Som sklamaná z 3D vyšetrenia vo Zvolene

donla
23. nov 2007

ahojte! ja chcem len vyjadriť sklamanie s 3D sonom vo Zvolene ☹ . Veľa som o tom čítala: čo všetko vyšetria, ako dlho to trvá a aký - kde bývajú príjemní doktori...a pod. Tak aj my sme išli s manželom na 3D sono do Zvolena(máme to najbližšie) a boli sme sklamaní!!! 😢 "Vyšetrenie" trvalo slabých 20 minút, doktor si dačo mrmlal popod nos a dokopy nám nič nepovedal. Keď sme sa opýtali - odpovedal jednoslovne. Za určenie pohlavia sme museli doplatiť 100Sk, teda dokopy sme platili 1100Sk a poriadne ani nevieme, či je naša bambuľka v poriadku. Som z toho dosť sklamaná, veď čakáme prvé dieťatko a chceli by sme vedieť, či je ok.....

simkas
27. apr 2010

Drzim palce na ten porod, isto to zvladnes. Ja mam Kamodovu ako obvodnu v Novamede, ona je vyborna vseobecna gynekologicka a hlavne ma super pristup. Vo Zv nemocke je len 2-3 dni v tyzdni, aspon si natrafila na tu lepsiu moznost, keby si chytila Taufera (neviem ci mas s nim skusenosti), tak sa mozno nedozvies ani v ktorom si tyzdni. 😒 On toho vela nenahovori, ak sa nespytas, tak nevies, alebo ta odbije, ze rozhovor bude neskor a teraz vysetruje... Ja som tam bola na dvoch zakrokoch koncom a zaciatkom roka, takze som si tych lekarov odskusala hadam vsetkych, aj tych "cezpolnych" a aspon viem co mozem od Zvolena ocakavat. S oddelenim a starostlivostou sestriciek som bola max. spokojna, gynekologia ma nastastie dobru uroven.

paula58
13. dec 2010

ahojte prosim vas o kontakt na 4 D vo zvolene dakujem

kukujka
6. mar 2011

prosim poradte mi kde maju to 3d sono som objednana na 8.3 a neviem kam mam ist

scifka
22. júl 2011

Ahojte, prosim Vas, neviete niektora o 4D v Detve, neviem tam najst kontakt. Dakujem

michaelachanel
9. aug 2011

noo ahojte baby...takže už sme aj my po 4D sone vo ZV...... bola tam nejak mladučká doktorka, ani neviem ako sa volala, akože hrozne milučká....naša malá nespolupracovala tak sme do nej šťuchali, robila som tam drepy, brušné tance...akože mala s nami strpenie..bola som dnuka skoro hodinu ( čo aj tak nepomohlo 😀 lebo naša malá sa vkuse skrývala za rúčku alebo bola o maternicu pricapená ) ale čo ma prekvapilo asi zmenili ceník.........pretože 3D-4D je už 39 € a ak som chcela fotku, čo mi aspoň jednu jedinú dokázala spraviť pri našej nezbednici som musela zaplatiť ďalších 6€
prístup akože super.....ale prekvapilo ma, že fotky neboli v cene sona... ☹

darinkazv
9. aug 2011

@michaelachanel ahoj. DVD vám spravili? lebo ak áno, nemuseli ste si dávať urobiť fotku. doma sa dá cez jeden program pekne spraviť aj zo záznamu fotka. (program by sa mal dať stiahnuť voľne) 😉

michaelachanel
9. aug 2011

@darinkazv áno, áno aj DVD máme....síce na ňom veľa nevidno ( darmo sme sa všetci snažili) a ja som hneď tam povedala, že chceme aspoň tú jedinú dobrú fotku....

darinkazv
4. nov 2011

ahojte žienky, tak sestrička mi v stredu na poradni povedala, že od 4.11. 2011 oproti centrumu (u spasiteľa) ide nejaký lekár robiť 3D či 4D sono. len neviem meno. takže už to nebude robiť len pôrodnica 😉

gabi.k
6. nov 2011

@darinkazv ahojko... tam bude asi natresk ci?? nevies si spomenut ake meno je toho Dr...

darinkazv
30. nov 2011

ahojte, takže máme vo wittmannovom dome nového lekára a robí aj 4D sono. video 20eur, fotka 3eurá. volá sa MUDr. Miroslav Šestina a je vo wittmannovom dome na 3. poschodí. veľmi milý a ústretový lekár. 😉

darinkazv
30. nov 2011

@gabi.k kuk vyššie. akurát som dopísala 😉 mňa chcel hneď objednať, len ja som len 20tt. a robí až od 23tt tieto 4D soná. že aj skôr môže, ale že neodporúča, že by som z toho nemala taký zážitok, že tá tvárička predsa ešte nie je a taká 🙂 mne to vychádza akurát na vianoce, takže tam pôjdem až na konci 24tt a to 30.12. 😉

gabi.k
30. nov 2011

@darinkazv dakujeeem...ja som uz absolvovala... je v pohode taky vtipkar... a venoval sa mi asi aj cez 40min.. velmi ochotny... mam foto v albume ak by si chcela pozriet

darinkazv
30. nov 2011

@gabi.k jej, tak to idem kuknúť. hej, aj do telefonu bol taký vtipkár 😀

gabi.k
30. nov 2011

@darinkazv 😉 😀

pepa229
25. jan 2012

Ahojte nemáte niekto kontakt na toho Doktora chcela by sa objednať ďakujem

adulka165
30. jan 2012

Ahojte maminy aj ja by som chcela isť ktomu MUDr. Miroslavovi Šestinovi a je vraj vo wittmannovom dome na 3. poschodí neviete mi niektorá poslať kontakt ? Vopred ďakujem veľmi pekne. Na nete som ho nenašla.

machavka
3. feb 2012

@adulka165 ahoj,taktiež zháňam kontakt na MUDr. Šestinu podarilo sa ti ho zohnať? Dííííííík Maja

adulka165
3. feb 2012

@machavka jasné pošlem ti do poštou 🙂 poslala mi ho gabi.k 🙂 ja som sa ešte neojednala ale chystám sa dneská zavolať. 😉

adulka165
6. feb 2012

tak a už som objednaná 😀 na 17.2.2012 Doktorko riadny srandista 😅 Som sa ho opýtala, že kedy možem prísť a on že kedy chcem xi a potom dodal že robí len piatky xi tak sme sa dohodli na 11 hodine. Sa už neviem dočkať 😵

ninaluky
6. feb 2012

ak mozem odporucit tak v BB je gynekolog co ma 4D sono..mi to uz mame za sebou..nas drobec ma 1 a pol roka ale na ten zazitok nikdy nezabudnem bolo to uzasne..toto sono robi aj mamickam ktore niesu jeho pacientkami..odporucam 🙂 na toto sa 3D nehrabe 🙂

vlasatica20
7. feb 2012

@ninaluky ,nechcem ti protirecit,ale tvojej poznamke nerozumiem-na toto sa 3D nehrabe.
Nemôzes provnavat dve rozdielne veci.Treba si najskôr nastudovat rozdiel a na co sa pouzivaju pristroje.
Je vela clankov su to odborne veci pisu tam prave rozdiel napriklad jednoducho povedane je to ako, keby si porovnavala fotku a film.Toto je nie moja myslienka ,ale prave lekara z Martina,ktory sa venuje prave prenatalnej diagnostike.Ale aj vyuzitie pristrojov je velmi dôlezite 🙂 🙂 🙂 ,takze nic v zlom 😉

ninaluky
7. feb 2012

v pohode..ja som napisala len svoj subjektivny nazor..robili mi 3D aj 4D a porovnala som svoje osobne zazitky..neriesim tu pouzivanie pristrojou ani myslienku doktora z Martina..ale hovorim ze pokial by som bola znova tehotna a mala by som moznost vyberat si tak sa urcite znova rozhodnem pre 4D sono lebo je to ovela vacsi zazitok ako 3D sono lebo je urcite lepsi film ako foto..moj nazor..

vlasatica20
7. feb 2012

@ninaluky ,o.k.,ked som bola ja tehotna so svojim drobcom mala som viac ako 35rokov tak ma zaujimali
rozdieli tede hlavne diagnostika,tak len preto ten dotaz 🙂

lenkacka
7. feb 2012

@ninaluky ahoj a to si bola v Roosveltke alebo v Novamede? A možeš mi napísať cenu 3D a cenu 4D?

ninaluky
7. feb 2012

@lenkacka v Medikline to je v podstate nad Novamedom pri hlavnej ceste..dr Fruhwald..cenu ti neviem napisat ja som jeho pacientka ale ak chces dam ti cislo asestricka ti povie..predom upozornim ze nie vzdy je prijemna 😒 ale pan doktor je uplne uzasny 🙂 a pristup ani nehovorim 🙂

lenkacka
8. feb 2012

@ninaluky ďakujem pekne za info,ja sa tam ešte nechystám ,lebo nie som ešte tehotná.Ale plánujeme....Len som chcela vedieť cenu v tejto klinike.

adulka165
18. feb 2012

ahojte babenky stále sa neviem spamätať stoho 3D - 4D sona u Dr. Šestinu v ZV
Strááášne milí doktorko pekne som si lahla vytiahla tričko naštartoval stroj a už sme len kukali s manželom. Super to bolo - zážitok na celý život - a keď nám povedal že čakáme dievčatko na 99 % moje vytúžené. Muž stále hovoril doktorovi a gule tam nevidno xi lebo on chcel chlapca xi ale zmieril sa s babou 🙂 Doktorko mu vždy nato povedal čo ste si zamiesili to máte xi a musíte sa stým zmieriť že je to dievka. Dávala si stále ruky pred tvár nonstop (ako keby vedela že ju pozeráme) tak som sa utretla od gelu a kázal mi doktor 5 min poprechádzať sa pochodbe a zabralo krásna tvarička sa nám zjavila na monitore a teda nám spravil 3 fotky a aj videjko sme si dali nahrať na usbečko. Člapatý noštek má po manželovi - na to bol stráášne hrdý xi platila som teda 25 euro (vraj 20 euro za video a sono + 2 ečka za určenie pohlavia a 3 ečka za jednu fotku - zatože to tak dlho trvalo tie dve nám dal zadarmo - mal dobrú náladičku doktorko bajúzatý xi
Celkovo sme tam boli asi 45 min takže sme si malú riadne vyobzerali 🙂 😀 takže spokojnosť nadovšetko - len som sa chcela podeliť s pocitmi stoho 3D - 4D sona 😀

vlasatica20
18. feb 2012

@adulka165 ,

moja znama mi rozpravala ako prave Mudr.Šestina hovoril jej sestre,ze bude mat dievcatko a hop je to chlapcek 😀 ,
takze myslim ,ze nic nemas este iste.Pohlavie treba pozriet viac-krat.Ja by som si taka ista pri nom nebola
Tak sa drz,vsetko dobre,pa

adulka165
19. feb 2012

@vlasatica20 no nič nieje na 100 % takže som mužovi povedala že má 1% že to bude chlapec - ono ešte pojdem na pár obyčajných sonografii tak uvidíme či sa to potvrdí alebo vyvráti 😀 ale díky za info - sám doktor sa priznal že sa mu už stalo že guličky a pipíka nevidel xi že už aj s baby sa stal chlapec xi Ale myslím si že každý doktor má takú skúsenosť 😝 Díky pa Aďka

lienkamatulienka
23. feb 2012

ahoj môžte mi povedať ako sa objednať Mudr. Sestinovi? Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre