia 🙂, ale stálo to za to 😀
Vrelo odporúčam všetkým mamičkám 😉

michalag
7. dec 2009

baby2310 a kedy si sa objednavala, myslim tym v ktorom tt? A kto ti robil sono?
My tiez planujeme, ale vychadza nam to az na januar. Buduci tyzden by som si tam chela zavolat a objednat sa.

baby2310
8. dec 2009

Vieš čo, ja som sa objednávala začiatkom novembra a vypočítali mi to na 26.týžden, myslím, že zrovna na tento týždeň objednávajú všetky maminky... neviem v koľkom som bola, v takom 21. týždni asi...hej tak nejak, po normálnom sone...vyšetroval ma doktor Šimo, počula som o ňom nie najlepšie chýry, ale musím povedať, že ku nám bol veľmi milý, nijak extra zhovorčivý, ale v pohode, boli sme spokojní 😀 Ako myslím, že je to aj o šťastí, akú náladu doktorovu chytíš...Takže tak, kludne sa objednaj, bol to zážitok, ja stále pozerám záznam a robíme si z neho fotočky, no krása je to, je to zázrak, čo sa už dnes dá a pamiatka na celý život 😅 😅 😅

apolis
8. dec 2009

michalag ahoj,objednaj sa cim skor lebo ked som ja bola na sone v septembi a objednavala som sa tiez v 20tt a bola som tam uz skoro 28tyz tak ma objednala a doktorka Komadova mi povedala ze som to stihla ltt ze lepsie je od 23 a 26tt ze to vraj najlepsie vidno.ked oni objednavaju tak podla toho ako maju volny termin a nie ako my chceme.ale bola som spokojna a vobec nelutujem ze som tam bola.krasny den 🙂

michalag
8. dec 2009

babenky dakujem za info 🙂 ... my sme sa rozhodli ze ideme a ze si to dame ako darcek k vyrociu ktore mame v januari ... tak nam to vychazda 🙂

takze to robi hociktory Dr. ktory tam je, vsak? ... a robievaju to aj po obede ci len doobeda? a ta cena sa pohybuje podla coho, neviete???

baby2310
9. dec 2009

Áno, michalag, pravdepodobne je to podľa toho, ktorý doktor má službu. cena je stála 33 euro, počula som, že ked je záznam nekvalitný,ked nevidno bábo, tak je to len 10 euro....ale to tiež asi závisí od toho, čo doktor považuje za nekvalitnosť.... neviem či aj doobeda, to už len pri objednávaní sa skús spýtať, ak ti to viac vyhovuje doobeda....mne to bolo jedno, ja som stále na materskej a manžel mal dovolenku 😉 ale ozaj nečakaj s objednaním....radšej potom čakať už s potvrdeným termínom sona 😀

vlasatica20
12. dec 2009

aj ja mam tento zazitok za sebou a tiez pamiatku,na ktoru sa nezabuda 🙂 .
Tiez som bola u dr.Simu a musim povedat,ze bol velmi trpezlivy.Male sa nam nechcelo ukazat,tak som sa musela
poprechadzat a vratit,vyslo to 🙂
Odporucam mamickam aj ked si myslim,ze je to dost dat za vysetrenie 33euro,ale v B.B. je to drahsie.Je to skutocny zazitok.

michalag
13. dec 2009

Ahojte, tak ja som bola vo stvrtok na sone a male sa nechcelo ukazat, tak som sa rovno objednala (objednala by som sa tak ci tak) aj na 3D a ideme 11.1.2010, tak sa velmi tesim 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre