Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

sana15
20. okt 2008

majulienka: ja som vo ZV platila 1000,- mam do 15 minut videa, ale je na nom aj 3D aj klasicke (z toho nevidim nic). Pre nas stalo za to uz len prezradenie pohlavia,kedze DR. na klasickom sone mi ho povedat nechcel (nie ze nevidel, proste nepovedal). nas sa pre istotu stale otvaral pusu tak pani doktorka (velmi prijemna) povedala,ze mame velmi zhovorcive dietatko. Kvalitu som cakala cosi lepsiu,ale je to ovplyvnene aj polohou babatka a tiez aj tyzdnom tehotenstva. ja ist druhy krat,tak urcite nejdem skor ako v 25-26 tt,tam by uz mohli byt viac zretelnejsie detaily.

petka_s
20. okt 2008

tak uvidis ako bude,urcite potom napis 🙂

sana15
20. okt 2008

petka: na porod sa este nechystam,zatial kompletizujem vybavicku - este vela veci mi chyba a hlavne aby som nezabudla ani na veci,ktore budem potrebovat v porodnici ja. Zacalo mi tvrdnut brusko (ako som pisala aj do temy tvrdnutie bruska) ale dufam,ze minimalne 2,5 mesiaca to este drobec v brusku so mnou zvladne

petka_s
20. okt 2008

no dufajme ze ano,tvrdne aj mne :( a dost casto,ale da sa to vydrzat..
a kde byvate ak sa smiem spytat?
my tiez nakupujeme toho dost,
ale aj som podostavala dost oblecenia,tak aspon na to nemusim minat tolko penazi,
kocik a postielku mate?
a este stale neviete pohlavie ?🙂

sana15
27. okt 2008

byvam vo ZV-Sekier. Kocik aj postielku uz mame,uz sa neviem dockat kedy ich rozbalime a poskladame. Mam pripravene uz aj hniezdo a k nemu mi maju prist aj zavesy,tak sa uz teraz tesim. Najradsej by som prehovorila manzela aj na malovanie izby kde bude detska izba,ale kedze prerabame tak sa neda vsetko stihnut. Ja oblecko musim kupovat,nemame po kom zdedit,tak uz posledne mesiace minam vyplatu len na to. Pohlavie vieme-budeme mat chlapceka (musim si to zmenit v pase). Na tu profylaxiu este pojdes,alebo raz stacilo?

alias313
28. okt 2008

ahojte, tak vidím, že som na dobrej stránke 😎 chcela by som ísť na 4Dsono do HC, prosím Vás kto tam máte kontakt prosím o zaslanie 🙂 neviem to vôbec na internete nájsť, neviem či som ľaváááá 😀 Ako skoro sa mám objednať?teraz som v 19tt.ďakujem krásne za odpísanie, poradenie,.....

petka_s
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alias313
29. okt 2008

uz som sa do toho Hc aj objednala a mila sestricka tam je, takze dufam, ze bude pohodka 🙂 uz sa veeelmi tesim

lucinka1104
29. okt 2008

aliasa v ktorom si vlastne tt v 19 tom prečo maš teda hotre že 466?

alias313
29. okt 2008

hehe no v 19tt len ked som to nastavovala tak mi to zazracne zblblo 😖

alias313
29. okt 2008

a je to blbe ja si to asi ani nenadstavim na 19tt

alias313
29. okt 2008

preco mi termin porodu hodilo na 7 april????ma to byt 20.marec..booze mne to vobec nevychadza..idem spat, lebo ma porazi 😠

sloto
30. okt 2008

ahojte tak dnes na 13tu idem aj ja na to 3D sono do Zvolena. Potom podám správu že ako to dopadlo. dúfam, že sa malinké ukáže konečne, lebo sme veľmi zvedaví či to bude chlapček alebo dievčatko 😵

lucinka1104
30. okt 2008

sloto ukáže tam to je dobre vidieť 😉

sloto
30. okt 2008

ahoj lucinka a vsetci ostatní. takže sme zase nič nevideli. malé si dalo ručičky pred hlavičku čiže sa nedalo nič nasnímať a ešte sa i tak otočilo že nebolo ani vidno medzi nôžky.takže sme ani nič neplatili a preobjednal nás rovno lekár na 7.11 o 13,30 tak hádam sa už podarí čosi vidieť 😖

lucinka1104
31. okt 2008

sloto to ma veľli mrzí môjý tiež riadne šibrinkoval rukami,aale jasom vedela, že to je chlapec už skôr....držím palce aby sa toho 7.11 ukázalo 😉 😵

sloto
31. okt 2008

no asi to bude riadne číslo, ked sa nám už druhý krát po sebe nechcelo vôbec ukázať. možno nás chce naozaj prekvapiť. ktovie. veď ono je to jedno - hlavne aby bolo zdravučké 🙂

lucinka1104
31. okt 2008

a ty nemáš tušáka? čo ti vic v tehu chuti, slané či sladké? Býva ti zle???

sloto
31. okt 2008

nemám tušáka....zle mi bolo chvíľu na začiatku - asi dva týždne - ale to som ani nevracala, len ma nadrapovalo. chutí mi všetko, nemám žiadne chute. proste jem takisto, len viacej :-d

takže naozaj netuším

miskachrumka
3. nov 2008

ahoj ja by som sa chcela opýtat či sa robi 3D sono aj v Banskej Bystrici 🙂

sloto
3. nov 2008

ahoj nie nerobí - ja som to tiez zistovala. najblizsie len vo ZV

slecniatko
29. nov 2008

ahoj sloto.Asi mame rovnaky termin porodu.ja mam 10.2.2009.som z bb a teraz sa chystame na 3d sono dozvolena.no neviem ci nebude problem lebo sme akurat v 30t.

lucinka1104
29. nov 2008

nie nebude, chodieva sa síce okolo 25-26 tt,ale to je ešťe v poho. UIž si objednaná alebo???

jankaamirko
5. dec 2008

ahojte som tu prvykrat, ja sa chystam v 21t. do ba na morfologike sonograficke vysetrenie, nebol ta niekto? kamaratka si to chvalila, ze robia podrobnejsie vysetrenie ako v zv.

petka_s
5. dec 2008

ja som bola aj vo zv,ale aj v hlohovci,tam si to neviem vynachvalit!!!ak mas na vyber,tak
by som ti kludne odporucila hlohovc. 😉

leniccka
29. dec 2008

babulky mohli by ste mi do IP poslat kontakt na 3D vo Zvolene, a ked som z BB tak najdem nemocnicu ci polikliniku vo Zvolene?? lebo ja osm tam stratena 😅
dakujem vam vopred, paaa

petka_s
29. dec 2008

ahoj skus tu :
045 5201421
a myslim ze by si to mala najst,ked pojdes z dialnice
tak na centrum a potom cez kruhove obj,cez zelez.priecestie a potom hned do lava,
ked sa opytas,tak ti povedia 🙂

pajinka23
31. dec 2008

AHOJTE 🙂 🙂 pETKA PROSIM TA A TO CISIELKO JE PRIAMO NA 3D/4D VO ZVOLENE?? 🙂 🙂 aKO DLHO ASI TAK TRVA KYM TA OBJEDNAJU?? 😉 😉

sana15
31. dec 2008

pajinka: objednavaju podla toho v ktorom tyzdni tehotenstva zavolas. objednavaju na taky23 tyzden,takze ak by si zavolala v piatok,resp. v pondelok mohli by ta uz v kratkej dobe. ja som sa objednavala v 18 tt a objednali ma za mesiac

leniccka
1. jan 2009

babulky dakujem vam, ste poklady 😉 nech sa vam vsetkym dari v novom roku aj s babenkami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre