Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

danulik
21. feb 2008

mimi - skus 😉

paula58
22. feb 2008

ahojte baby mna mozno preto tak skoro pichla lebo ja uz som v 26 tyzni a tak sa chodi v 26 do 28 tyzna tak preto vam tak povedala asi no ale bola saom objednana na 13.00 ale zobrala ma neskor lebo tam boli nejake pripady ale poplatilo sa cakat 🙂 dufam eze budete baby spokojne.pekny dnicek.

fukaska
25. feb 2008

Ahojte baby. My sme tiez boli na 3d sone vo Zvolene a bola som milo prekvapena. Vysetrila nas doktorka, ktora bola velmi mila. babo nam nechcelo ukazat tvaricku, stale si ju zakryvala rucickami,tak nas 3x poslala von,nech sa idem prejst,ze nech zmeni polohu. Urcila nam pohlavie a a j ked sa stale schovavala, tak nam aspon cele babo premerala,dala vypocut srdiecko a pri plateni si vypytala len 300,- ze ked nam nemohla spravit fotku, tak ze to berie ako sono na poziadanie pacientky.

paula58
28. feb 2008

ahojko fukaska aj ja som mala taky isty problem ze s mi ukazat nechcela a bola som sa poprechadzat a anoi to nepomohlo tak mam tiez len videjko a skontrolovanu malinku ci je v poriadku a ja som este platila 100sk aj za pohlavie takze 400sk ty si uz pohlvie vedela?
🙂

fukaska
28. feb 2008

Nie nevedela som len ked pozerala ,tak zahlasila,ze no vidim tam len vonkajsie a vnutorne pysky a zieden cikacik 🙂, tak muz sa opytal,ze ci isto tam nie je kusok naviac,tak sa smiala,ze jedine ak by to bol hermafrodit a ten klitoris by bol penis 🙂

petullia
19. jún 2008

Cawte baby. Ja by som sa xcela spytat... 3D sono je na poliklinike, tam nad chirurgiou, kde je porodnica??? Bo by som xcela ist, len neviem kam. 😅

mihanka
28. jún 2008

Ahojte,
petulika ano sono je tam...ja som bola v pondelok 23.6 a zatial ani neviem ci som spokojna alebo nie 😅 z pristupu som maximalne milo prekvapena, doktora bola velmi velmi mila, len sme mali problem, lebo pre placentu a zlu polohu miminka nebolo toho vela vidiet, len tvaricku z profilu a povedala ze sa jej to zda velmi vela dat za tu minutku 1000 sk, takze ak chceme tak nas preobjedna na 11.7, mozno budeme mat vacsie stastia a dvd nam odlozila... takze 11.7 ideme opat a uvidime, ci uvidime viac... 😵 😀

kala713
18. júl 2008

Ahojte, potrebovala by som poradiť ohľadom 3D sona vo Zvolene. V ktorom týždni tt je najlepšie ísť na 3D sono a môže byť partner pri vyšetrení?

danulik
18. júl 2008

kala, 3D sa odporuca robit medzi 22 - 28 tt a ano, partner moze byt pri tom 😉

kala713
18. júl 2008

Tak som sa dnes objednala. Ideme spolu s mužíčkom o dva tyždne a sme veľmi zvedaví. Vtedy budem v 25tt. Pôvodne sme nechceli vedieť či to bude chlapček alebo dievčatko ale teraz neviem, či to vydržíme až do pôrodu. Je nám jedno čo to bude, je to len zvedavosť. Čo všetko sa dá vlastne vidieť na 3D? A nahrajú to ako fotky, či ako video?

majka_kozka
18. júl 2008

Ahoj kala.ja som bola na sone vo Zvolene a bola som veľi spokojna.Daju sa tam zistit vonkajsie defekty ako je rastep na puse a kolko ma prstekov a tak...Je to naozaj krasne.Ja som bola v 29tt a mohli nam spravit len fotky lebo majusko uz bol veľky.Ale je to nadherny zazitok a pre ocka neopisateľny.moj bol veľmi dojaty...veľmi odporucam.

ingrida
28. júl 2008

ahojte som v24tt a chcela bi som ist na 3D sono ale vobec neviem kde vo zvolene to je ci sa treba objednat ako to tam prebiaha dakujem za odpovede

bianka...
28. júl 2008

Ahojte, verim, ze mi odpisete...v blizskej buducnosti si chcem dat robit urcite 3D, najblizsie to mame vo Zvolene,viete mi poradit, kde sa tam mam a na koho nakontaktovat.

martina1305
30. júl 2008

bianka aj ingrida - mate odpoved cez IP 🙂

petka_s
31. júl 2008

ahojte,
viete mi povedat rozdiel medzi 3D a 4D??Ja som v 19tt a uz sa nevieme dockat s priatelom kedy na toto 3,alebo 4D pojdeme..dufam ze uvidime vsetko co sa bude dat🙂 moooc sa tesime 🙂

petka_s
1. aug 2008

a este sa chcem opytat kto tam so mnou moze byt na tom ultrazvuku,ci iba priatel alebo aj moja mama...no a kde sa ten ultrazvuk robi...ci cez brusko...? 😅

zunka
2. aug 2008

Petka, 3D Ti urobia fotky a 4D budeš mať aj video - a myslím, že je to určite cez bruško
No neviem isto, či vo ZV je aj 4D

dzarmila
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandrika
5. aug 2008

zunka vo zvolene je 3 D a ja mam z neho len video záznam má cca 10 min a astojí to za to...
dzarmila nemám ho , ale vedela by som zistiť....
robí sa cez bruško je to ako klasické sono...
3D je trojrozmerné sono a 4 D je štvorrozmerné teda kvalitnejšie, ale 3 d uplne stačí

kala713
5. aug 2008

t.č. je 045/5201664. Ja som bola minulý týždeň a bola som spokojná.

dzarmila
5. aug 2008

Kala ďakujem krásne a v ktorom týždni je dobré tam ísť?

sandrika
5. aug 2008

v 25 tt ,ale objednať sa musíš už v dákom 18-19tt

ilijanka
5. aug 2008

3D-trojrozmerné, 4D-trojrozmerné v pohybe 😉

sana15
7. aug 2008

ahojte.tak ja som nad 3D uvazovala.ale potom som pocula,ze nie su dobre ohlasy,tak som sa zmierila s tym,ze nam bude musiet postacit klasicke,lebo do Hlohovca sa mi zrovna cestovat nechce. Ale ako citam tuto diskusiu,tak som sa opat na to 3D namotala.takze asi buduci tyzden zdvihnem telefon a skusim sa objednat. Vdaka za vase skusenosti,ktore sem pisete 🙂

petullia
7. aug 2008

Sana a preco do Hlohovca... ved je 4D sono aj vo ZV 😉 . Ja som tam bola vcera a mozem len odporucit. Aj pani doktorka aj sestricka su velmi zlate zenusky a je to fakt zazitok. Mame video cca. 15 min ani neviem presne. Ja som sa objednavala uz okolo 18tt, sestricka sa vas opyta, ze v kolkom tt ste a podla toho vas objedna, bo je dobre robit toto sono od 24tt do 28tt (asi 😅 ). Tak prajem krasne zazitky a pekne tehulkovanie 😉 .

sana15
7. aug 2008

Petka: pytala som sa Ivky (Iwusky) a ona mi pisala,ze nepocula dobre referencie na Zvolen.tak som bola sklamana a zmierila som sa s tym,ze teda 3D nebude,lebo ak by som mala zazit nejaky zly pristup a este zaplatit za to tie prachy,tak to fakt nemusim. Vsetci si velmi chvalia Hlohovec,ale je to predsa len cesta. keby este tak Nitra,tak pouvazujem.ale ako som objavila tuto temu,tak som nabrala odvahu a objednam sa teda vo ZV. Len som este zatial o tom neinformovala svojho lekara. Klasicke sono ma caka o tri tyzdne.tak snad uz budeme z neho vediet pohlavie

sana15
7. aug 2008

...a tiez nie je od veci sa mrknut na porodnicke oddelenie, vsak? nech sa aspon poobzeram co a ako

petullia
7. aug 2008

sani presne tak... treba si to tam okukat 😉

petullia
7. aug 2008

A ja som pocula vselico na porodnicu vo ZV celkovo, ale zatial nemam s nimi nejake zle skusenosti a dufam, ze ani nebudem mat. My sme si uzili celu polhodku pozorovania nasho chlapceka a bolo to uzasne. Dokina ta najskor kukne ci je babo dobre otocene a ci ma vobec vyznam robit nejake zabery, ak nie, tak ta preobjedna... myslim, ze je to fer. My sme mali stastie... vsetko bolo krasne vidiet... malinky sa na nas pekne smejkoval, no fakt len odporucam 😀

martina1305
7. aug 2008

ahojte, ja na 3D chcem ist. este som len sice v 16. tt, ale chcem sa na to urcite objednat u nas vo ZV.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre